Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-08-18, 22:40   #281
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Usunięcie skilowania może być ciekawe, chętnie to zobaczę. A jak będzie z siłą i zręką? Też tylko PN?
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-18, 14:50   #282
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał 909794 Zobacz post
Usunięcie skilowania może być ciekawe, chętnie to zobaczę. A jak będzie z siłą i zręką? Też tylko PN?
I właśnie dlatego udoskonalenie tego będzie okupione kolejnymi latami męki, pracy i wysiłku. W pierwszej kolejności zwiększona musiałaby zostać liczba otrzymywanych pnow, skoro tak, to o ile(1)? Dlaczego? Ponieważ w Altaronie piękne jest to, że postać można rozwijać wielopłaszczyznowe, cierpliwi są nagradzani, a niecierpliwi szybko lvluja(2). Mag znowu stałby się wrogiem publicznym, bo byłby najprostszy, pny w mlvl, siłę i resztę mlvl. Rycerz i zwiad znowu mieli by problem siła, zreka czy klasowy skill(3). Można zwiększyć koszt skilla mlvlu, jeśli tak, to o ile(4)? I jeśli już te wszystkie punkty(1-4) pogodzimy to co uzyskamy? Uzyskamy rozgrywkę na poziomie wytresowanej małpy, wbij lvl x rodzaj pny do y potem wbij lvl xx rozdaj pny do z, gdzie o wartości postaci świadczyć będzie ilość wykonanych dziennych. Postacie grające regularnie będą kontrastowo silniejsze od grających sporadyczne. Należy zadać sobie pytanie czy warto rezygnować z tego nieograniczonego niemalze wachlarzu możliwości rozwoju postaci w zamian za tępy schemat.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-18, 15:15   #283
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Ja nadal popieram opcję taką, co do skilli:
Mamy 100 dystansu. I pokazuje się tak: Walka dystansowa 100(30+70). 30 wyskillowane, spada po śmierci, wolno rośnie, 70 z pn, nietykalne. Tylko nie da się tego zrobić, a do tego dochodzi miljart lat testów i balansowania. Ale może za 1000 lat.
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-18, 21:19   #284
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Po co tykać skillowania i PNów... ktoś chce skillować - niech skilluje. A kto nie ma czasu i cierpliwości ma opcje rozdania PNów. Osoby wyskillowane, które marnują/poświęcają czas na trening w nagrodę mają trochę wyższy skill po rozdaniu PNów.

Ja nie widzę tutaj problemu. No chyba, że to tak boli że mag ma tylko mlvl do skillowania, a inni siłę, zrękę i skill podst.... ale to już ich wybór, że wzięli ryca/zwiadka.
Pawlo182 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-08-18, 10:17   #285
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Może faktycznie zamiast przekombinowywać po prostu mocno zwiększyć prędkość skilowania na naszym 3-miesięcznym serwerze? Tak żeby wyskilowanie postaci to była raczej formalność, a nie dwa tygodnie wyjęte z życiorysu.
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-08-18, 10:22   #286
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Ja też jestem za zniesieniem/przyspieszeniem skillowania. Kiedyś z przyjemnością zabrałbym się za zwiadowcę/rycerza, dzisiaj wolę magów bo po prostu nie mam czasu na skillowanie. A PN u zwiadowcy nie wystarczą, gdy trzeba przez tydzień łowić ryby.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-08-18, 23:55   #287
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Raczej przyśpieszyć niektóe skile znacząco (czytaj zręczność ) Może nieznacznie 1h i 2h
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-18, 10:34   #288
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Up łatwo to rozwiązać poprzez zwiększenie kosztów pn potrzebnych na jeden poziom mlvl dla maga ;)
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-18, 11:43   #289
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
I właśnie dlatego udoskonalenie tego będzie okupione kolejnymi latami męki, pracy i wysiłku. W pierwszej kolejności zwiększona musiałaby zostać liczba otrzymywanych pnow, skoro tak, to o ile(1)? Dlaczego? Ponieważ w Altaronie piękne jest to, że postać można rozwijać wielopłaszczyznowe, cierpliwi są nagradzani, a niecierpliwi szybko lvluja(2). Mag znowu stałby się wrogiem publicznym, bo byłby najprostszy, pny w mlvl, siłę i resztę mlvl. Rycerz i zwiad znowu mieli by problem siła, zreka czy klasowy skill(3). Można zwiększyć koszt skilla mlvlu, jeśli tak, to o ile(4)? I jeśli już te wszystkie punkty(1-4) pogodzimy to co uzyskamy? Uzyskamy rozgrywkę na poziomie wytresowanej małpy, wbij lvl x rodzaj pny do y potem wbij lvl xx rozdaj pny do z, gdzie o wartości postaci świadczyć będzie ilość wykonanych dziennych. Postacie grające regularnie będą kontrastowo silniejsze od grających sporadyczne. Należy zadać sobie pytanie czy warto rezygnować z tego nieograniczonego niemalze wachlarzu możliwości rozwoju postaci w zamian za tępy schemat.
@up
juz te problemy byly poruszane

Cytat:
Napisał 356278 Zobacz post
Up łatwo to rozwiązać poprzez zwiększenie kosztów pn potrzebnych na jeden poziom mlvl dla maga ;)
Łatwo powiedzieć, powiedz o ile zwiększysz te koszta, żeby zachować równowagę? Nie wiesz! Trzeba wybadać, nowych testów i kolejna gówno-ważna uwolniona myśl wypływa na wierzch zamiast skupić się na rycerzach nekro-alchach, ele-alchemikach czy nawet tych "kulejących" zwiadkach.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-18, 10:19   #290
combo30
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 33
Domyślnie

Właśnie trzeba się skupić na rycerzach neckro-alche i ele-alche bo nimi naprawdę ciężko się gram sam coś o tym wiem.A jak powiedział mój poprzednik zwiadem też trzeba się zająć.
__________________
- Zło to zło, Stregoborze Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. . Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale. (Ostatnie życzenie)
combo30 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin