Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-11-16, 16:24   #61
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Grafiki grafikami, ale serwera szkoda :D. Jak ma się zmarnować to oddajcie to komuś z Administracji, może będzie jakaś zainteresowana osoba. Niech przywróci stan sprzed tabelek i będzie serwer dla jakieś liczby graczy, którzy byli tu dlatego, że był to fajny serwer TIBII.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-11-16, 16:31   #62
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

@topic

odpalcie normalnie PVP od nowa na zime, dedyka macie wiec w czym problem?
Ludzie napewno chętnie pograją ;>>>
makozul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-11-16, 16:43   #63
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Signed!
Pomaniaczylo by sie w zime :D
Serio nie mozna tego odpalic z jakimis tam wartosciami, ktore najbardziej ludziom pasuja i tak to zostawic, a my bysmy sobie grali? Admini by mieli dodatkowy hajsik ze statusow, a przywrocenie do jakiegos tam stanu, ktory juz wczesniej byl nie byloby mega trudne.. chyba.
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-11-16, 19:29   #64
szymongal
 
Avatar szymongal
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 151
Domyślnie

Coś musi być w tej grze. Minęło tyle czasu a na forum jeszcze ktoś siedzi, a Rekerafi dalej gada tak samo. Znerfić zwiada! :D
Pvp byłoby spoko, ale to chyba bezcelowe prośby.
szymongal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-11-16, 21:01   #65
3005259
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Zaproś ich do domu i niech wyniosą rzeczy, których akurat w tej chwili nie używasz, po co maja się u Ciebie marnować?
No trafne porównanie grafiki altarona do domu 100% trafne ahuhaua co Ty masz w głowie

Selbo Ty też dobry łeb masz cisnę z was bekę po pierwsze grafiki które macie i oni sobie ukradli dalej są a w momencie zabraniu mego rowerka bym go stracił także coś Ci nie wyszło... Zresztą Mervakis to są dobre grafiki a altaron nie funkcjonuje jak go nie wznowicie to te grafiki się marnują zrozum i nie porównujcie bez sensu.
3005259 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-11-16, 23:43   #66
pepeszka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 34
Domyślnie

Podpisuje się, odpalcie serwer pvp na zime z jakimiś tam ustalonymi rejtami i zostawcie nas żebyśmy sobie pograli, mozecie z góry napisać że go wyłączycie za 2-3 miesiące albo przeniesiecie postacie na non-pvp myślę że nikomu to nie będzie przeszkadzać.
pepeszka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-11-16, 00:40   #67
Taco
 
Avatar Taco
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 107
Domyślnie

No to od początku.

Po pierwsze - Karmelia, starałem się nigdy nie wytykać Ci dennych postów, nieśmiesznych tekstów, wypisywanych głupot ale przeczytałem ten temat i proszę - przestań, przystopuj. Wszystko jest trucizną, nic nie jest trucizną.

Po drugie - co do daty release'u - ja z tego co wiem, a wiem mało - obstawiam od maja 2017 do stycznia 2019.

Po trzecie - jakieś próby szantażu itp. na administracji, przekonywanie ich że na Altaronie z 2014 grałoby najwięcej osób - to zbędne. Mają swój, jako tako określony plan działania i takie postulaty nic nie zmienią. Administracja zna Wasze stanowisko.
Taco jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin