Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-11-11, 23:22   #11
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał dedereq Zobacz post
Nawiązując do wypowiedzi Agriego dodam coś od siebie (szczególnie ta wiadomość idzie w kierunku Trianosa) - wszyscy dobrze wiemy, jaki jest Eastside i Sebek, jak potrafią zdenerwować i podnieść ciśnienie. Ale pragnę nadmienić, że Trianuszek też nie jest bez winy. Wracasz pijany z imprez/dyskotek, robisz coś złego i wyzywasz WSZYSTKICH po kolei, atakujesz graczy ze swojej gildii. W końcu któregoś dnia przegiąłeś pałę i zacząłeś bić Gwandera. Nie reagowawszy na jego prosby o zaprzestanie walki, bluzgałeś i groziłeś mu huntem. Nastepnie spiąłeś się z Sebkiem i Eastem, w wyniku czego Sebek powiedział ci o parę słów za dużo. Ty wielce urażony poleciałeś sie wypłakać Dzefrejowi, który usunął Sebka i Easta z gildii. Później ich zabiłes razem z Collegium. Dlatego deklaruje sie po ich stronie i wzywam - WSZYSCY WIERNI GRACZE, KTÓRZY CHCĄ NAUCZYĆ Tego tam ROZUMU, ZGŁASZAĆ SIE DO NAS! KTO POZOSTAJE WIERNY SECURUM (a nie zdradza nas jak Ozi) - ZGŁASZAĆ SIE DO NAS.

@NKWD albo Sleepwalkers - dzisiaj na akcji widziałem Master'Boltera oraz jego noobhara, który zdecydowanie utrudniał dojscie do walczących. Mam nadzieję ze podejmiecie kroki żeby to się już nie powtórzyło
NKWD jest neutralne, Bolter jest ze sleepwalkers.
voagar jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 06:02   #12
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

Arhuzz (już nie bierze udziału w tej wojnie, jednak dziś walczył, także liczymy
2011-11-27 20:07:31 Gracz zginął na poziomie 52 , zabity przez Lectre,


@Dzefrej: Jeśli jesteś neutralem, przepraszam - nie wiedziałem, ale na przedostatniej akcji walczyłeś, wczoraj blokowałeś mnie więc cię zabiłem, czego żałuję. Dogadamy się na PW ;) Peace!
jakub00s jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 06:09   #13
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Master'Bolter był na akcji, ale jako widz, więc proponuję go nie bić... Tak więc gildie Red Rose, Sleewalkers i NKWD mogą grać jakby nigdy nic. Gwarantuję że ci co się bardzo nie włączali w wojne, nie będą atakowani
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 06:58   #14
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Tak... i w tym momencie dederq pokazałeś właśnie czym się różnimy i jak wiele nas dzieli. Jak widzę, Wy zaczynacie "plucie się na forum", wyciągacie jakieś brudy... Okej, tylko pamiętaj, żebyśmy my sobie o kilku faktach nie przypomnieli, bo siedzieliśmy razem na VT przez pewien okres i wiele dowiedzieliśmy się o Was jak i o Waszych charach... "Pomyśl", czy warto grać nieczysto.
I Proszę Cię, co Ty porównujesz Sebka/Easta do Trianosa, chłopie! Czy kiedykolwiek ktoś z Collegium wyzywał Cię w taki sposób jak wyżej wymieniony Sebek? Czy ktokolwiek z Collegium okradł Cię na chociażby miedziaka? Hmy?
Ah i te twoje nawoływanie do wiernych graczy... Gracze właśnie pokazują wierność odchodząc z Securum i innych klanów i pomagając nam.
Securum się dzieli, Collegium jak jeden mąż staje do walki by po raz kolejny przelewać krew za dobro królestwa i byt niewinnych graczy.
Jest to pierwsza i ostania moja wiadomość w tym temacie. I tak wiem, że połowa nie zrozumie jego przekazu i co chcę Wam uświadomić. Wiem, też że nie uświadomię, ale co mi tam, Wasza sprawa, cześć!

Ostatnio edytowane przez Obles ; 28-11-11 o 07:08
Obles jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 12:57   #15
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Selbo, mysle ze okradł, bo wasze collegium okradło Domek sebka, dokladniej Mistrza Miecza, miało tam inv cale collegium i securum po zabawie z jakiejs tam okazji, więc mało chyba wiesz o swojej gildi :)

Dzefrej, nie masz co sie bic bo nie masz normalnego chara tylko 50 lvl, który leci w 5 sekund.

Krystyna co ty gadasz? z niedobitkami LL? a widziales u nas jakiegos LL na akcji? u was Eldoka na Wolno z LL bił Sebka razem z Collegium więc jak na razie to wy bierzecie niedobitków LL -.-
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 14:06   #16
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
Domyślnie

@Dedereq

Master'Bolter jest w Sleep~~ wiec do nich pisz NKWD sie nie miesza...
Sirian12345 jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 15:22   #17
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Wszyscy liderzy tych 3 gildii poinformowali mnie już, że pozostają neutralni, także proszę to uszanować i pozwolić im normalnie grać.
A Ty Krysiu nie wprowadzaj zamieszania niepotrzebnego, jeszcze nie masz do tego powodów.
Agri jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 15:30   #18
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Szczerze powiedziawszy myślałem, że to nastąpi szybciej :p
Oczywiście z całego serca kibicuje Collegium :D

Może do tematu nic nie wniosłem, ale musiałem wtrącić swoje 5 gr. Przepraszam ;]
siwyus jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 15:44   #19
Ozi
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Witam :) Ja też się wypowiem a co, wczoraj jak wszedłem na gre od dłuższego czasu od razu dowiedziałem się że jakaś wojna wynikła gdy mi wszystko opowiedzieli postanowiłem stanąć po stronie Trianosa i Collegium ponieważ było mówione że nie bijemy neutrali jednak było to cały czas łamane zwłaszcza gdy pare osób wpadło od nas po Master'Boltera ale były też wczesniejsze sprzeczki moje z Sebkiem więc to też zadecydowało o moim wyborze , Szkoda mi Jedynie że muszę walczyć przeciwko Agriemu i Teverixowi ale myśle że mimo tej wojny nic się nie zmieni w naszych relacjach. Co do Ciebie Dedereq mowisz że jestem zdrajcą a wcześniej sam mowiłeś że nie grasz i nie stajesz po żadnej stronie ale trudno bywa. Dzięki Agri za te słowa gdybym się obkupił na full i złapał więcej Supli od chłopaków to pewnie bym się jeszcze troche potrzymał :) Nie mam czasu na gre więc rzadko będę wchodził nie mniej jednak Biorę udział w wojnie. Pozdrawiam i życze sukcesów przeciwnikom ! ^^
Ozi jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 16:11   #20
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Jak tak każdy stawia dłuższe wypowiedzi to i ja a co mi tam. Jak wiecie zapewne Sebek, East, Deder, Trianos i ktoś tam jeszcze mnie zabił (zaskakująco szybko :)). Można by pomyśleć, że powinienem być po stronie Collegium. No fakt dużo spoko ludiz takich jak Merv, Nill, Dzefrej itd. (można powiedzieć że wszyscy). Dlaczego nie byłem z Collegium??? Może dlatego, że wybrałem gildię Securum od początku i że nie powinienem odchodzić. Nie ma co czepiać się Oziego czy kogo innego,że wybrał tak a nie inaczej. Jego sprawa i nas to najmniej powinno interesować. Po dłuższej dyskusji (jakże zażartej) na vc dowiedziałem się np. ze to Trianos a nie kto inny wpadł na genialny pomysł bicia ludzi z gildii (mnie 2011-10-14 14:52:59). No trudno to przeżyłem, bo bylem wcięty i się nabijałem z Easta. Kolejnym powodem, była sytuacja która miała niedawno miejsce.
Czy bicie się dla żartów to PA??? Dla Trianos'a oczywiście. Pięknego popołudnia czy tam południa, Lectre wpadł na pomysł z kolegą (Lectre miał rs), aby pobić się przed dp. Oczywiście gdy Trianos to zauważył zaczął usilnie próbować zabić kolegę, bo jak on twierdził było to PA. Sytuacja się powtórzyła jeszcze raz.
Jak wiecie każdy najlepszego kumpla by bronił (a tym bardziej z rl). Dlaczego uważacie że te "ZUE" Securum robi PA? Jak 1 ded który był u nas w gildi to mój??? Nikt tym się nie zainteresował? Zero konsekwencji? Niech każdy sobie odpowie na to...
Jeśli łaska nie komentujcie tego posta jakimiś bezmyślnymi komentarzami, bo szkoda robić jakąś wojnę na forum.

Oczywiście chciałbym z grubsza przeprosić, że zabiłem Foczego Przyjaciela (powiem szczerze, że w tym trapie nie mialem innego wyboru). Mam nadzieję stary, że nasze relacje nam się nie zmienią.
Dziękuje za ciepłe słowa od Oziego (czego tak długo nie grałeś? Resp na raindarze był tylko dla mnie :)).
W sumie to wszystko...

P.S Mervakis i tak obiecałeś mi że odezwiesz się na vt na dzień dziecka, więc to cie nie ominie :D:D:D
maja1414 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin