Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-06-14, 11:36   #1
Knajtek
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 2
Domyślnie Katastrofa z umiejętnosciami

Kilka dni tego nastąpiła zmiana wersji klienta...jedną ze zmien było chwilowe wprowadzenie npc Morandira(czy jakoś tak) który mógł zresetować nasze umiejętnosci...Dlaczego tam nigdzie nie było napisane że ten cały NPC resetuje cały skill :(( myślałem że on robi restart tylko umiejętnosci podniesionych pnami...Teraz moje skille to 1/1/1/1/1/1/....i postać stała się bezużyteczna...:////////////
Jest jakaś możliwość przywrócenia umiejetnosci?(wiem że morandir mówi że to nieodwracalne,ale może admini coś mogliby poradzić czy coś ;///)
Naprawde odeszły mi chęci przez to do gry....
A jak się nie uda to niech dopiszą na main page'u dla takich debili jak ja że to coś resetuje skille do zera(chciałem na nowo rozdać pn bo zrobiłem to za wcześnie)...bardzo byłbym wdzięczny za pomoc,bo jak już pisałem chyba zrezygnuję z gry...:////(w nagłówku działu są ,,problemy'' więc mam nadzieję że się zgadza)
Pozdrawiam
Knajtek jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 11:44   #2
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Skiluj od nowa proste.. wystarczyło czytać komentarze na forum lub zapytać na czatach gry a by ktoś napisał jak to wygląda. Ewentualnie sięgnij po sznur ;/ po co żyć ze skilami 1/1/1/1/1
Walles jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 11:46   #3
Knajtek
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 2
Domyślnie

Za takie odpowiedzi dziękuję.
Na to to każdy dureń wpadnie.
Ciekawe jak ty bys się poczuł gdybys się złapał na coś takiego. -.-
Nawet jak sie tego nie cofnie to dodanie jednego nawiasu do tego newsa nikomu nie zaszkodzi.
Knajtek jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 11:51   #4
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Na szczęście potrafię czytać i zanim cokolwiek zrobię to pytam, lub sprawdzam nobcharem skoro wcześniej źle rozdałeś to dobrze zrobiłeś resetując i bierz się za skilowanie bo wyjdziesz na tym lepiej. Sam na wojowniku rozdałem PN w siłe gdy miałem jej 85, a teraz w jeden dzień wbiłem 85 i spokojnie wymęczę 100 i dopiero rozdam PN.
Walles jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 11:59   #5
Knajtek
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 2
Domyślnie

Inną przyczyną mojego dola że te skille idą teraz chyba gorzej niż przed poprzednim update...żeby wbijać 2 skill knightem przez minute? wole nie wiedzieć ile będzie zajmował 80. Mało tego zrobią się z tego takie dysproporcje w porównaniu z e starszymi graczami że dramat.
Knajtek jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 12:00   #6
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Co nie zmienia faktu że w dialogu NPC powinna być zawarta o tym informacja dla tych, którzy dopiero zaczęli grę a na forum nie wchodzą za często. A wczoraj pisałem do kogoś z klanu, ciekawe ile osób zresetuję sobie skille mysląc że odzyskają wydane PN'y, albo ciekawe ilu osobom wpierdoli plecaki przy robieniu przedostatniej misji mechanicznej kuźni :D
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 07-06-14, 15:07   #7
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lonewolf Zobacz post
Co nie zmienia faktu że w dialogu NPC powinna być zawarta o tym informacja dla tych, którzy dopiero zaczęli grę a na forum nie wchodzą za często. A wczoraj pisałem do kogoś z klanu, ciekawe ile osób zresetuję sobie skille mysląc że odzyskają wydane PN'y, albo ciekawe ilu osobom wpierdoli plecaki przy robieniu przedostatniej misji mechanicznej kuźni :D
Osoby, które dopiero zaczęły grę nie mają możliwości resetowania PN. Jest to opcja dla Graczy, którzy założyli postać przed 18 maja. Jeżeli ktoś nie czyta forum nie wie o pojawieniu się NPC Moradina.

NPC mówi wyraźnie:

Moradin: Nie przybyłem tutaj bez przyczyny. Moja praca tutaj to cofanie umiejętności tym, którzy o to poproszą. Sam się dziwiłem, gdy przeczytałem pismo na pergaminie opisujące moje zadanie, bo któż chce cofać swe umiejętności? Nieważne. Czy chciałbyś cofnąć swoje umiejętności? Punkty nauki zostaną Ci zwrócone całkowicie, jednak pamiętaj, że jest to nieodwracalna decyzja. To jak? Uczynić to?
Altrel jest nieaktywny  
Stare 07-06-14, 16:24   #8
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Niestety jest blad i z 1 poziomu skilla na 2 wbija się nienaturalnie długo ale potem wraca do normy
Mastach jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin