Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-01-14, 22:45   #1
hojrak12
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 37
Domyślnie Odes rago, a żywiołowe rago

Wydaje mi się, że coś w skalowaniach dmg z lvl jest nie tak miedzy tymi czarami, ponieważ na 170lvl z broni 72 atk w potowrki z odes rago bije po 700-750, a z żywiołowego po 880-940. W ludzi 315-330, gdzie z zywiołowego 340-370. Kiedyś było widać jako taką różnice, a teraz malutką. Jeśli ma tak być to dojdzie do takiego momentu( na odpowiednim lvl), że oba czary będą tyle samo biły, choć każdy wie ze koszty many żywiołowego są 2x większe.
hojrak12 jest nieaktywny  
Stare 17-01-14, 11:09   #2
prze91
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 27
Domyślnie

Z tego co pamietam to żywiołowe od ele biją na wiekszy obszar ;)
prze91 jest nieaktywny  
Stare 17-01-14, 14:13   #3
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Który rycek bije na odległość??? Nie potrzebnie się udzielasz w temacie, te kratki nie są wykorzystywane.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 17-01-14, 18:37   #4
Harakiri
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 9
Domyślnie

Jak ch*j nie sa jak sie jest nubem to nie sa -.- w praktyce wychodzi ze ta dodatkowa kratka POMAGA a tak wgl to rycerz jest od blokania/zadawania fizycznych obrazen a tu ni z gruchy ni z pierduchy walisz z obszaru prawie po tysiac i to jeszcze magia! za smieszna ilosc many w porownaniu z np magiem -.^ juz nie mowie o tym ze masz jeszcze wrek tawis ktorym sie w ch*j leczysz (wg mnie o wiele za wiele) Wkur*aja mnie tacy ludzie jak ty maja wszystko dobre leczenie/duza ilosc hp/obszar z dobrym dmg/jeszcze bija od zywiolu/maja duzo capa i jeszcze im malo i malo najlepiej bij po 1.5k na 200lvl rycerzem z magii a na 300lv po 2k a co! Pewnie juz nie nadazaja ci sie moby na expie respic ale chce sie ludzi na hita zabijac rycerzem co? Wg mnie rycerz nie powinien miec wgl obszarow i walic z samej lapy!
Harakiri jest nieaktywny  
Stare 17-01-14, 20:30   #5
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Jeżeli byś przeczytał ze zrozumieniem to chodzi o to, żeby skalowanie obrażeń z lvl odes rago, było porównywalne z rago żywiołowe, by te było przydatne na większych lvlach, a nie bić po tyle samo z obu tych czarów. Więc pierwsze szkoła i uczenie się czytania ze zrozumieniem potem pisz na forum:).

Co do rago żywiołowego, proponuje zabrać te 4 kratki i dać większy dmg lub skalowanie od lvl dmg.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 17-01-14, 21:34   #6
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał Harakiri Zobacz post
Jak ch*j nie sa jak sie jest nubem to nie sa -.- w praktyce wychodzi ze ta dodatkowa kratka POMAGA a tak wgl to rycerz jest od blokania/zadawania fizycznych obrazen a tu ni z gruchy ni z pierduchy walisz z obszaru prawie po tysiac i to jeszcze magia! za smieszna ilosc many w porownaniu z np magiem -.^ juz nie mowie o tym ze masz jeszcze wrek tawis ktorym sie w ch*j leczysz (wg mnie o wiele za wiele) Wkur*aja mnie tacy ludzie jak ty maja wszystko dobre leczenie/duza ilosc hp/obszar z dobrym dmg/jeszcze bija od zywiolu/maja duzo capa i jeszcze im malo i malo najlepiej bij po 1.5k na 200lvl rycerzem z magii a na 300lv po 2k a co! Pewnie juz nie nadazaja ci sie moby na expie respic ale chce sie ludzi na hita zabijac rycerzem co? Wg mnie rycerz nie powinien miec wgl obszarow i walic z samej lapy!
Czuje, że jesteś smutnym magiem z kompleksami, którego solo pokonał rycerz, każdy twój post to sugeruje ;> Żal mi Cię...

Co do tematu, Merv już kiedyś powiedział że zwiększając/zmniejszając dmg nigdy nie dojdziemy do zbalansowania profesji ze względu na zbyt szybkie wbijanie lvl'i przez graczy.
Mcree jest nieaktywny  
Stare 17-01-14, 21:34   #7
Harakiri
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 9
Domyślnie

Gdybys umial czytac TY ze zrozumieniem to bys wiedzial o co mi chodzi :) Rycerz i tak ma duzy dmg no ale fakt ludzie twojego pokroju expia zeby bic po 1000000 nie? Nie wiem czemu wgl rycerz ma zywiolowe exori a skoro ci twoje odes rago przesciga powoli zywiolowe to chyba dobrze? jednak dusza wojownika wygrywa w tobie nad dusza maga ;d

@up wybacz ale magiem nie gralem tylko rycerzem i jedyne co mnie boli to to ze ni z gruch ni z pietruchy nagla zmiana i teraz rycerz duch-ele to jedyny sensowny rycerz bo ma po 1 leczenie po 2 dmg dobry i to jest smieszne :)

Ostatnio edytowane przez Harakiri ; 17-01-14 o 21:57
Harakiri jest nieaktywny  
Stare 17-01-14, 22:06   #8
6543134
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Białystok
Postów: 81
Domyślnie

Cytat:
Napisał Harakiri Zobacz post
Gdybys umial czytac TY ze zrozumieniem to bys wiedzial o co mi chodzi :) Rycerz i tak ma duzy dmg no ale fakt ludzie twojego pokroju expia zeby bic po 1000000 nie? Nie wiem czemu wgl rycerz ma zywiolowe exori a skoro ci twoje odes rago przesciga powoli zywiolowe to chyba dobrze? jednak dusza wojownika wygrywa w tobie nad dusza maga ;d
Nie znasz się, więc skończ się wypowiadać. Nie chodzi tu nikomu, żeby bić nie wiadomo ile, ale obrażenia ze zwykłego odes rago i z żywiołowych nie rosną równomiernie, przez co rola obszarówek elementalisty w pewnym momencie się kończy i lepiej bić z czaru zabierającego 2x mniej many i elementalista staje się bezużyteczny.

Swoją drogą te obszarówki elementalisty schodzą na dalszy plan juz na tym 150 lvlu, bo lepiej bić z odes rago bo jest wydajniej, przynajmniej ja tak mam.

Podobno w tym update mają zmienić obszar żywiołowych na tylko 3 kratki przed siebie, z tego jest beka. Jeżeli zrobią to nie zmieniając poboru many ani siły to nikt tego nie będzie używał.
__________________
Dare to be great
6543134 jest nieaktywny  
Stare 18-01-14, 00:03   #9
Artur II.
 
Avatar Artur II.
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 77
Domyślnie

wtedy znowu subprofesja Elementalista stanie sie bezuzyteczna :)
Artur II. jest nieaktywny  
Stare 18-01-14, 10:00   #10
Harakiri
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 9
Domyślnie

O kurde elementalista stanie sie bezuzyteczny jaki bol wielki! Jaka szkoda ze wasz rycerz duch-ele jest troszeczke slabszy niz wam sie wydawalo! To teraz zrob rycerza necro-alch nie masz dobrego leczenia ani duzego dmg z zywiolu i? W sumie troche to dziwne ze 90% rycerzy ktorzy teraz graja to duch-ele i nagle wielki placz bo wasze pro uber exori coraz mniej sie liczy niech jeszcze wrek tawis po 150lvl nie rosnie albo rosnie bardzo malo i bedzie git :)
Harakiri jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin