Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś wprowadzenia antycznych skarabeuszy?
Proste, że tak 21 80.77%
Nie, to zły pomysł 5 19.23%
Głosujących: 26. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-12-16, 12:31   #11
Morgiannek
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 89
Domyślnie

Morgiannek jest nieaktywny  
Stare 23-12-16, 13:33   #12
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

Zapraszam fardon na studia i wtedy pogadamy o zyciu. Jakie ty tu widzisz argumenty skoro zadnych nie podalem? probujesz strugac uczonego a jestes losiem. widze,ze strasznie zabolala cie dupa gdy wspomnialem o 20h online zlego :))
jesli mi przebywanie z exo ryje beret to ty jestes juz calkowicie popierdolony bedac z morgianem i reszta. mogles miec za normalnego czlowieka tak jak ja ciebie ale w momencie gdy zaczales pierdolic glupoty i gada sie z toba gorzej jak z 13 letnim kiedys gwanderem to leje na to co ty piszesz. mozesz sie dalej pospinac i powypisywac o studiowaniu czy innych sprawach. a co do bycia na garnuszku u starych to przykro mi marcin ale to ty mieszkasz z rodzicami nie ja, tak wiec podales slaby argument ;/

PS morgian, eldoka chce jezdzic na ancient scarabie a nie chodzic z nimi na spacer :D
Zurvy19 jest nieaktywny  
Stare 23-12-16, 14:32   #13
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Wesolych Swiat, Maciek ;D
c770832 jest nieaktywny  
Stare 23-12-16, 14:39   #14
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

Szczesliwego nowego roku Marcin
Zurvy19 jest nieaktywny  
Stare 23-12-16, 17:16   #15
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zurvy19 Zobacz post
Zapraszam fardon na studia i wtedy pogadamy o zyciu. Jakie ty tu widzisz argumenty skoro zadnych nie podalem? probujesz strugac uczonego a jestes losiem. widze,ze strasznie zabolala cie dupa gdy wspomnialem o 20h online zlego :))
jesli mi przebywanie z exo ryje beret to ty jestes juz calkowicie popierdolony bedac z morgianem i reszta. mogles miec za normalnego czlowieka tak jak ja ciebie ale w momencie gdy zaczales pierdolic glupoty i gada sie z toba gorzej jak z 13 letnim kiedys gwanderem to leje na to co ty piszesz. mozesz sie dalej pospinac i powypisywac o studiowaniu czy innych sprawach. a co do bycia na garnuszku u starych to przykro mi marcin ale to ty mieszkasz z rodzicami nie ja, tak wiec podales slaby argument ;/

PS morgian, eldoka chce jezdzic na ancient scarabie a nie chodzic z nimi na spacer :D
O.o najbardziej podoba mi się fragment "Zapraszam fardon na studia i wtedy pogadamy o zyciu." ha - ha - ha

---------------------

ja tez chce jezdzic na skarabie;/
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny  
Stare 23-12-16, 18:39   #16
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Wskakuj na mojego mała, fajne ma szczypce
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 23-12-16, 18:45   #17
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

pokaż gooo
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny  
Stare 23-12-16, 18:47   #18
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Wiesz ze to kosztuje duzo scarab coinow? :)
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 23-12-16, 20:48   #19
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Nie mam :'( No trudno
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny  
Stare 24-12-16, 00:01   #20
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał c770832 Zobacz post
Widze Maciek, ze ostatnimi czasy bardzo obrosles w piorka. Powiedz, co cie obchodzi czyjes zycie? Twoje argumenty sa jak klotnie w gimnazjum na poziomie "twoj stary, twoja stara". Przypomnij sobie jak sam byles bezrobotnym studentem na garnuszku rodzicow, to wcale nie bylo tak dawno, ale nikt normalny nie cisnie komus z takich powodow, bo to poprostu zenujace. Kazdy zyje jak mu sie podoba i nie powinno to nikogo obchodzic. Nie wiesz, czy gosc nie pracuje na ulicy i nie robi 3 razy wiekszego siana niz ty, wiec shut the fuck up Maciej. Przebywanie z Exoreniusem ryje ci beret koleszko, a ja mialem cie za normalnego czlowieka. ;D Peace !
Beret ryje to jaki poziom reprezentuja soba nieliczne jednostki w Exorit. Kto w ogole ten trade team nazwal Exorit, hańba!!!
Piszesz drogi Fardonie, ze przebywanie ze mna na ts ryje banie a z tego co wiem na tsie znaleźć się chciałeś!
Mowilem to juz dawno temu, nie jestem gosciem ,ktory bierze na tsa kazdego kto tego chce, lubie swoje grono w jakim teraz przebywam i nie bede tego zmienial, nie wazne czy wygram z nimi wojne czy przegram . Liczy sie klimat i dobra zabawa, tego zawsze bede sie trzymal i tego na altaronie niestety brakuje od dluzszego czasu.

Slyszalem, ze liczy sie tylko to by wywalic Exoreniusa z serwera, spoko przyjme to na klate. Jak wam sie uda, oznaczac to bedzie ,ze za wysoko postawilem sobie poprzeczke.


Nie wiem kto to jest Szaman Uzdrowiciel i Etherad ale za tych gosci to bym sie wstydzil. Darujcie sobie pisanie do mnie na pw jakich kolwiek wierszykow. Jestescie gosciami, ktorzy z mojej perspektywy nie wprowadzaja jakiegos wiekszego wzmocnienia dla swoich a koparka wam sie otwiera gdy jest was znacznie wiecej a zalogowany jest wasz bóg hektorek.
Pokarzecie "jaja" na wojnie to mozemy sobie wtedy posmieszkowac na pw inaczej se darujcie bo bede robil screeny i zmontuje jakis fajny mix waszego bezmozgowego zachowania, ktorym udowadniacie ,ze Altaton to wasza jedyna opcja gdzie mozecie poszaleć. BARANKI nie pozdrawiam.


Co do skarabeuszy jestem na tak. Mapa to nie problem a grafikinmozna zakosic z tibi
mutek99 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin