Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-12-16, 14:00   #21
KarolQ22354
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 1
Domyślnie

Witam mam na imię Karol mieszkam w Jawczycach, małej wsi. Mam 18 lat. Moje doświadczenie w grze Altaron jest wielkie. Grałem wszystkie edycje, ale z dużymi przerwami. Jestem Rycerzem duchownym 1h (przyszłość alchemik). Bardzo chciałbym zostać przyjęty do tego klanu. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam. Karolq
KarolQ22354 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-16, 19:51   #22
lordps
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 40
Domyślnie

-Wiek: 19 lat za kilka dni 20
-Profesja oraz subprofesje: Zwiadowca duchowny
-Imię Twojej postaci Mojej postaci na imię Mahatma Ganji
-Poziom postaci: Aktualnie mam 26 poziom.
-Doświadczenie w grze: Grałem na non pvp najwyższy poziom jaki osiągnąłem to 145
Teraz mam 143 ale to krótka historia, której nie chce pamiętać. Nick: Sabamanoria
Grę w altaron zacząłem 2 lata temu w wakacje.
-Czy posiadasz mikrofon: Tak posiadam mikrofon profesjonalny (pojemnościowy): Samson C01u
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Bitwy aż tak mnie nie rajcują, zdecydowanie wole rpg, a wasza gildia z tego co wiem gromadzi takie osoby.
lordps jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-12-16, 16:25   #23
Senior Turas Wielski
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 8
Domyślnie

Wiek: 23 lat

Profesja oraz subprofesje: Rycerz Duchowny ( Ele )

Imię Postaci : Najwyższy Cud

Poziom postaci: 21 LvL

Doświadczenie w grze: Bardzo Dobre, gram od pierwszej edycji Altaronu. Następnie miałem przerwę i wróciłem na Serwer No-PvP, osiągnąłem tam 120 + Zwiadowce Necro/Ele oraz 120+ Maga Ele/Ducha.

Czy posiadasz mikrofon: Tak

Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Odpowiedź jest prosta. Miło spędzać czas z ludźmi oraz razem z nimi zdobywać nowe doświadczenia z Gry. :)
Senior Turas Wielski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-12-16, 16:34   #24
400889
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Postów: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Senior Turas Wielski Zobacz post
Wiek: 23 lat

Profesja oraz subprofesje: Rycerz Duchowny ( Ele )

Imię Postaci : Najwyższy Cud

Poziom postaci: 21 LvL

Doświadczenie w grze: Bardzo Dobre, gram od pierwszej edycji Altaronu. Następnie miałem przerwę i wróciłem na Serwer No-PvP, osiągnąłem tam 120 + Zwiadowce Necro/Ele oraz 120+ Maga Ele/Ducha.

Czy posiadasz mikrofon: Tak

Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Odpowiedź jest prosta. Miło spędzać czas z ludźmi oraz razem z nimi zdobywać nowe doświadczenia z Gry. :)
http://altaron.pl/p/Brawurowy%20Alor
Zabił mnie jak zbierałem miodki na pszzzzzczółkach oraz dzisiaj gdy sobie szedlem do mojego dobrego ziomka Erazmeusa zapalić askarska fajke pokoju nazwał mnie "żydem" gdy nie udzieliłem mu pomocy w misji na Ankardi.
Nie polecam.
400889 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-12-16, 16:54   #25
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

W związku z noworoczną misją dyplomatyczną jednego z Argaryenów do krajów ościennych, rekrutacja będzie w najbliższych dniach ograniczona. Z pełną mocą wróci 2 stycznia!

Podpisano,
Argaryen Dworkin
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-17, 17:00   #26
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie



REKRUTACJA

Uwaga uwaga!
Uchwałą zgromadzenia Argaryenów, w porozumieniu z dzielnym zastępem Hertagonu, zdecydowaliśmy się przyjąć w nasze szeregi Mahatma Ganji, który jeszcze przed przystąpieniem do gildii został z serdecznością zaakceptowany przez hertagońską społeczność. Witamy w naszych szeregach!

Jak zwykle gracz ten zostaje przyjęty na okres próbny.

Kandydatury graczy Onomatopeja, Karolq i Najwyższy Cud zostają odrzucone ze względu na liczne krytyczne uwagi, jakie otrzymaliśmy od społeczności Altaronu, oraz własne spostrzeżenia członków naszej gildii. Karolq ponadto jest obecnie członkiem gildii Naabsterr, co potwierdza część przypuszczeń. Podanie Jimmiego Zawodowca zostaje odrzucone ze względu na zbyt małą aktywność i rozpoznawalność wśród naszej społeczności.

Aplikacja czarodzieja imieniem Midnight zostaje na ten moment zawieszona i będzie podlegać rozpatrzeniu dopiero wtedy, gdy uda nam się zgromadzić więcej informacji na temat tej osoby. Wszystkich, którzy mają coś konstruktywnego do powiedzenia na jej temat zapraszam do kontaktu.

W rozpatrzeniu podań jak zwykle pomogła nam opinia wszystkich graczy, zarówno tych neutralnych, jak i zaangażowanych w główne konflikty. Cieszymy się, że niezmiennie wspieracie nas na tym polu.

OGŁOSZENIA Z ŻYCIA GILDII

Z przyjemnością informujemy, że gildia Hertagon niezmiennie się rozrasta . Osiemnastu z nas znajduje się obecnie w top 100 serwera, a kolejnym dziewięciu niewiele brakuje, by tam się dostać. Z pewnością w nowym roku dogonimy uciekający peleton.

Tymczasem życzymy wszystkim Altarończykom udanych polowań, brawurowych misji, owocnych wypraw i przede wszystkim satysfakcji z życia, zarówno tego ukrytego w pikselach, jak i tego poza ekranem. Bawcie się dobrze i oby zainteresowanie Altaronem twało!

Podpisano,
Argaryen Dworkin
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-17, 16:51   #27
armidass
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 3
Domyślnie

-Wiek:17 lat
-Profesja oraz subprofesje: Wojownik, pierwszą subprofesją bedzię na 100% duchowny,lecz nad drugą się jeszcze zastanawiam, czy wybrać elementalistę czy alchemika.
-Imię Twojej postaci: El Edward
-Poziom postaci:10,ale gdy tylko "wyskilluje" moją postać przymierzam się do expienia.
-Doświadczenie w grze: Średnie, w skali od 1/10,oceniam się na mocne 6/10 ;), gdyż pograłem trochę wcześniej przed restartem,i moim osiągnięciem był 60-70lvl.
-Czy posiadasz mikrofon:Oczywiście.
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Chce dołączyć do waszego grona,gdyż chce osiągnąć coś więcej niż 70 level,poznać nowe znajomości,przygarnąć troszkę więcej wiedzy na temat świata Altaronu,oraz każdy wie że samodzielnie gra nie sprawia tyle przyjemności co w gronie innych graczy.
armidass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-17, 22:07   #28
Olekss
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 1
Domyślnie

-Wiek: 23
-Profesja oraz subprofesje: Zwiadowca duchowny
-Imię Twojej postaci: Szef
-Poziom postaci: 42
-Doświadczenie w grze: Szczerze powiedziawszy to dopiero zaczynam swoją przygodę z Altaronem chociaż jak na czas który gram na nim uważam że nie jest tak żle aczkolwiek jeśli chodzi o tibie no to od 7.4 za małolata.
Zwiedziłem takie otsy jak Kasteria,Classicus,Nostarius,Medivia, Wiele innych chociażby Dragon ball,Naruto.
-Czy posiadasz mikrofon: Owszem.
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć:
Na wstępie dodam że interesuje mnie i RPG jak i PVP a z tego co mi wiadomo prowadzicie czasem jedno i drugie chociaż głównie RPG. Generalnie granie samemu w taki typ gry jest po prostu całkowicie nudny, poznałem kilka osób od was które są wporządku i na aktualny czas uważam ze po prostu gra u was wspólnie miałaby jakiś sens no i wam zawsze jeden łuk więcej się przyda. Co tu więcej tak naprawdę pisać po prostu drużyny szuka się do wspólnej gry/rozmów/huntów/questów :)
Olekss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-17, 13:10   #29
analogs25
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 3
Domyślnie

-Wiek:28 lat
-Profesja oraz subprofesje:Rycerz Nekromanta
-Imię Twojej postaci Stone Heart
-Poziom postaci:25
-Doświadczenie w grze:3 lata w Altaronie i kilka lat Tibii
-Czy posiadasz mikrofon:Nie
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Samotna gra nie ma większego sensu, ponadto lubię wymieniać się doświadczeniem z innymi graczami i staram się pozostać neutralny.
analogs25 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-17, 23:17   #30
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie



REKRUTACJA

Najwyższy czas poruszyć temat najnowszych podań! Uchwałą zgromadzenia Argaryenów, w porozumieniu z dzielnym zastępem Hertagonu i na podstawie przeprowadzonych konsultacji społecznych, zdecydowaliśmy się odrzucić podanie Szefa. Ostsatecznie odrzucamy także kandydaturę gracza Midnight. Dziękujemy wszystkim tym, którzy dostarczyli nam swoich cennych uwag.

Kandydatury graczy El Edward i Stone Heart zostają na tę chwilę zawieszone. Rozpatrzymy je gdy tylko lepiej Was poznamy i zdobędziemy więcej informacji.

OGŁOSZENIA Z ŻYCIA GILDII

Hertagon się powiększa!

Choć forum na ten temat milczało, nasze szeregi poszerzyły się o kilku doborowych wojowników, którzy sprawdzili się już w hertagońskich szeregach przed laty lub trafili do nas w ramach zagranicznej wymiany, migrując z non-pvp. . Nasza wesoła gromada liczy już 56 postaci należących do co najmniej 35 graczy .

Hertagon robi rzeczy!
Jakby nie było - w grupie raźniej. Poniżej kilka zdjęć z życia gildii, które mogliście obejrzeć w ostatnim czasie w naszej galerii.






I na koniec - Hertagon trzyma poziom.

Jeżeli faktycznie pojawiają się problemy z naszymi graczami, proszę o wiadomość prywatną w grze lub na forum. Jeżeli osoba, która zgłasza problem jest wątpliwej reputacji (choć na szczęście takich osób jest jak na lekarstwo), proszę o przedstawienie rzetelnych dowodów w postaci zdjęć.

Podpisano,
Argaryen Dworkin
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin