Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-08-12, 19:13   #1
kapa2010
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Postów: 3
Domyślnie questy

Witam.Chciałem się zapytać czy znacie jakieś fajne questy na mainie bo na roku (sorry z mowie rok i maine ale niewiem jak to sie nazywa w polskiej a tak nazywało sie w angielskiej) na roku bylo tego dużo gdziekolwiek poszedłem tam jakiś quest na mainie nic nie moge znalezć znacie cos takiego nie chodzi mi o misje np u grabarz tylko takie ze ide w jakieś zadupie ekipą wybijam potwory i otwieram skrzynkę a w niej cos fajnego. Jeśli coś takiego znacie cos możliwego dla mnie 35 lvl łucznik to napiszcie tu i opiszcie mniej więcej gdzie to jest i czy potrzebuje ekipy itp .
kapa2010 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-08-12, 19:21   #2
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Jejku, czy musialeś przykryć swoim postem moje naprawde ważne pytanie? :D ( https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4008 ) skoro masz 35 powinnienes wiedzieć że tutaj dbamy o klimat rpg i nie podpowiadamy takich rzeczy, questow jest full ale musisz sam je znaleźć :) dam tylko taka podpowiedz że czasami żeby uzyskać jakies info o quescie nie wystarczy napisać misja/zadanie/praca czasami trzeba też posłuchać historii tego npc albo z nim dlużej pogadać. Pozwiedzaj, pogadaj polecam też artykuły o altaronie autorstwa nerguli może tam wpadniesz na jakiś pomysł;)
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-08-12, 12:58   #3
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

O dziękuję sidexxx za reklamę moich artykułów xD

A tak poważnie, to kolego kapa2010, warto posłuchać dobrych rad sidexxx'a. Niektórzy NPC od razu zlecają Ci misję, a z innymi trzeba porozmawiać, zapytać o historię albo napisać jedno, konkretne słowo.

Misji jest wiele na mainie. Jeśli nie możesz znaleźć, na pewno w swojej gildi (profesji i subprofesji) odnajdziesz jakieś zadanie.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin