Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-01-12, 15:54  
Aukcje
speedfire1993 speedfire1993 jest nieaktywny 21-01-12, 15:54

w depozycie, lub u stawiskiego (np. po wpisaniu aukcje)bedzie sie znajdowal "aukcjoner" zamiast szukania kupcy/sprzedawcy na plytowy helm wpisujemy w dane okienko Płytowy Hełm po czym wyszkuje nam wszystkie oferty plytowych helmow, bylo by to bardzo wygodne, i nie trzeba by bylo szukac ofert na kanale handel.

 
Avatar speedfire1993
speedfire1993
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Odwiedzin: 17069
Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-06-12, 18:57   #21
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Legolas Zobacz post
Nie! Bardzo fajny jest ten system handlu tylko ,że on nie funkcjonuje tak jak powinien.
Z powodu braku graczy . Bo właśnie jak już pisałem handel pomiędzy graczami , prawie nie istnieje , jakoś dziwne jest to że lotujemy 25 łuskowych tarczy , ludzie tego wcale nie kupują a npc daje kilka monet . Nie wiem dlaczego tak jest i dlaczego tym handlem nikt się nie zajmuje . To jest nienormalne że idąc na Enty zdobędę przykładowo 3 Cierńie a na fanatykach 13 . Kompletnie nie ma to jakiegoś balansu .Co wpływa też na nudę w grze bo większość respów jest bez użyteczna . A z handlem będzie problem tak długo dopóki nie znajdą się kupcy lub jeżeli npc nie podniosą cen .
Wiesz dlaczego tak jest? Bo przedmioty wypadają "na masę". Wypadnie Ci przykładowo tych 13 cierni to bedziesz stał w depo i wołał o ich sprzedazy?
Przedmioty powinny wypadać znacznie rzadziej... A ciernie, kościste armory itp, itd powinny zastąpić przedmioty o równej wartości dla npc - które graczom się nie przydadzą.. Jest jednak w tym dużo zachodu, bo system ulepszeń SPALA nam itemy ;] więc i to trzebaby było zmienić. Gdy powiedzmy szansa na wyloocenie kościstej zbroi wynosiłaby 0,1%

Co do tematu - jak najbardziej za stymże z ograniczeniem wystawianych przedmiotów.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-12, 23:52   #22
Yashion
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 3
Domyślnie

Pozwolę sobie odświeżyć :))
Jak widać nie gra tu 200 osób czy 150 więc taki system usprawniłby sprzedawanie przedmiotów jak i kupowanie. Osoba wychodząca na main chce kupić łuskowego seta owszem kupi go ale po kilku h. Ja płytowego seta składałem 2 dni bo nikomu się nie chcę stać pod dp i sprzedawać tylko idzie sprzedaje w sklepie bo pieniędzy ma sporo w banku więc zysku dużego mieć nie musi. Kto na tym traci? A no Ci co zaczynają grę to odrzuca jeżeli nie możesz kupić wymarzonego eq a czerwie są zbyt silne żeby na nie iść bez łuskowego seta. Radziłbym rozpatrzeć tą propozycje uważnie bo sporo tracicie nie mając takiego systemu na serwerze. Z resztą z tego co widzę nie zostanie to wprowadzone bo propozycja padła w styczniu a wielka szkoda... Rozpatrzcie to jeszcze raz :) Uwierzcie mi, że graczy nie stracicie :)
Yashion jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-08-12, 00:05   #23
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

System ten ograniczyłby jedynie kontakt pomiędzy graczami co by się odbiło na klimacie RPG. W skrócie NIE.
Tyrond jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin