Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Która profesja zasługuje na największe zmiany według Ciebie?
Wojownik 45 33.83%
Zwiadowca 56 42.11%
Mag 32 24.06%
Głosujących: 133. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-08-13, 20:33  
Ankieta I - która profesja zasługuje na największe zmiany?
Tron Tron jest nieaktywny 18-08-13, 20:33

Pytanie na pierwszy tydzień to:

Cytat:
Która profesja zasługuje na największe zmiany według Ciebie? Uzasadnij dlaczego i opisz zmiany, które byś wprowadził.
Proszę o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tej zasady będą karane.

Przypominam także o losowo przydzielanej nagrodzie, w postaci darmowego statusu szlacheckiego dla osób uczestniczących w ankiecie. Status szlachecki będzie przydzielany dla konta z jakiego wylosowany post został napisany. Dla najbardziej aktywnych uczestników przewidziane zostały specjalne nagrody.

Temat zostanie zamknięty 24 sierpnia. Zapraszam więc do dyskusji!

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 50064
Stare 19-08-13, 06:56   #31
nike123
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 7
Domyślnie

Ja także popieram Wuja. Największe zmiany dla Zwiadowcy Ele.
Praktycznie u niego jest ciężko.
~Drogie czary (1,8k) i można używać to jak ma się Pacca.
~Taiw Abar ( zdaję się ) bierze moim zdaniem za dużo many ( 300 ) trochę sporo jak na 3"mw" przez, które można jeszcze bić i w dodatku ściąć.
~Nie ma żadnego czaru offensywnego, przez co jest poszkodowana prof. zwiadowca ele.
~Trudno zdobyć Outfit

I propozycja, z którą może się nie zgodzić wiele osób. Bo jak dla mnie jak się bije kpiro w biegu na follow, to powinny iść jak zwykle 3 szybkie strzały, a nie jak zaczniesz biec i odes kpiro to wchodzi 1 szybki + zwykły.
nike123 jest nieaktywny  
Stare 19-08-13, 07:12   #32
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Popieram Kaela z pomysłem rozdzielania zasad co do pvp i pve.Widzieliscie Władcę Pierścieni? Czy Legolas jak strzelał to stał jak ciele i dawał sie prać po pysku orkom ? Nie bedę spekulować o dmg zwiada itd bo to juz robiono sporo razy ostatnio , ale z samego założenia łucznik powinien biegać prawda ? Argument ze zwiad bije z pugi tyle co mag z sd itd , spoko , ale mag moze uciekać a zwiad zeby rozwinąć skrzydła musi dzielnie brać na ryj...Swoja drogą z nekro poki co mam taki pożytek że ...hmm nie mam żadnego jak narazie , podobno na 150 będzie bosko ale narazie jest 76 i do 150 daleeeko.Gdzieś ktos dał pomysł żeby sam żywioł śmierci bił mocniej w żywe stworzenia i myślę że to mogloby być dobre w stosunku do nekro , a ja chce ten pomysł rozwinąć i dać wiekszy dmg elementaliście na mobki wrażliwe na elementy.Sam ele nie mam coprawda ale myślę że byłoby ok jakby np w smoki bili mocniej z racji bycia ele , czy w golemy np.
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny  
Stare 19-08-13, 08:13   #33
Zmija
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 3
Domyślnie

Popieram wuja. Największe zmiany dla zwiadowcy ele. Żadnych czarów ofensywnych drogi koszt many z taiw abar.
Zmija jest nieaktywny  
Stare 19-08-13, 09:23   #34
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Jak dla mnie profesje same w sobie są nawet w porządku. Dopiero przy subprofesjach wszystko zaczyna się mieszać. Przyczepię się jednak trochę do wojownika.

Zmieniłbym grafikę klona "exori" na jakiś "wir miecza" czy inny "ostrzopodobny" atak.
I różnica przy 1h a 2h powinna być widoczna gołym okiem. Podział ten powinni uwzględniać npc od czarów. Mocne czary defensywne działają tylko z tarczą, a te bardziej ofensywne tylko z bronią 2h. Poza tym podstawowe ataki. Szczerze to nie wiem jak to teraz wygląda, ale swoim 1h potrafię uderzyć za ponad 400. Myślę, że woj 1h powinien mieć mniejszy rozrzut i mniejsze obrażenia niż 2h. Przykład: 1h - obrażenia 200-300 a 2h 1-600 przy "jakimś tam" skillu. Nie wiem jakby to wyszło w średnich obrażeniach, ale... Dodać czar 'Szał bitewny', który dawałby wojowi 2h minimum 80% max. obrażeń na 10 sek, zerując przy tym jego obrone.

Z tego co wiem na tarczę można przyjąć tylko 2 moby. Proponuję to zmienić.

I jeszcze słówko o zwiadowcy. Brak bełtów między 75 a 150 lvl to naprawdę duży przeskok. Zwłaszcza jeśli chodzi o zwiada nekro.
siwyus jest nieaktywny  
Stare 19-08-13, 10:17   #35
jankolo21
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 24
Domyślnie

moim zdaniem powinien być zmieniony zwiad elementalista dać mu jakieś dodatkowe czary i runy wtedy innym będzie się lepiej grać
jankolo21 jest nieaktywny  
Stare 19-08-13, 10:20   #36
yahiko96
 
Avatar yahiko96
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 26
Domyślnie

Ja proponuje, żeby było więcej i lepszych trochę moobów takich co nie widzą niewidzialnych. Bo ten czar bardziej się przydaje na na małym lvl'u a dalej jest zbędny.
yahiko96 jest nieaktywny  
Stare 19-08-13, 10:40   #37
Frit
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 3
Domyślnie

ja mam take zdanie o wojownik nekro może i ma ten czar z którego wali po 200-300
ale duch ma leczenie i też jest dobrze ale najlepiej by było jak by można wybrac np duch i nekro to wtedy byłó by można gracz wojownikem
Frit jest nieaktywny  
Stare 19-08-13, 11:38   #38
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Zwiadowca elementalista nic nie ma, jednak nie mam pomysłu jak go poprawić. Od robienia run jest mag, od czarów ofensywnych jest nekromanta. Jak już go zmieniać to tak, żeby nie poszkodować tym innych subprofesji.

No i ryc nekro, i jego graata.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 19-08-13, 12:25   #39
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

ulepszenie czaru przywódca "cain" rycerzowi duchownemu i dodanie jakiegoś innego czaru defensywnego aczkolwiek żeby był użytkowy, bo może rycerz duchowny ma dobre leczenie ale z expem odstaje od elementalisty czy nekro którzy wyciągają dobre 30% expa więcej dzięki swoim czarom z subprofesji i nie kosztuje ich to bóg wie ile...
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 19-08-13, 12:48   #40
my life
 
Avatar my life
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 79
Domyślnie

Fajnie byłoby mieć taką obszarówke od światła dla duchownego ;p Ale pewnie to by była przesada.
__________________
21:42 Tamir [46]: To jest jedyna gra MMORPG, w której murzyn nie może poczuć się sobą. :D
my life jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin