Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-05-15, 15:48   #71
Aceb
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Co do tematu:
Runy, odpowiednio drogie, byłyby niezłym rozwiązaniem, chociaż na początku byłem temu przeciwny. Mam czas na grę koło 2 godzin dziennie, od 23 do 1 w nocy. Godzina schodzi mi na rozmowy, ewentualnie misję dzienną, przez drugą godzinę mogę zrobić misję albo pójść na coś, co nie wymaga użycia pocisków, bo robienie run byłoby dla mnie stratą cennego czasu. Rzeczywiście, kupienie obecnie pocisków od graczy jest BARDZO trudne. Droższe runy w sklepie pozwoliłyby mi na lepszą zabawę na ciekawszych potworach.
?
daj mi odpowiednią postać to Ci porobię runki :P
Aceb jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 16:30   #72
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

@Artezon

Czary - tańsze, mniej wydajne, ciężkie (2000 strzałów z efo tote - ~550 manasów - ~1400 udźwigu)
Runy - nieco droższe, dużo wydajniejsze, lekkie (2000 strzałów - 42 udźwigu)

Myślę, że to właśnie dodanie run do sklepu, w dodatku połączonych, zbalansuję profesję maga w porównaniu do innych, jak i jego samego. Niech będą droższe nich u graczy? To jest Altaron, robisz 1kk/h w party na godzinę przy tym profitując i to na 80 lvlach, jedynie bloker potrzebuje wyższego.
dawidees jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 17:30   #73
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Poza tym jedna ważna kwestia. NIE TYLKO MAGOWI SĄ POTRZEBNE RUNY. Wchodzę na etap, gdzie warto nosić uhy[wojownik]. Nie mam maga, a trochę czasu minie zanim zrobie noba tego 40+ lvl by samemu sobię robić runki. Dobrze byłoby pójść do sklepu i kupić ową rzecz. Niestety, taki urok Altaronu, że mało osób tu gra, a co za tym idzie nie ma komu robić run. Stąd kolejne utrudnienie nie tylko dla 'poszkodowanego' maga, ale tym samym obrywa się reszcie.
oczywaszki jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 20:46   #74
Xeneox
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 23
Domyślnie

Również jestem za dodaniem odpowiednich czarów bądź wprowadzeniu pocisków do sklepu, 80% czarów nie znajduje zastosowania zarówno dla mnie jak i innych magów z własnego doświadczenia wnioskuje ze wprowadzenie pocisków do sklepu odbiło by się pozytywnie na gospodarce altaronu, można wprowadzić je po bardzo wysokiej cenie i zobaczyć można jak będzie to funkcjonowało.
Xeneox jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 21:01   #75
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

A ja powiem, że zwiadowca nie ma czaru, którym by mógł zabijać słabe potwory. Efo tote odpada, bo bije po 100, z bełta nie uderzymy, bo jest strasznie wolna. Jakoś nikt nie płacze i musimy bić słabe potwory z hape odes kpiro, lub odes kpiro, drugiego nawet nie mam na hotkeyach, bo po prostu za dużo już mam, i się nie pomieściło.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 21:09   #76
Kapralski
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 211
Domyślnie

na słabe potwory to jest kompozyt który je zmiata w sekunde
kusza jest na potworki które maja kilka tysiecy zycia
jak idziesz huncic na silne potwory i Ci przeskadzaja slabe po drodze to wez sobie 300 strzal i kompozyta
Kapralski jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 22:02   #77
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Grając w altaron już jakiś czas, zaobserwowałem, że myślenie odnośnie projektu jest takie aby mało robić i się nie narobić, albo w ogóle nic nie robić. Zajmować się mało ważnymi ale fajnie wyglądającymi rzeczami, zamiast ogarnąć podstawy.
Pomysł jest po najniższej linii oporu.
Osobiście twierdzę, że najlepszym byłoby wprowadzenie czaru praktycznie identycznego do visko pela aluk (żeby się nie napracować), z tym że w 1 cel i od różnych żywiołów (mrok, świętosć, lód) z lekko mniejszym niż visko poborem many 90-100.
Ja natomiast zauważyłem, że temat powstał z powodu wykrywania taskerów. Zanim były wykrywalne to nikt nie narzekał, że runy tak ciężko się robi. Tak jak zniknęły ludki znad jezior tak spadła liczba produkowanych run. Trzeba poprosić o porównanie ile tygodniowo robili ludzie przed systemem a ile teraz. :D
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 22:25   #78
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

3 miedziaki za 1 pkt. many i NPCe mogą robić runy. Drogo jak exp w disciplesie ale niektórzy zapłacą
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny  
Stare 28-05-15, 14:01   #79
Mysliwy
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 9
Domyślnie

@Uiop Może od razu 1kk za runę?
Nie. Za taką cenę nikt nie zapłaci. 3md-1pkt many, to prawie 1k za runę haha. 180md za 1 strzał...

Ostatnio edytowane przez Mysliwy ; 28-05-15 o 14:32
Mysliwy jest nieaktywny  
Stare 28-05-15, 14:10   #80
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Ja natomiast zauważyłem, że temat powstał z powodu wykrywania taskerów. Zanim były wykrywalne to nikt nie narzekał, że runy tak ciężko się robi. Tak jak zniknęły ludki znad jezior tak spadła liczba produkowanych run. Trzeba poprosić o porównanie ile tygodniowo robili ludzie przed systemem a ile teraz. :D
Możemy prosić o takie dane? To bardzo interesujące
Catthon jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin