Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś wprowadzenia antycznych skarabeuszy?
Proste, że tak 21 80.77%
Nie, to zły pomysł 5 19.23%
Głosujących: 26. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-12-16, 02:50   #21
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

" Pokarzecie "jaja" na wojnie to mozemy sobie wtedy posmieszkowac na pw inaczej se darujcie bo bede robil screeny i zmontuje jakis fajny mix waszego bezmozgowego zachowania, ktorym udowadniacie ,ze Altaton to wasza jedyna opcja gdzie mozecie poszaleć. BARANKI nie pozdrawiam. "

Wysylaj warmoda

I w ogole kto to jest exorenius xD

Ostatnio edytowane przez Katamaran ; 24-12-16 o 02:59
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 24-12-16, 08:14   #22
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

@ Exo.
Poczatkowo, gdy jeszcze altaron nie wystartowal chcialem grac z Fasolem i Colensem, gdyz uwazam ich za normalnych ludzi, ktorych tak bardzo brakuje w tej grze, nie z Toba, zeby bylo jasne, wiec takie sluchy mogly do Ciebie dotrzec.
Co do calej reszty, rozsmieszyles mnie w ten wigilijny poranek troche ;d
Pamietam Cie jeszcze jak grales najtem, byles bardziej normalny, a z Twoich ust nie wyplywaly same bluzgi i glupoty. Teraz uwazasz siebie za jakiegos wielkiego przywodce, wywyzszasz sie, robisz z siebie niewiadomo kogo, bo udalo Ci sie cos tam polidowac, a raczej pokrzyczec. Wlasciwie nie dziwie sie, bo dobrales sobie taki team ktory Cie uwielbia, team ktory sam nie potrafi nic zrobic, team ktory nie potrafi samodzielnie myslec i zawsze bedzie sluchac sfrustrowanego dzieciaka, ktory wydziera sie do mikrofonu. Prawda jest taka, ze na Altaronie kazdy by mogl prowadzic akcje. KAZDY, bo tu nie liczy sie myslenie tylko zaznaczanie i spamowanie hotkeyi, to nie tibia niestety.
Dla mnie jestes dzieciakiem, ktory po kazdej wygranej akcjii spamowal gre i forum "DOMINANDO", taki mam obraz Twojej osoby, a to bylo zalosne, nie zabawne, ale rozumiem Cie poniekad, tez mialem kiedys 18 lat i wiem co siedzi w takiej mlodej zbuntowanej glowie. : )


Ps. Podtrzymuje pytanie Zlego.
c770832 jest nieaktywny  
Stare 24-12-16, 11:26   #23
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał Katamaran Zobacz post
" Pokarzecie "jaja" na wojnie to mozemy sobie wtedy posmieszkowac na pw inaczej se darujcie bo bede robil screeny i zmontuje jakis fajny mix waszego bezmozgowego zachowania, ktorym udowadniacie ,ze Altaton to wasza jedyna opcja gdzie mozecie poszaleć. BARANKI nie pozdrawiam. "

Wysylaj warmoda

I w ogole kto to jest exorenius xD
Hehe, gdybys mnie nie znal to nie wypisywal bys do mnie po wygranej akcji jakis glupot na pw ,ktorymi sie osmieszasz i po ktorych to ja zadaje sobie pytanie "kim ten gosc jest". Nie wiesz co odpisac to próbujesz rozśmieszyc tłum. Najławtwiej jest napisac wysylaj war moda gdzie jest was praktycznie dwa razy wiecej a robote za ciebie odwala kto inny. Tak zachowuje sie jedynie jakis bezmozgi gosc, ktory ma w glowie pustki.
@fardon
Nie nie uważam siebie za niewiadomo kogo, nie wiem skad to wywnioskowales.
"Pokrzyczec" hmm. Nie wiem znasz mnie tylko z altarona lidowanie tibia-altaron bardzo sie rozni tutaj emocje sa 2x wieksze. Wielu ludzi ktorzy prowadzili akcje darlo jape, czy to Fasol, Trianos etc. Wiec nie wiem jaki masz problem do mojego prowadzenia akcji. Byc moze jestes typical polakiem, ktory musi nawciskac cos na kogos komu idzie dobrze.
Odpierdol se od mojego teamu gosciu bo ich nie znasz a piszac takie glupoty zaznaczasz, ze jestes kims z kim nie warto sie spierac.
No zachowywalem sie jak dzieciak piszac dominando, altaron upadal wiec sobie na takie zachowanie pozwolilem. Bylo ( na koncu) 2 edycji, znasz mnie od pierwszej :).
mutek99 jest nieaktywny  
Stare 24-12-16, 11:40   #24
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 24-12-16, 11:44   #25
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Ziomek wy zawsze znajdziecie pretekst by nie dac war mode, jak nas jest wiecej to nie bo mamy mase, jak mamy wieksze lvle to nie bo mamy za duze lvle, skoro jestes takim nieudacznikiem i twoj team takze to przestancie w to grac
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 24-12-16, 11:50   #26
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

@Exo.
Znam prawie kazdą osobę z Twojego teamu bardzo dobrze, inaczej nie pozwolilbym sobie mowic o nich. Nie jestem "typical polakiem", nie wiem nawet co to znaczy, jestem Polakiem i życze, zeby szlo Ci jak najlepiej, GOSCIU !
To wszycho z mojej strony, nie mam zamiaru sie denerwowac zwlaszcza w takim dniu, w swieta, ani wiecej w tym roku ;D PEACE!
c770832 jest nieaktywny  
Stare 24-12-16, 11:51   #27
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Spokojnie, skill sam się obroni. Jak jesteście lepsi to wygracie. ;)
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 24-12-16, 11:57   #28
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał Katamaran Zobacz post
Ziomek wy zawsze znajdziecie pretekst by nie dac war mode, jak nas jest wiecej to nie bo mamy mase, jak mamy wieksze lvle to nie bo mamy za duze lvle, skoro jestes takim nieudacznikiem i twoj team takze to przestancie w to grac
Nieudacznikiem na jakiej podstawie? Na podstawie nie wziecia war moda na poziomach ~50? Gosciu wez daj sobie juz siana z takimi tekstami bo reprezentujesz tutaj jakas czysta patologie

Wesolych Swiat koncze ta walke z wiatrakami
mutek99 jest nieaktywny  
Stare 24-12-16, 12:37   #29
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Ja też. Zamykam.
Catthon jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin