Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-07-13, 18:55  
Poniedziałkowa łatka już w grze!
Trav Trav jest nieaktywny 14-07-13, 18:55

By móc grać, wymagane jest pobranie owego klienta.
Oto [ LINK ]


* * *

Oto zapowiedź, jaka została wczoraj ogłoszona:

Witajcie! Pragniemy poinformować, że jutro (czyli 15 lipca w poniedziałek) na obu serwerach po ich zapisie (godzina 5 rano NON-PVP i 7 rano PVP, choć możliwe że wcześniej na tym drugim) zostanie wprowadzona łatka zmieniająca trochę pewne elementy rozgrywki i naprawiająca parę rzeczy.

Oto skromna lista kilku tych bardziej wyrazistych zmian, jakie zostaną wprowadzone:
  • Badania mistrza Tereusza ze szkoły alchemików nad jego wynalazkiem - kostką transmutacji - trwają! Powiedzie mu się opracowanie metody przemiany miedzi i srebra w złoto oraz łączenia amuletów czy pierścieni?
  • Sami alchemicy niech przy okazji ostrzą swoje podręczne nożyki! Dzięki swojej wiedzy będą mogli używać ich nie tylko do skórowania zwierząt, ale i do zbierania grzybów;
  • W wielu rodzajach jedzenia - nowe czasy regeneracji lub wagi, a także dochodzi nowy ciekawy sposób uzyskiwania bardziej efektywnej żywności do odkrycia! Ponadto sporo ofert sprzedawców żywności również kompletnie się zmieni;
  • Naprawiony też będzie stary problem polskich liter w imionach potworów i postaci ogółem.
  • Jasność gry zostanie ustawiona na stały poziom, suwak zmieniający ją w opcjach nie będzie już działał.
  • Sporo zmian w bonusach istniejących zestawów mieszanych, a także wprowadzone kilka nowych;
  • Elementy najlepszych zestawów uzbrojenia będzie można wreszcie ulepszać;
  • Ofensywne czary wojowników zadają nieco mniejsze lub większe obrażenia w zależności od tego, czy używana jest broń jedno- czy dwuręczna;

Do gry będzie wymagane pobranie nowego klienta, do którego link pojawi się również jutro. Tym razem ci, którzy go nie będą mieli, zostaną stosownie poinformowani w grze, więc ryzyko błędnego wyrzucania z gry nieuważnych powinno zmaleć. Jak zawsze zachęcamy do zgłaszania wszelkich błędów, niejasności, obaw i sugestii, jakie może wynikną ze zmian w grze.

Przy okazji tej łatki dziękujemy gorąco Westowi za niecodzienną dodatkową pomoc w naprawianiu starych błędów klienta i za inspirację dla Pregusi do podjęcia pracy nad ciekawymi rozwiązaniami. Nie zapomnimy!

A co nam przyniesie przyszłość? Cóż.


Powodzenia życzy
Ekipa Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Thudaron ; 15-07-13 o 11:55.

Trav
Super Moderator
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Odwiedzin: 40422
Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-13, 21:09   #51
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Rzadko (lub nigdy) mi się to zdarza, ale napsioczyć na Was muszę - tych, co tak narzekają na zmianę w świetle.
Wydaje mi się, że jesteście ludźmi, którzy w jedyne "RPG" (cudzysłowie nie jest przez przypadek) jakie grali to gra produkcji CipSoftu, która de facto RPG nie jest. Albo była tylko przez pierwsze trzy? lata swojego istnienia.

Myślę, że pora uprzytomnić sobie, że Altaron dążyć będzie, by być grą RPG, w której klimat jest rzeczą nade ważną. Możliwość ustawienia sobie bardzo wysokiej jasności w grze jest pomyłką twórców gry, którzy zrobili katastrofalny błąd niszcząc te wszystkie uczucia, które towarzyszą przy odkrywaniu nieznanej jaskini, którego najdalszego zakamarka nie widzimy i nie wiemy co wyskoczy nam zza rogu.

Na zmianę tą oczekiwałem od początku swojej przygody z Projektem i bronić ją będę wszelkimi możliwymi sposobami a wszyscy Ci, którzy uważają, że ta zmiana jest zła i na złość graczom polecam pograć w The Elder Scrolls Arena/Daggerfall; Fallout lub przerzucić się na inny gatunek gier!
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-13, 21:15   #52
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Tron to miło że macie zamiar zrobienia jakiegoś slotu na źródła światła dla zwiadów. Gram zwiadem i pytam dlaczego nie wprowadziliście tego udogodnienia równorzędnie z zablokowaniem suwaka? bo przecież nie posądzam Was o jakiś brak myślenia czy coś ale to było nie przemyślane.
Zjadek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-13, 21:16   #53
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Co do bojowników prawości, ludzi, którym alfy i omegi mogą pięty lizać:

Skoro tak HARDO I ZA WSZELKĄ CENĘ dążycie do RPG, to czemu potwory (bandytów wezmę na cel):
1) Widzą przez ściany (ba, a nawet i podłogi!),
2) Widzą w absolutnych ciemnościach,
3) Widzą plecami (niektóre potwory to jestem w stanie pojąć, ale bandyci?),
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-13, 21:27   #54
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Co do bojowników prawości, ludzi, którym alfy i omegi mogą pięty lizać:

Skoro tak HARDO I ZA WSZELKĄ CENĘ dążycie do RPG, to czemu potwory (bandytów wezmę na cel):
1) Widzą przez ściany (ba, a nawet i podłogi!),
2) Widzą w absolutnych ciemnościach,
3) Widzą plecami (niektóre potwory to jestem w stanie pojąć, ale bandyci?),
Bo wszystkie potwory w altaronie są uber hiper, a oczy bandytów zostały pobłogosławione przez administracje także mogą zobaczyć niewidzialnych w ciemnościach ;)
Gekko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-13, 21:35   #55
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zjadek Zobacz post
Tron to miło że macie zamiar zrobienia jakiegoś slotu na źródła światła dla zwiadów. Gram zwiadem i pytam dlaczego nie wprowadziliście tego udogodnienia równorzędnie z zablokowaniem suwaka? bo przecież nie posądzam Was o jakiś brak myślenia czy coś ale to było nie przemyślane.
Hoxe eamo wydaje się wystarczającym źródłem światła, lepszym od pochodni i innych, dlatego nie zostało to wprowadzone. A jako, że uważacie, że to za mało to pracujemy nad innym rozwiązaniem, który was zadowoli.

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
SG/MG zawsze mieli jasność na 100% ekranu, o ile w pobliżu jest jakiejkolwiek, nawet najmniejsze źródło światła. + endless mana.
Pudło.


A twoje argumenty są zwykłym czepianiem się, a na wszystko przyjdzie czas. Nawet na widzenie przez ściany i widzeniem w ciemnościach. Na razie oczekujesz realizmu, którego nie da się wprowadzić.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-13, 22:00   #56
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

"Mieli". Czas przeszły. Nie uczą tego w szkołach, aby? Nie wiem jak jest teraz, dlatego nie napisałem, że MAJĄ (czas teraźniejszy, jak już jesteśmy przy dokształcaniu gimbazy).
Skoro tak uparcie sracie żarem o realność, realistyczność, realistyczniejszość i inne styczności, to może zróbcie to tak, aby faktycznie było sensowne i wygodne? Obecnie jedyny klimat jaki Altaron ma to "ku**ajapie***le, znowu od***ali manianę". Sad, but true.

Jeżeli mam się gapić na egipskie ciemności (nie gapię się, thank you gamma control, ale jednak), to niech chociaż coś z tego wynika. Odwołujecie się do TESa i Fallouta, ale już nawet tam z ciemności coś wynikało. Tu ciemność jest jedynie smutna. Muszę (zdaniem adminów) wgapiać się w ekran. Na battle widzę moby, więc to mnie nie zaskoczy. Mapa?
"No ku**a, zaskoczył mnie ten zakręt tu, rajuśku!"

Fajnie, że dążycie do zmian, ale niech ktoś przed wrzuceniem do gry zastanowi się porządnie, czy aby gracze nie są uszczęśliwiani na siłę.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-13, 22:31   #57
Kavres
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Ł3
Postów: 74
Domyślnie

To czyli jest taki wielki problem z pozostawieniem LH to szczerze nie widzę sensu dalszej gry moim zdaniem każdy gracz powinien mieć do wyboru czy chce grać 'po ciemku' czy chce grać na full LH, ale to i tak jest moje zdanie i pewnie 'gUwno' da ...
Kavres jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-13, 23:06   #58
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Macie problemy już naprawdę, ja to bym do programu "Interwencja" podal Altaron !

"Codziennie o chorobie nowotworowej dowiaduje się 300 Polaków, codziennie umiera 220."

A tu 6 stron wypocin, że w nocy jest ciemno a w jaskini żarówek nie ma.
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-13, 23:10   #59
Kavres
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Ł3
Postów: 74
Domyślnie

To jest mały problem, ale ważny bo po to jest LH żeby było można ustawiać komu się podoba gra w ciemno a komu nie ... usunięcie tego to jest jak wykład "dziwki na temat miłości"
Kavres jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-13, 23:12   #60
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kavres Zobacz post
To jest mały problem, ale ważny bo po to jest LH żeby było można ustawiać komu się podoba gra w ciemno a komu nie ... usunięcie tego to jest jak wykład "dziwki na temat miłości"
czy dużym utrudnieniem jest chwycić świetlisty kryształ wsadzić w slot tam gdzie ja mam strzały i iść na resp? Lub ustawić sobie na hotkeyu Hoxe eamo ? Tawisem to macie czas spamowac co minute 40 razy ale raz na minute hoxe eamo juz nie ? Ludzie logika
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin