Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-01-12, 09:19   #11
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Och, zapomniałem jeszcze dodać. Ludzie którzy nie walczą po żadnej ze stron są 'zwykłymi pionami'. Wg gildii Exorit oczywiście. Przynajmniej jedna osoba u nich tak mi powiedziała. Więcej nie wypowiem się w tym temacie, wolę poczytać Wasze 'spiny' ; )
Uiop jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 12:15   #12
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Czyli jestem pionkiem :( szkoda.

Ale zobaczcie co pionki potrafia.
Nikola Poziom 75, Elitarny rycerz 2012-01-27 12:49:53 Gracz zginął na poziomie 76 , zabity przez Noon.

A więc jestem spełniony na tym servie :P bo gdy Collegium wygrało to ta osoba wielce się spinała na 50 lvl ale spokojnie co odwlecze to nie uciecze wbiła 76 i przyszedł czas wyrównać rachunki. Teraz nie powiecie ze jestem noob bo zabijam 50 lvl solo. Nikola swoja droga skoro ja jestem nieogarem to nie wiem kim ty jesteś, jak cię nieogar solo składa :P Pozdrowienia dla wszystkich :P Noonuś
Luop jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 12:40   #13
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Wiiii Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 12:53   #14
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał Luop Zobacz post
Czyli jestem pionkiem :( szkoda.

Ale zobaczcie co pionki potrafia.
Nikola Poziom 75, Elitarny rycerz 2012-01-27 12:49:53 Gracz zginął na poziomie 76 , zabity przez Noon.

A więc jestem spełniony na tym servie :P bo gdy Collegium wygrało to ta osoba wielce się spinała na 50 lvl ale spokojnie co odwlecze to nie uciecze wbiła 76 i przyszedł czas wyrównać rachunki. Teraz nie powiecie ze jestem noob bo zabijam 50 lvl solo. Nikola swoja droga skoro ja jestem nieogarem to nie wiem kim ty jesteś, jak cię nieogar solo składa :P Pozdrowienia dla wszystkich :P Noonuś
Noon ja cie nie znam i nic do ciebie nie mam ale jesli ktos twierdzi ze jestes pionkiem to nie dlatego ze nie potrafisz grac(kogos zabic) tylko dlatego ze nic nie wnosisz do zaistnialej sytuacji (czyli np w gildi jestes najlepszy w ogarnianiu masz najwiekszy lvl ale wszystkie wazne decyzje podejmuje np lider albo commander na wojnie:). A ty jest tylko jedna z licznych osob ktora zadaje dmg :p) bez urazy nie znam cie tylko tlumacze o co chodzi w tym pojeciu.
apollo jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 13:05   #15
Wawro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

Tissss nudzi ci sie?

Odczepcie sie od wawra ! Wawro jest the besciak i jego mafia tez :)
Exorit was dojezdza i taka jest prawda.

a po drugie sama jestes glupiutka i nierozgarnieta.

ps. mowie czesc i pytam czy kogos zajebiemy to prawda bo lubie bic takich pinkow jakimi wy jestescie ihihihi :*
Wawro jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 13:06   #16
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Apollo, bycie pionkiem oznacza bycie mało ważną personą, której jedynym zadaniem jest wykonywanie poleceń 'wyższych'. Wnoszenie czegokolwiek do sytuacji, do wojny, ba - nawet sam fakt w niej uczestniczenia nie ma tu nic do rzeczy.

Poza tym, panowie (i panie) kultury troszkę i ograniczcie wzajemne obrażanie się.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 13:08   #17
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Apollo, bycie pionkiem oznacza bycie mało ważną personą, której jedynym zadaniem jest wykonywanie poleceń 'wyższych'. Wnoszenie czegokolwiek do sytuacji, do wojny, ba - nawet sam fakt w niej uczestniczenia nie ma tu nic do rzeczy.

Poza tym, panowie (i panie) kultury troszkę i ograniczcie wzajemne obrażanie się.
No tak, o to mi chodzilo tylko w innych slowach to okreslilem
apollo jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 13:49   #18
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tisaya Zobacz post
Chłopaki, został Wam już jedynie haxball.
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


@Uiopek
Nie wrzucaj nas wszystkich do jednego worka :<


@Noonuś
Miałeś mnie zawołać,też sobie chciałem tam kpiro dokleić :<
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 15:06   #19
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wawro Zobacz post
Tissss nudzi ci sie?

Odczepcie sie od wawra ! Wawro jest the besciak i jego mafia tez :)
Exorit was dojezdza i taka jest prawda.

a po drugie sama jestes glupiutka i nierozgarnieta.

ps. mowie czesc i pytam czy kogos zajebiemy to prawda bo lubie bic takich pinkow jakimi wy jestescie ihihihi :*
Ale mnie się to podoba i darzę Cię przez to sympatią:) pomimo tych strasznych rzeczy, które mi wyrządziłeś:(
Tisaya jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 15:09   #20
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Up: Egzekucje wykonuje solo :P Co do samozabijaki to napisałem ze jestem pionkiem 4fun.
Luop jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin