Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-10-12, 23:14   #21
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

@Eletrix
Mogłeś najpierw popytać jak bardzo wpływa mlvl na leczenia kina. Bo teraz widzę, że próbowałeś coś w ciemno, nie pykło i płaczesz w nadziei, że coś zmienią.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 12-10-12, 02:14   #22
genofag
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 57
Domyślnie

tez jestem zdania ze woj to niezbyt dobra klasa sam nia gram i wiem troche otym branie ciagle dmg na klate i slaby dmg niedaje radosci z gry. Mi rycerz 2h zawsze w kazdej grze kojarzyl sie z niesamowita sila lecz nie tu : a lucznik na 150+ stoi kolo kazdego potworka bierze na klate wszsytko i jeszcze zabija w super tempie.. co to za bezsens, sorki ze ciagle narzekam ale nie bede ukrywac ze nie podoba mi sie to co teraz jest ale wieze ze kiedys nastapi jakas genialna zmiana ze kazda klasa bedzie rowna
genofag jest nieaktywny  
Stare 12-10-12, 10:05   #23
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał genofag Zobacz post
tez jestem zdania ze woj to niezbyt dobra klasa sam nia gram i wiem troche otym branie ciagle dmg na klate i slaby dmg niedaje radosci z gry. Mi rycerz 2h zawsze w kazdej grze kojarzyl sie z niesamowita sila lecz nie tu : a lucznik na 150+ stoi kolo kazdego potworka bierze na klate wszsytko i jeszcze zabija w super tempie.. co to za bezsens, sorki ze ciagle narzekam ale nie bede ukrywac ze nie podoba mi sie to co teraz jest ale wieze ze kiedys nastapi jakas genialna zmiana ze kazda klasa bedzie rowna
Ludzie na 80 poziomie z skillem po 80+ biją większe hity niż ja na 160 lvlu. Mój best to 421. A taki rycerz chwali się pod dp ze on z hoxe alpa bije po 440 z kolczatki. To taki rycerz na 150 lvlu powiedzmy z pogromcą + 5 (66ataku) i skillu 100+(z setem) myślę ze za 500+ uderzy.

Tak jak napisal Uiop.

Mag - zużywa tonę many na niskich poziomach jest najtrudniej go wyexpić jak ktoś nie ma kasy. Jeżeli ma kasę na waste to wtedy jest najbardziej op klasa, ale kto z nowych graczy posiada już gotówkę na start. Przy czym jest bardziej papierowy niż papier toaletowy. Ghule bijące go po 60 ( za 1/4 jego życia).

Zwiad - aby expić więcej niż 100k/h potrzebuje też manasów na spamowanie kpiro. Przy tym teraz trzeba przystanąć aby kpirnąć co np na silniejszych potworach jest dość niebezpieczne.

Rycerz - ma najlepszy start, darmowy atak mu to umożliwia. Później jednak silniejsze potwory są nieopłacalne ponieważ musi użyć miliard uhów oraz potionów. Także proponuje wprowadzić bandaże które wykonywane byłyby po szkoleniu w miejskiej lecznicy i robione byłyby z materiałów które wreszcie miałyby by jakąś wartość. Każdy kolor miał by swoją wartość odnawialnego hp.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 12-10-12 o 10:29
Attax jest nieaktywny  
Stare 14-10-12, 17:12   #24
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie =)

Wy zainstalujcie sobie jakąś single rpg i róbcie doskonałe postacie.
A na necie są kody na niesmiertelność itd.

Do rzeczy.
Każdy kto już tutaj gra troche dłużej i interesuje się grą zauważył ,że gra jest niedopracowana od początku.
Dorzucacie propozycje (esencje , bandaże itd. ) ,a wystarczy się zalogować trochę pograć i od razu można zauważyć ,że ten Altaron to taki mix.
Bo to czary nie pasują , leczenie , ataki itd.
Myślę że jeżeli chcemy pomóc zmienić tą grę na lepsze to zacznijmy ja doskonalić , naprawiać błedy poprzednich aktualizacji itd. a nie dorzucać do tego kotła bo jeszcze bardziej się wszystko pomiesza i będzie tylko gorzej.
(Chyba czaicie co mam na myśli ? Balans postaci , stworow, loota itd.)
Trzeba najpierw naprawić kocioł ,zanim zaczniemy w nim gotować.

Tutaj błąd z leczeniem tak ?
Hm wiec niech zwiekszą , rycerze bedą lepiej się leczyć. :)
Ja Mag Nekromanta też mógłbym o coś poprosić ,aby bardziej kozacko mi się expilo.
Zwiadowca też pewnie by lepiej chciał :)

Wszystkim coś ulepszyć , ustabilizujemy balans ,a nasze postacie będa kozackie. Wy tak myślicie, a chyba nie o to chodzi aby co aktualizacje mieć lepsza postać.
Idziecie w kierunku dążenia do samodzielności ,solowego expienia.

A ja myślę ,że powinnismy jak 3 bohaterów (Mag,Zwiadowca i Rycerz) usiaść w gospodzie wypić piwo i się zaprzyjaźnić.
I jeżeli nawiążemy współprace wszystko będzie łatwiejsze.

Razem uzgodnimy co u kogo trzeba zmienić ,administracja może nas wysłucha i będzie prawdziwy balans.
Bo uważam ,że rycerz nie potrzebuje lepszego leczenia (weź maga to cie uleczy za 1800), Magowie nie potrzebuja lepszych mikstur many ,bo jak rycerz będzie pilnował bestie to damy rade z tymi co mamy.

Juju.
Legolas jest nieaktywny  
Stare 14-10-12, 23:03   #25
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

tak jak wspomniałem ciężko jest znaleźć osobę z 20 online która pójdzie z rycerzem na hydry więc każdy myśli o graniu solo.
Attax jest nieaktywny  
Stare 14-10-12, 23:13   #26
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Dokładnie. Sam o hunceniu hydr/starszych smoków mogę zapomnieć.
Po pierwsze: siła mojego przebicia jest znikoma
Po drugie: strata byłaby tak ogromna, że na jeden wypad musiałbym siedzieć 3 dni na elfach.

Gra była tworzona przede wszystkim do gry w grupie. Niestety, ciężko znaleść grupę gdy online jest 20-30 osób.
tomakeo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin