Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-08-18, 18:10   #221
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Tak jak już tu chyba Rip się wypowiedział, ruszy server to będzie mógł Selbo zmieniać jak to robił na początku cpvp. Poczekajmy, najwyżej pierwszy sezon będzie mage a drugi może zwiad, potem woj i znowu tak samo:p dla każdego coś miłego
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 18:23   #222
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
@wilddd
Tak jak pisałem, dyskusja nie ma sensu. Ja o chlebie, Ty o niebie. Ja o tym, że mag jest ok, a Ty że server taki i taki, że mało ludzi. To wina tego, że mag jest OP? No więc poprzyj to argumentami i doświadczeniami z gry, bo jak narazie to rzucasz hasło "znerfić maga" i tyle w poruszaniu w Twoim mniemaniu kwestii. Póki co nie grasz w tę grę. Kiedy ostatni raz siedziałeś ma magu że cokolwiek o nim możesz powiedzieć?
Słucham.

Mag jest OP i uważam, że trzeba go znerfić, bo:
1. Nie napisałem, że mag jest OP, tylko że "szykuje się serwer magów nekromantów" - to ODROBINĘ co innego nieprawdaż? xD
2. Napisałem tak, bo wydaje mi się, że mag nekro jest aktualnie najprzyjemniejszą do gry profą/subprofą, a do tego najbardziej pasuje do serwera, który będzie nakierowany przede wszystkim na pvp.
3. Nie napisałem też, że obecny stan serwera to wina tego że mag jest OP - ty to napisałeś (głównym powodem jest wg mnie mała aktywność administracji, ale to inna kwestia)

Niestety widzę, że moje wypowiedzi pomimo dobrych chęci przynoszą więcej złego niż dobrego ;_;, więc już się zamykam
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 19:20   #223
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Bo zabija czerwia na hita z pela aluk na 13 lvlu x)

Ja się zastanawiam czy nie lepiej otworzyć ten nowy serwer, a potem ewentualnie jak ktoś zauważy, że coś jest do poprawki to poprawić w tym lub następnym sezonie. Bez sprawdzenia jak niektóre rzeczy będą funkcjonowały, imho takie dyskusje są bez sensu. Szczególnie jeśli ma to być coś pokroju test serwera, a nie profesjonalny i dopracowany projekt.
Juz nie zabija.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 20:29   #224
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
@wilddd
Tak jak pisałem, dyskusja nie ma sensu. Ja o chlebie, Ty o niebie. Ja o tym, że mag jest ok, a Ty że server taki i taki, że mało ludzi. To wina tego, że mag jest OP? No więc poprzyj to argumentami i doświadczeniami z gry, bo jak narazie to rzucasz hasło "znerfić maga" i tyle w poruszaniu w Twoim mniemaniu kwestii. Póki co nie grasz w tę grę. Kiedy ostatni raz siedziałeś ma magu że cokolwiek o nim możesz powiedzieć?
Słucham.

Mag jest OP i uważam, że trzeba go znerfić, bo:
Jego spelle obszarowe typu tapen agro aluk < elementalista
efo oreh < nekro
są zbyt silne, zbyt opłacalne jest expienie na tym, tapen trwa zbyt długo, a nutki zabierają za mało many
Mag jest jedyna postacia ktorej lvl cos daje po 200.
SD sa zbyt tanie, mozna na tym expic zarabiajac przy okazji
Pociski są zbyt mocne, mag z pociskow + wanda robi wiekszy dmg niz zwiad z beltów.
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 20:59   #225
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

O to to, zwiększenie tempa skillowania będzie dość istotne na tym 3-miesięcznym serwerze, szczególnie jeśli chodzi o zrękę (zrękę można nawet bardziej przyspieszyć niż resztę skilli). W ogóle co do zręki to proponuję zwiększyć jej ilość za zbieractwo/wycinanie skór, tak żeby te działania były jakąś konkurencją dla najnudniejszej czynności wszech czasów, czyli skillowania zręki na rybach. Może by w ogóle dodać jakieś w miarę sensowne tempo lecenia zręki przy walce dualami? Coś w stylu 10% tempa przyrostu jaki mamy na rybach?
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 21:19   #226
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał 5310053 Zobacz post
Jego spelle obszarowe typu tapen agro aluk < elementalista
efo oreh < nekro
są zbyt silne, zbyt opłacalne jest expienie na tym, tapen trwa zbyt długo, a nutki zabierają za mało many
Mag jest jedyna postacia ktorej lvl cos daje po 200.
SD sa zbyt tanie, mozna na tym expic zarabiajac przy okazji
Pociski są zbyt mocne, mag z pociskow + wanda robi wiekszy dmg niz zwiad z beltów.
Potwierdzone info, obecna edycja jest mag otsem !
Pod względem expa/h kasy/h.
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 23:20   #227
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Najbardziej papierowata profesja powinna robić największe expo/h z tego względu, że przez papierowatość ginie częściej, przez co ma większe straty we wbijanym expie.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 23:23   #228
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Na równym poziomie? może i tak
kwestia taka, że 110 magiem robie wiekszego expa niz 250 zwiadowcą
dodatkowo mag jest zbyt opłacalny. chce robic duzego expa? niech robi, ale z waste.
zwiad niema nic poza dmg punktowym. fajnie by było jakby bełty + kpiro = wand + pocisk
mag ma mniej hp, ale tez duuuzo wiecej sie leczy
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 23:55   #229
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

To niezły nerf kpirosa musiał być xd
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-08-18, 00:37   #230
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał 5310053 Zobacz post
Na równym poziomie? może i tak
kwestia taka, że 110 magiem robie wiekszego expa niz 250 zwiadowcą
dodatkowo mag jest zbyt opłacalny. chce robic duzego expa? niech robi, ale z waste.
zwiad niema nic poza dmg punktowym. fajnie by było jakby bełty + kpiro = wand + pocisk
mag ma mniej hp, ale tez duuuzo wiecej sie leczy
Bełty masz za grosze i w sklepie. Runy w sklepie nie sa za grosze, za grosze sa robione, przekladajac 400 objektów do reki i spowrotem pijac targane manasy. Poza tym zwiad jest mega zywotny, czego nie mozna zarzucic magowi, cena za mniejsze hity jest zywotnosc=balans zachowany. Moze faktycznie 5 hydr to za duzo, ale napewno nie obrazenia zadawane przez maga. To ze jest profit na nutach to kwestia farta, raz jest profit, raz jest waste, doliczajac balansowanie miedzy redem a full hp, zwiadowi hp spada spokojnie i liniowo, a mag nigdy nie wie ktore combo bedzie jego ostatnim, na godzinnym refilu średnio raz na kółko mysle ze wracam przez temple z takiego reda sie lecze. Dodatkowo co do profitowania nie uwazam zeby magowie byli najbogatsi, a nawet obstawiam ze najbogatsi beda zwiadowcy. Reasumujac zwiadowca ma łatwy dostęp do amunicji, DUŻO większą przeżywalność kosztem paruset punktow obrazen, mag z kolei bije te pareset wiecej (pocisk rozdzka), balansujac na granicy istnienia. Zarabianie na sdkach jest mozliwe na endgejmowych potworkach jak spadnie jakas rarka(czy to faktycznie jest niedopuszczalnie przesadzone?!), expienie na hydrach, rekinach czy gorskich przy uzyciu SD jest nierealne pod kątem jakichkolwiek zyskow.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin