Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-05-11, 12:18   #61
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

To napisz to porządnie jak Prakt chciał :>
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 12:19   #62
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

No nie jestem pewny czy PvP od 10 poziomu, było dobrym pomysłem. Teraz po całym mieście walają się ciała :)
Tron jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 12:23   #63
Novy93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

@Slythia
Napisałem już to kilka postów wcześniej, myślę, że wystarczy :)

@Zwariowany
Fragi się skończą to przestaną, co za problem :]
Novy93 jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 12:43   #64
Prakt
Administrator
 
Avatar Prakt
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 244
Domyślnie

Jeszcze tydzień temu po wprowadzeniu pvp od 20 poziomu jako jeden z pierwszych napisałeś "I tutaj zabiliście całe RPG tej gry", jeśli się nie mylę. Cały urok układania się z graczami. :)

Zwracam Wam uwagę, że na wszelkie większe zmiany jak system wojen będziecie musieli chwilę poczekać. Do tego czasu proszę ograniczyć zabijanie się nawzajem. Poza tym napisałem już - wojna w wojnie jest conajmniej złym pomysłem, pomyślcie nad jakimś fabularnym rozwiązaniem kwestii nomenklatury itp.
Prakt jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 12:49   #65
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Myślisz, że nie próbowaliśmy nawiązać żadnego paktu, ani sojuszu? Próbowaliśmy, CLICK.
Tron jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 12:55   #66
Novy93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

@Prakt

Czy mógłbyś odpisać mi na PW, które Cie wysłałem? :) Z góry dzięki :P
Novy93 jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 13:21   #67
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Ja bym był za wprowadzeniem nagród za zabijanie skulled. Jeśli ktoś ma czachę, to niech liczy się z tym, że łowcy nagród zaczną ostrzyć sobie zęby. Jeśli ktoś chce ryzykować i bić słabszych, to niech wie, że potem on może być słabsi, bo komuś zabraknie złotka na poty. ;)
Wicked jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 13:27   #68
mopsiok
Pomocny
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał cado Zobacz post
Ma zostać jak jest, tylko problem w tym że pvp od 10 poziomu jeszcze zwiększy PA. Ludzie, wy serio przyszliście tu tylko po to, żeby się cały czas nawalać? Nie widzicie innych korzyści z gry?

Ilość fragów na RS: 1/3/5
Ilość fragów na bana: 2/6/10
Uważam podobnie.
Ilość fragów na RS: 3/4/7
Ilość fragów na bana: 5/6/10

Cytat:
Napisał cado Zobacz post
Zgadzam się, ograniczyć pvp dla random pk, a zrobić system wojen. Wilk syty i owca cała.
Ech, a jak proponowałem to w którymś tam temacie, to nie miał kto odpowiadać ;). Ale prawda to, zrobić system wypowiadania wojen między klanami i po sprawie. Normalnie PvP ograniczone, a jak klany chcą, to niech się na....dzielają do woli. Wtedy może być nawet tak:
Ilość fragów na RS: 10/30/60
Ilość fragów na bana: 20/50/100
mopsiok jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 18:47   #69
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

To co teraz napisze to jestem tego pewien na 100% Gram w tibie 7 lat, z tego walczyłem w wojnach 5 lat na światach pvp. Byłem świadkiem upadku tibi poprzez mieszanie w pvp co spowodowało wzrost ilości boterów do 90% wszystkich graczy. Dlaczego jest tyle boterów? Nie można ich zabić a jak ich zabijesz to wracają na respawn i bocą dalej. Jak to jest możliwe? 20 osób dostaje unjusta gdy chce zabić 200EK bo tyle trzeba osób do zabicia takiej postaci. Co się stanie gdy padnie? Leci mu 2% danego poziomu + kupuje pvp blessa za cene 30k i wraca botować. Wpadamy drugi raz go zabić. Pada. My mamy już wykorzystany limit fragów do RS. Znów spadło mu 2% i 30 k ale teraz my nie mamy fragów, on wraca na exp i 4% expa i 60 k odrobi w 2-3 godziny botowania.

Dlaczego cipsoft nie zmieni pvp na stare? Bo oni chcą żeby ludzie botowali. Tak wiem że jest to dla niektórych nierealne ale posłuchajcie i zastanówcie się nad tym. Jak jeden typ ma 4 bot knightów i puszcza to wszystko na mc to musi kupić 4 pacc na te postacie. Kupuje te pacc za GP które wyboci ale cipsofta to nie rusza bo koniec końców i tak pacc kupiony jest za EURO. Znam takie osoby które botują 10 postaciami na raz i na wszystkich jest pacc i taki jeden typ kupuję 10 pacców w ciągu 3 miesięcy!!!
Tak są mass bany, cipsoft ma narzędzie które wykrywa w 100% perfekcyjnie wszystkich boterów. Jeżeli tak jest to dlaczego bana nie dostanie 20 tysiecy osób na mass banie tylko 2 tysiące? Przecież wszyscy botują! Skąd to wiem? Była teraz łatka wiosenna. Dzień przed łatką gdy wszyscy mieli sprawnego NeoBota było 35 tysięcy ludzi online. Wprowadzili łatke i bot przestał działać (na bota pod najnowszego klienta trzeba czekać 2-3 dni) Przez ten czas gdy nie było bota na tibi było online 10-15 tysięcy online. Ktoś mi może powiedzieć gdzie się podziało 20 tysięcy? Pojechali na wakacje? Nie. Oni poprostu nie mieli bota. (2 tysięcy graczy którzy teraz są banowani na mass banach to 8 levelki które stoją w depo na bocie i reklamują linkami jakiś shit)

Teraz wracam do Altaronu i podsumuje już konkretniej.

Jak nie będzie 2 unjusty za typa jak bije go 20 osób + 3/5/10 unjusty masz rs + 6/10/15 masz bana = poziom rozgrywki na serwie spada, kradniecie lota, wbijanie noobów na respa, brak szacunku noobow dla graczy ogarnietych, na zabijanie boterów nie wystarczy fragów. Dużo ludzi botuje na spawnach i zaraz te same noobki co teraz płaczą że ich zabijamy to będą płakać że wszędzie są boty i nie mają gdzie expić.

Wierzcie lub nie ale system pvp ze starej tibi jest najlepszym i przede wszystkim sprawdzonym rozwiązaniem bo przecież dobrze służył przez tyle lat a granie w tibie to był niezły fun a przecież grafika nie piękna :p. Do czasu aż system pvp nie był zmieniany ilość graczy na tibi stale rosła aż do 65 tysiecy online w ciągu dnia. Teraz po wszystkich pvp updatach mamy 15-35 tysięcy online. Jak myślicie przez to się stało? Przecież porobili tyle ciekawych updatów, nowe expowiska, potwory, achievementy, mouty, questy lecz graczy jest coraz mniej na tibi. Zastanówcie się sami ci którzy grali całe życie na non pvp jakie mają pojęcie na temat pvp i jak pvp sprzyja rozwojowi serwera? Macie zerowe pojęcie i nie powinniście się udzielać w sprawach pvp wogóle. Przyszliście na pvp z własnego wyboru. Znaliście warunki od samego początku. Teraz jak popadacie parę razy to się może nauczycie pvp, innego wyjścia niema. Pvp sprzyja rozwojowi i podnosi poziom rozgrywki, gracz który nie umie grać albo przestaje grać jak padnie pare razy albo się nauczy jak nie padać/jak skutecznie zabijać innych co na koniec końców wychodzi że owy gracz bardziej ogarnia i stawia wyzwanie innym graczom swoją osobą. Prawo dżungli i selekcja naturalna to najbardziej rozwojowy system jaki może być. Tak bardzo lubię Darwina i jego teorie :p

Ostatnio edytowane przez konradowalkero ; 02-05-11 o 18:56
konradowalkero jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 19:13   #70
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Dziennie/Tygodniowo/Miesięcznie
Ilość fragów na RS: 3/7/12
Ilość fragów na bana: 5/9/14
Obles jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin