Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-05-14, 16:50   #1
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie Błąd z hotkeyami

Witam, zgłaszam błąd który raz co jakiś czas daje o sobie znać. Wystepuję on losowo i chyba nie ma żadnej reguły. Przez ostatnie 2-3 dni zginąłem 2 razy w ten sam sposob.


Pierwszy raz na praojcu : 26 maj 21:10 107 Pokonał go Praojciec

Stojąc w miejscu, UH nie zadziałał, nawet nie pokazało komunikatu "17:44 Używasz 1 z 86 run większego leczenia..." po prostu nic. Ale myślałem że to Paraliż więc zignorowałem.


Dziś padłem znowu w ten sam sposób na postaci Leona : 28 maj 17:27 23 Pokonał ją Smok.

Ta sama historia, byłem wylogowany na smokach nad Neolith. Przelogowałem na nią żeby stamtąd wyjść, gonił mnie jeden smok, nie mogłem użyć ani mikstury leczącej ( miałem 120 ), ani uha ( miałem 100 ), ani iha ( miałem 50 ). Po prostu żaden hotkey nie działal, natomiast moja postac mogla sie swobodnie poruszac. Scroll Locka nie mialem, capsa i innych takich też nie. Po śmierci i już w swiątyni hotkeye działały spowrotem.


Z tego co wiem Eletrix mówił że spotkał się z podobnym, lub takim samym problemem, więc sam nie jestem. Oczywiście zdaje sobie sprawe że zaraz napiszecie iż to dlatego że zalogowało w tym czasie te 16 tysięcy graczy i serwer nie wytrzymał czy coś.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 07:29   #2
Shidar
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 35
Domyślnie

Na wyklętej jakiś czas temu kilku osobom 4-5(?) przestały hoty działać. Przynajmniej do miasta nie trzeba było wracać na piechotę.

Powód "przciążenie serwera" blalblablabla.. z rzeczy istotnych "lvl nie oddajemy".
Shidar jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 07:33   #3
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Miałem ten sam problem na starszych smokach, jakimś cudem na mega red hp się odlagowało i udało mi się wyleczyć.. nie działało zupełnie nic, hoty spamowałem wszystkie możliwe i nic nie skutkowało. Problem opisałem już w zgłoszeniu może coś zaradzą.
Walles jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 07:49   #4
Shidar
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 35
Domyślnie

Zapomnij. Wszyscy to już zgłaszaliśmy i każdy dostał odpowiedz 3xnie zapraszmy w kolejnej edycji naszego show. Nawet Eletrix ,który powinien dostać stały exp x2 za robotę ,którą w tych altaronach wykonuje.
Shidar jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 09:12   #5
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

dajcie znać jak komuś oddadzą, będę się ubiegał za wyklętą :d wtedy spadało więcej expa : D
Arkon jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 17:03   #6
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Ależ ja mam szczęście i 90% graczy Altaronu, że przez 3 lata Nas to nie spotkało. Na bossie pewnie też bym padł na hita.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 17:43   #7
kasko43
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 51
Domyślnie

Miałem to samo 2x. Raz na starszych smokach stojąc przy schodach nie mogłem się leczyć ani wejść na górę. W tym samym czasie takiego "laga" miał też Arteron. Ja padłem. Nie był to "lag" wynikający z obciążenia łącza - wtedy mamy freeza i przeskok klatki. Tutaj świat poruszał się normalnie tylko patrzyłem jak spada hp. Drugi raz na monstrach podobna sytuacja też padłem, bo człowiek ma nadzieję że ten hot jednak zadziała i klika.
kasko43 jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 17:56   #8
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Nom ale ja to sobie zmyśliłem bo tak hejtuję administracje i specjalnie się podkładałem żeby zignąć:P a wasze posty przekupiłem setkami talarów.


BTW. Spotkałem też buga gdzie postać reagowała tak jakbym miał wciśniętego controla, przy próbie przejścia na jakąś kratkę postać w tym kierunku się obracała ale iść już nie chciała.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 18:05   #9
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Ja piszę o tej wyklętej, bo tam większość padła na hita. Na mistrzach ceremonii też mi się "zaciął" hot, ale to wynika z zatruwania, podpalania i innych akcji, które nakładają na Nas potwory, system widocznie traktuje to jako Naszą akcję i nakłada cd na użycie hota, wystarczy odbiec na krótką chwilke.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 20:18   #10
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Ja piszę o tej wyklętej, bo tam większość padła na hita. Na mistrzach ceremonii też mi się "zaciął" hot, ale to wynika z zatruwania, podpalania i innych akcji, które nakładają na Nas potwory, system widocznie traktuje to jako Naszą akcję i nakłada cd na użycie hota, wystarczy odbiec na krótką chwilke.
ok, czyli to też tak powinno być i nie jest to bug? bo ja np 25 lvlem nie zdołałem uciec od smoka i padłem na 3-4 strzały. No ale spoko tak powinno być, wystarczy odbiec od potwora, aaaaaaaa może to taka taktyka na potwory? może to celowe :O
Lonewolf jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin