Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-02-15, 21:34   #11
grabek2100
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Nie wiem w czym jest problem. Gdyby zwiadowca rzeczywiście nie miał silniejszej broni niż na ten 100 poziom, to byłoby słabo. Ale przecież ma! Zarówno silniejsze bełty, jak i silniejsze kusze i tak dalej.

W tym względzie nie ma na co marudzić.
Czego ty tu niezrozumiałes??
problem z kuszą jest taki że jest zbyt wolna.. a żeby opłacało sie z nią expić trzeba mieć wysoki skill.. a ja jak i wiele innych graczy niema zamiaru tracić wielu godzin stojąc w miejscu i skillując.
grabek2100 jest nieaktywny  
Stare 02-02-15, 21:46   #12
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Do kuszy wcale nie musisz mieć tak wysokiego skilla i zawsze będzie to lepszy exp niż z łuku. Choć inni twierdzą inaczej. Na 130 dys spokojnie możesz nosić wzmocnione bełty od 145-150 rozrywające, które zresztą na 180 dyście walą praktycznie tyle samo co na 145. Pugi jako amunicja do expienia się nie nadaje sprawdzone info 100 pugi na górskich zeszło w 1.5 minuty a dmg od 500-700.
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 02-02-15, 22:02   #13
Czorny3303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał 7882118 Zobacz post
Właśnie Mustafa, po kiego grzyba skilujesz i expisz?!

jestem jak najbardziej na tak!
Od skillowania są PNY, a od expa hmmmm. Sam nwm. Chyba misje :)

Po moim przykładzie powiem tak: expiłem po 18h/d, grałem w ten altaron starając się, po to by usłyszeć że altaron jest nie dla cyferek;) "ALTARON TO GRA RPG, A SKILLUJECIE NA DARMO":). Słyszałem to ciągle, a uwierz że miałem parę charów z twoim poziomem:) Więc to co napisałem to czysta ironia, aż dziwię się że ten mój post jeszcze jest;d
__________________
Altaron!
Czorny3303 jest nieaktywny  
Stare 03-02-15, 01:02   #14
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

ja mam 200 poziom i strzelam z kompozytowego łuku ognia, i mi wszystko pasuje, bardziej mi smutno z tego powodu, ze nie mam czarów ofensywnych, lub są drogie.
__________________
Akrą Siocher

Ostatnio edytowane przez Arkon ; 03-02-15 o 01:14
Arkon jest nieaktywny  
Stare 03-02-15, 01:27   #15
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ja na swoim ~80lvlu latałem miło ze zwykłym kompozytowym łukiem bez waste, wiadomo z kuszą exp/h jest o wiele większy, ale wymaga to używania hape odes kpiro, a to przyczynia się do waste (w moim przypadku raczej rzadko się to zdarzało :) )
cewix jest nieaktywny  
Stare 03-02-15, 12:34   #16
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Mam obecnie 100 poziom i biegam z kompozytowym łukiem, jest wszystko ładnie, fajnie śmiga. Jest bardzo dobry do zarabiania. Nie ma kpiro, bo do tego jest kusza i tu jest wtedy większy dmg, który wiąże się ze stratą dużych ilości many, ale daje większe/szybsze przyrosty doświadczenia w danej jednostce czasu. Także według mnie jest wszystko ok, nie trzeba dodawać więcej łuków, jak już zostało wspomniane wcześniej: jest dużo rodzajów broni przeznaczonych dla zwiadowcy tj. kusze (różne rodzaje, przystosowane do niektórych profesji), łuki (odpowiadające w zasadzie wszystkim profesjom), puginały dla nekromantów, kamyki do skillowania etc.
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 03-02-15, 16:40   #17
grabek2100
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 1
Domyślnie

Karnemelk, zobaczymy co powiesz na 120lvl+. Nie przeszkadza ci ze twój dmg jest niezmienny od jakiś 50 lvli?;d no i dlaczego mam być zkazany na kusze?;d wcale nie mówie żeby łuki były lepsze od nich bo jeśli chcesz dmg to wiadomo że kusza musi być mocniejsza, ale dobrze by było mieć jakikolwiek wybór na wiekszym lvlu... Obecnie mam 70lvl i jedyna zmiana u mnie w dmg jest zauważalna na 'efo tote" bo na kompozycie dmg jest niezmienny od jakiś 20-stu lvli.. ;/ a na expienie z łukiem lub puginałami jest zwyczajnie bardzo drogie i nieopłacalne ;s
grabek2100 jest nieaktywny  
Stare 03-02-15, 21:12   #18
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Jak coś ci się nie podoba to nie graj proste, płacze i lamenty same aż żal czytać tego.

Pozdrawiam Keavira
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 03-02-15, 21:21   #19
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

grabek2100 wśród altarońskiej społeczności istnieje przekonanie, że zwiad jest idealny i nic nie trzeba z nim robić. Cokolwiek wymyślisz to i tak będzie, że niepotrzebne itp bo przecież po co jak już zwiad jest kosą
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 03-02-15, 22:10   #20
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał grabek2100 Zobacz post
a na expienie z łukiem lub puginałami jest zwyczajnie bardzo drogie i nieopłacalne ;s
Powiedz mi, gdzie tu jest nieopłacalność, kiedy zakładam łuk kompozytowy, mam 200-250k/h bez bonusu i 10 talarów profitu w ciągu mniej więcej 1.5h?
No chyba, że chodzi Tobie o zwykły najzwyklejszy łuk, ale to byłoby totalnie nielogiczne i bez sensu, gdyż ta broń jest dla niskopoziomowych zwiadowców, ewentualnie do trenowania swoich umiejętności ze względu na dużą prędkość ataku. Swoje obrażenia możesz zwiększyć też np. wkładając do wnęk zbroi, nogawic, butów, hełmu pewne kryształy.
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin