Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-01-12, 21:02   #11
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Udowodnij mi to kolego,że tak było jak piszesz. Piszesz coś bezpodstawnie i myślisz,że ktoś Ci w to uwierzy? Musiałeś porozmawiać ze Slythia na temat tego żeby zmienić coś w regulaminie,że teraz można noobcharami bloczyć wszystko i wszystkich w pz a wcześniej było co innego. Jeżeli mówisz o mnie pion to w takim razie nie wiem jak musiałbym Ciebie nazwać pro ogarze.

Sebek jak hackował Mala Sele to jak to nazwiecie? Sami robicie tu syf a potem udajecie świętych i piszecie bajeczki administracji,że to przecież nie wy.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 21:23   #12
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Banuję za sharowanie, rozdawanie charów na akcje, blokowanie noobcharami na mc, dawanie tpków, nadużywanie wulgaryzmów względem 2 strony konfliktu. Bany daję, gdy jestem pewien co do zaistniałej sytuacji. Przy sprawdzaniu przeciwnej strony pomijam wszelkiego rodzaju boty. Większość osób, które dostały bany znajdowała się po tej samej stronie konfliktu co ja. Nikt wojny banami nie wygrał. Udowodnij, że dziś zostałeś przesunięty na tą kratkę a nie wszedłeś na nią sam to bana zdejmę.

ODSUWANO CIĘ OD WEJŚCIA <<, WIĘC JAKIM CUDEM DAŁEŚ TPKA OSOBIE STOJĄCEJ >>>? Ktoś źle popchnął?
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 21:28   #13
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

nie powiem kogo ktoś kiedyś źle popchnął bo dostane bana.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 21:50   #14
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Cytat:
Napisał leavemealone! Zobacz post
nie powiem kogo ktoś kiedyś źle popchnął bo dostane bana.
Mam gorącą prośbę. Albo przestańcie się przepychać, albo zamknijcie ten temat w cholerę, bo ostatnie posty nijak się mają do tego, co napisał autor pierwszego.
Proponuję pierwsze rozwiązanie, temat nie jest jeszcze wyczerpany. Po prostu dyskusja poszła nie tym torem, co trzeba.
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 21:52   #15
slawek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 20
Domyślnie

Pozdrowienia Dla Mervakisa :) <---- Stop Acta Nie musisz być jak wielki brat i patrzeć na każdy ruch gracza i parafka po parafce czytać regulamin. Tyle
slawek jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 22:16   #16
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

A udowodnij mi że sam przeszedłem?! Nie masz pewności to nie dawaj bana, z drugiej strony inni też tam byli, którzy mogli pomóc. I nie cwaniakuj UDOWODNIJ tylko Ty mi najpierw udowodnij , że to zrobiłem celowo.

Myslisz że mam 15 lat i bezmyślnie przy przeciwnej gildii dam tp komuś z mojej ? Nie jestem taki głupi. Po drugie nawet nie wiedziałem, że East dał tam loga, po przyszedłem po nim, wszedłem i nawet nie patrzyłem na grę przez chwilę. Na vt tylko powiedzieli, że chyba wychodzą po Makmeja to blokowałem wyjście bo ruszali.

Człowieku nie możesz mi nic udowodnić! NIC! A skoro osoba , która to wykorzystuje (eaststide) nie dostaje bana tylko Ta, która pomaga to reszta z namiotu też ban, też się przysłużyli. To że było tak ciasno tam to nie moja wina i Orma i nikogo, że dostał tp. To nie było celowe ustawianie jak to przy dp można zrobić!

UDOWODNIJ MI !
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 22:22   #17
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Ypkis daj spokój.
To nie pierwsza taka sytuacja kiedy Merva**** banuje ludzi od nas bezpodstawnie.
To było powodem zrezygnowania przeze mnie z funkcji doradcy.
Bezpośrednio po zbanowaniu Waskiego za rzekome MC/Sharing(oczywiście został odbanowany bo na jego postaci na test serwerze biegał programista).
Mervakis nie jest święty i część z nas pamięta sytuację kiedy to podzielił się swoimi passami z Waskim, a Waski z nami.
Zarzekał się, że jego konto zostało zhackowane! UWAGA UWAGA!!! RZESZE HACKERÓW SKRZYKNĘŁY SIĘ I NAPISAŁY KEYLOGGERA SPECJALNIE POD FORUM ALTAROŃSKIE!
Krótko po tym jak sprawę ujawniłem Merva**** został awansowany z doradcy na SG(pomimo tego że miały zostać wyciągnięte konsekwencje).
Altaron stracił już wielu graczy przez zachowanie tego człowieka i jeszcze wielu straci. Niestety niektórzy zapominają, że to gracze tworzą społeczność Altaronu i administracja jest dla nich, a nie na odwrót.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 22:26   #18
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Poważnie, załóżcie osobny temat, bo ten ma jeszcze sens i szkoda byłoby, żeby został za wcześnie zamknięty.
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 22:39   #19
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Nowa wersja Ormo? To już nie czat vt? Dobranoc. Fakt straciliśmy wielu botterów i power abuserów. Społeczność Altaronu na pewno na tym ucierpiała... Dla Ciebie "bezpodstawne" są wszelkie bany, ale pamiętaj, że screen i filmik nie jest dowodem, więc idąc Twoim tokiem rozumowania nie ma możliwości pozyskania dowodu w tego typu grze.

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 31-01-12 o 22:47
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 22:54   #20
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Dales Waskiemu na VT passy na forum i dobrze o tym wiesz.
koniec offtopa
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin