Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-02-14, 17:57   #1
konrad19
 
Avatar konrad19
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 28
Domyślnie Czy długo mam czekac na odpowiedz mg???

Panie mg tron czy długo mam czekać na twoja odpowiedz ???
czy tak trudno odpisać komuś na pw ???/????????
konrad19 jest nieaktywny  
Stare 18-02-14, 18:02   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Pozwolę sobie zacytować.

Cytat:
Brak reakcji administratora na wiadomość nie upoważnia gracza do składania apelacji powtórnie lub wysłania jej następnej osobie uprawnionej. Decyzja w takich sprawach jest zależna od osoby uprawnionej bądź administratora i nie podlega dyskusji.
Natomiast jeśli nie chodzi o karę, to krzyczenie na forum i tak nie przyspieszy czytania PW.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 18-02-14, 18:10   #3
konrad19
 
Avatar konrad19
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 28
Domyślnie

no to spoko ze administracja ma wszystkich w dupie i odpisze na pw jak im się będzie chciało widzę zajebista administracja
konrad19 jest nieaktywny  
Stare 18-02-14, 18:17   #4
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Przecież wystarczy napisać zgłoszenie wysyłane na forum przy użyciu ctr+r. Wszelkie kary zaś są rozpatrywane wyłącznie w dziale odwołań. Nie odpisywanie na pw może wynikać z zasady, iż minimalizujemy dogadywanie się prywatnie i na uboczu, wszelkie sprawy do administracji można kierować w odpowiednim dziale na forum, gdzie mają do nich dostęp także inni członkowie, przez co można się wzajemnie kontrolować i wyeliminować nadużycia.
Majkul jest nieaktywny  
Stare 18-02-14, 18:19   #5
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Witaj,

Nie minął nawet dzień od napisania twojej wiadomości. Nie jestem robotem mogącym odpisywać na wiadomości graczy na bieżąco. Zapełnianie mojej skrzynki coraz to następnymi wiadomościami przypominającymi o twojej prośbie na pewno nie przyspieszą nic.

A tak na przyszłość dla reszty użytkowników - jestem osobą odpowiedzialną głównie za mapę gry. Dodatkowo, pełnie jedynie stanowisko technicznego, nie Mistrza Gry, więc nie jestem w stanie zdejmować kar, przenosić postaci, oddawać straconych umiejętności po błędzie gry i tym podobne. Nie mam aż takich praw na serwerze głównym.

Odpowiedź już otrzymałeś poprzez prywatną wiadomość. Na przyszłość następne takie zachowanie spotka się z karą na forum, a teraz jedynie otrzymujesz ostrzeżenie słowne.

Pozdrawiam.
Tron jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin