Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-04-11, 13:31   #11
adiif1
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

zalozmy bedzie ten limit wbijesz max lvl zzrobisz all qusty,outfity i co dalej serv straci graczy wy macie problem ze niemacie czasu na gre a ta blokada to tylko wymowka... poza tym okocim moja sprawa jak pisze
adiif1 jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 13:50   #12
Astacius
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
LOL a o co chodzi w RPG???? wbij wysoki lvl to bedziesz koksił a nie 150 i stop
Nie wiem jak to skomentować, poniżej poziomu.

Cytat:
Lol jestem na duze nie niekazdy lubi robic misje ...
wiec jak ty nielubisz expic zmien server czy idz na reala
wlasnie tutaj chodzi o bycie pro...150 lvl
wiec jestem na nie
Bycie "pro" w Tibii jest niestety niemożliwe.

Cytat:
Nie uśmiecha mi się (czysto teorytycznie) siedzieć na tyłu z max lvlem i bicie potworków dla samego loota... W końcu ktoś kiedyś wbije ten naj. lvl i co dalej? Questy? Questy też się kiedyś kończą, postać się nie rozwija tylko stoi w miejscu.jestem niestety na nie.
Postać możesz rozwijać dalej, bijąc skille, a durne wbijanie doświadczenia to też chyba niezbyt dobra perspektywa na spędzenie wakacji?

Cytat:
zalozmy bedzie ten limit wbijesz max lvl zzrobisz all qusty,outfity i co dalej serv straci graczy wy macie problem ze niemacie czasu na gre a ta blokada to tylko wymowka... poza tym okocim moja sprawa jak pisze
Będzie lepsze pvp, lepsze możliwości balansu, lepsza ekipa graczy.

Jestem na TAK.
Astacius jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 14:08   #13
drazbeczka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Płock/Lwówek
Postów: 29
Domyślnie

Sry ale ja jestem na nie :(
drazbeczka jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 14:10   #14
mopsiok
Pomocny
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał adiif1 Zobacz post
[...]poza tym okocim moja sprawa jak pisze
Obawiam się, że nie tylko Twoja. Zaniżasz poczucie estetyki na forum.

Uważam dokładnie tak samo jak Astacius, co do każdego względu. A co o tym sądzą Mistrzowie Gry?
mopsiok jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 14:22   #15
demonks
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

jak bedzie blokada stanei sie tak jak z METINEM wbiłes 99 lvl i konczysz gre tu bedzie tak samo na 200% wiec niema sensu dawac blokady moim zdaniem a zeby wbic 100lvl+ trzeba expic w ekipie chyba
demonks jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 14:34   #16
Astacius
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
jak bedzie blokada stanei sie tak jak z METINEM wbiłes 99 lvl i konczysz gre tu bedzie tak samo na 200% wiec niema sensu dawac blokady moim zdaniem a zeby wbic 100lvl+ trzeba expic w ekipie chyba
Proponowałbym powrót.
Astacius jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 14:37   #17
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

@demonks: Wcale nie! Jest tu tyle ciekawych rzeczy... Jest wojna, można kopnąć Abitańczyka tam gdzie światło nie dociera, można zwiedzać teren, poznawać fabułę, można walczyć przeciwko innym graczom/gildiom, Altaron nie powinien opierać się na zdobywaniu doświadczenie: 130 poziom i dobranoc!
To było od początku jasne że to nie będzie gra dla wszystkich, któzy grają w Tibię. Ja należę do tego przeklętego pokolenia między starymi, klimatowymi graczami a dziećmi nastawionymi na exp. I wiecie co? Wolę klimat. Bo z expa mi nic nie zostanie.
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 14:38   #18
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie kompromis

wszystko ma swoje wady i zalety.
Limit= kiedys gra dobiegnie konca, jestem w stanie sie zalozyc ze i tak 80 % spoleczenstwa altaronu gra tu po to, by sie wybic, bo w tibii to juz niemozliwe przez boty. sam z takim zalozeniem zaczalem, zmienilem zdanie kiedy wczulem sie w klimat gry. ale... majac maksymalny poziom (pewnie zajeloby mi z 3 lata wbicie 150) zacznie sie nuda. skillowanie- najnudniejsza czesc kazdej z gier. wspolne wyprawy- dla loota w koncu przestaną cieszyc.

Moze kompromis?
-kazdy potwór, co lvl postaci daje mniej expa, ale nigdy zero, tak, ze exp rate bedzie malał co lv, z 1x na na przyklad 0,99, 0,98 etc etc, do minimum 0,1 ( tu kwestia przeliczenia na przykladach, dajmy na to ze za zabicie smoka, 100 lvl dostanie 70 expa ( bo co to za wyzwanie ?, takie jak zabicie rotworma na 10)

-albo nowy styl walki, doda doswiadczenie, załóżmy, ze z różnym typem broni osiąga sie maximum, a potem trzeba zacząć z nowym typem.

- moze okreslony typ potworow ? zalozmy, ze nieumarli do pewnego momentu dajądoswiadczenie, a pozniej juz wiecej na tym typie nie zdobedziemy, bo mamy walkę "obcykaną"

Tego typu rozwiązania zachowają klimat rpg, jak i mozliwosc stałego ulepszania postaci.
Kosky
Kosky jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 14:43   #19
asasyn9048
 
Avatar asasyn9048
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Albinów
Postów: 0
Wyślij wiadomość poprzez Skype? do asasyn9048
Domyślnie

Cytat:
Napisał dark303 Zobacz post
LOL a o co chodzi w RPG???? wbij wysoki lvl to bedziesz koksił a nie 150 i stop
I TAK MA BYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dobrze mówi
asasyn9048 jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 14:45   #20
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Nie, to odpada, to nie rozwiąże problemu Power Abuse. Jeżeli grzebiemy przy zdobywaniu doświadczenia, nie stosujemy półśrodków, bo niezdecydowanie jeszcze bardziej odciągnie graczy.
W World of Warcraft jest ograniczenie do 80 poziomu i jakoś nikt nie narzeka. Dlaczego? Bo są świetne zadania, wyważone PvP i wciągający świat oraz fabuła. Do tych trzech cech należy dążyć.
Kosiek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin