Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jakbyś mógł/a zmienić swoją profesję lub/i subprofesję. To co byś wybrał/a?
wojownika elementalistę duchownego 10 10.87%
wojownika elementalistę nekromantę 1 1.09%
wojownika elementalistę alchemika 0 0%
wojownika alchemika duchownego 3 3.26%
wojownika alchemika nekromantę 0 0%
wojownika alchemika elementalistę 1 1.09%
maga elementalistę duchownego 15 16.30%
maga elementalistę nekromantę 4 4.35%
maga elementalistę alchemika 0 0%
maga alchemika duchownego 1 1.09%
maga alchemika nekromantę 0 0%
maga alchemika elementalistę 1 1.09%
zwiadowcę elementalistę duchownego 6 6.52%
zwiadowcę elementalistę nekromantę 4 4.35%
zwiadowcę elementalistę alchemika 0 0%
zwiadowcę alchemika duchownego 11 11.96%
zwiadowcę alchemika nekromantę 1 1.09%
zwiadowcę alchemika elementalistę 0 0%
nie zmienił/a bym nic 34 36.96%
Głosujących: 92. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-09-13, 20:20  
Ankieta III - Czy jakbyś miał możliwość, to zmienił/a byś swoją profesję na inną?
Tron Tron jest nieaktywny 01-09-13, 20:20

Witajcie!

#edit: Uwaga! Do ankiety wkradł się błąd, proszę ignorować powtórzenia!

Mamy za sobą już drugą ankietę w której odpowiadaliście na temat potwora w Altaronie, który zasługuje na największe zmiany. Padło wiele ciekawych i naprawdę dobrze uzasadnionych propozycji, które na pewno zostaną wzięte pod uwagę przy zmianach altarońskich kreatur. Dziękujemy bardzo za liczne opinie!

Jak obiecałem, jeśli przekroczymy liczbę pięćdziesięciu postów to rozlosujemy[*] dwa, a nie jeden trzydniowy status szlachecki. Tak się na szczęście stało, wypowiedziało się dokładnie 50 użytkowników, a zwycięzcami zostali draq i Wyrosuaw. Serdeczne gratulacje! Oczywiście ta sama zasada obowiązuje przy dzisiejszej ankiecie, więc zachęcam do wzięcia udziału. Jednocześnie przypominam o specjalnej nagrodzie, która zostanie przyznana już niebawem dla najbardziej aktywnych we wszystkich ankietach użytkowników wyróżniających się od innych graczy odpowiedziami!

Pytanie w trzeciej ankiecie brzmi:

Cytat:
Czy jakbyś miał/a możliwość, to zmienił/a byś profesję lub/i subprofesję swojej postaci na inną? Jeśli tak, to jaką profesję i subprofesję byś wybrał/a. Uzasadnij dlaczego i uwzględnij serwer na jakim grasz w swojej odpowiedzi.
Odpowiedzi proszę opisywać swoimi słowami. Dodatkowo, miejsce to nie służy do krytykowania pomysłów innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 8 września. Zapraszam więc głosowania w sondzie i do uzasadniania swojego wyboru w tym temacie!

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta poprzez stronę www.losowe.pl

Ostatnio edytowane przez Tron ; 01-09-13 o 23:50.

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 40989
Stare 02-09-13, 21:29   #21
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Zamienilbym mojego maga nekro na ducha.
Jak dla mnie nekro powinien byc na rodzaj MS w tibi czyli jebniecie, brakuje troche mort hura, gran vis luxa. Jak dla mnie necro powinien byc najlepszym shoterem. W tej chwili nekro jest malo oplacalny na hunta a to dlatego ze duch bije tyle samo i w miedzy czasie siowa, gdzie necro robi tylko to pierwsze. Problem polega na tym ze kazdy mag jest elementalista czyli ma z czego bic kiedy dochodzi druga sub profesja i jest problem bo ten mag ma juz dmg lecz jedna z nich daje leczenie druga delikatnie wiekszy dmg wiec wyjscie jest takie albo oslabic elementaliste i dodac do nekro z 2 ofensywne czary, albo niech smierc bije w wszystkie moby znacznie wiecej. Widze to tak ze taki woj zastanowi sie kogo ma zabrac na hunta czy ducha ktory bedzie leczyl zeby nie spadl czy nekro ktory bil by po 4 moby z mort hura (tak jak bylo to w tibi). I tu moga porobic sie fajne setupy woj 1h duch ktory tylko bloczy + nekro ktory bije, drugi woj nekro 2h gdzie wojownik kreci expa a duch tylko siowa. Jak dla mnie bylo by to ciekawe uzupelnianie sie profesji. Jak narazie duch robi za shotera jak i siowera.

Zastanawialem sie tez nad tym aby mozna bylo wybrac tylko jedna subprofesje co by bylo jak dla mnie dosc ciekawe

Ostatnio edytowane przez corkarypto ; 02-09-13 o 21:35
corkarypto jest nieaktywny  
Stare 02-09-13, 22:35   #22
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie

Server N-PvP, Wojownik 2h alchem/duch.

Ja zmieniłbym swoją profesje na duch/ele. Z alchemika nie mam już żadnych korzyści... noo oprócz kostki. Eliksirów już nie robię bo za dużo czasu to zajmuje a wycinać skórki też już nie za bardzo jest z czego na wyższych poziomach. Za to elementalista ma żywiołowe rago z którego dobrze bije w podatne potworki.
mortans jest nieaktywny  
Stare 02-09-13, 23:56   #23
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Server N-PvP, Mag Elementalista Duchowny.

Ja swojej profesji bym nie zmienił, ponieważ gra mi się nią od samego początku bardzo dobrze i uważam, że wybrałem dla siebie trafne połączenie.
Jednak sądzę, że należy poprawić Nekromantę. Myślę, że należy po prostu dodać więcej potworów wrażliwych na śmierć i dodatkowo niech posiada większy DMG niż Mag Duchowny, to powinno załatwić sprawę.
Jako że Mag ma być DMG dealer'em byłoby bez sensem obniżać DMG Duchownym bo sytuacja wtedy by się odwróciła. Każdy zrobiłby sobie Duchownego do robienia UH'ów, a grałby Nekromantą. Wzrost DMG Nekromanty jest chyba najrozsądniejszy!
Wiadomo, nagle pojawiło by się dużo Magów Nekromantów (bo jakby inaczej, po co grać jedną postacią, jak można zrobić KOLEJNĄ z pierdyliarda które się ma, która lepiej expi) i ten problem trzeba byłoby rozwiązać w jakiś sposób. Byłoby podobnie co do Rycerza Duchownego Elementalisty.
Wyrosuaw jest nieaktywny  
Stare 03-09-13, 02:06   #24
Zly On
 
Avatar Zly On
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 122
Domyślnie

Ja gram magiem nekromatna na serverze pvp i jestem zadowolony.
Jedyne co bym zmienil to poprawil leczenie i paraliz oraz zwiekszyl dmg z sd poniewaz niewiele sie rozni od pociskow :)
Zly On jest nieaktywny  
Stare 03-09-13, 02:34   #25
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Non pvp - mag nekromanta, elementalista.
Nie zmieniłabym na inną profesję, chociaż uważam, że nekro powinien być poprawiony. Stanowczo za mało bije w porównaniu z duchownym, a jak ktoś wcześniej wspomniał, to nekro powinien być głównym shoterem.
A może dodać możliwość wyboru 3 subprofesji od odpowiednio dużego lvl ?
Rayo jest nieaktywny  
Stare 03-09-13, 11:51   #26
MianDa
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 16
Domyślnie

Pozostaję przy zwiadowcy, głównie przez wzgląd na to że ta profesja ma styl najbardziej odpowiadający moim preferencjom co do gry. A co do subprofesji alchemik/duchowny to wg mnie całkiem niezły wybór.
MianDa jest nieaktywny  
Stare 03-09-13, 13:06   #27
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

właśnie się przekonałem że nie zamieniłbym moich wyborów subprofesji oraz wyboru profesji, elementalista i jego słynne krzaki mi się przydają bardzo często na profanach.
nieraz to musiałem uciekać w ciasne przejście, krzaki i bić zza nich
co do nekromanty: szkoda ze dmg zależy od bełtów i staje się silny na 150 poziomie
to tak jakby moja siła w łapie zależała by od tego jakie spodnie mam ubrane ;o
Arkon jest nieaktywny  
Stare 03-09-13, 13:30   #28
Maverick24
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 3
Domyślnie

Ja bym swoja profesje zmienil na zwiadowce elementaliste i duchownego. Jestem aktualnie rycerzem 1h duch i alchemik. Gra sie calkiem fajnie. Leczenie jest super a alchemia przydaje sie bardzo w misjach i pozwala sporo zaoszczędzić. Jednak chciałbym pograć kimś kto ma większy dmg... :) Nie przecze jednak że po tej próbie możliwe, że bym wrócił do rycerza ;) Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Maverick24 ; 06-09-13 o 11:10
Maverick24 jest nieaktywny  
Stare 03-09-13, 18:42   #29
my life
 
Avatar my life
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 79
Domyślnie

RYCERZ

Elementalista - W porównaniu do innych profesji ma za duże dmg. Może nie największe, ale to w końcu rycerz. Nie on tu gra rolę shootera. ~DO POPRAWY~

Alchemik - Subprofesja skupiona przede wszystkim na zarabianiu. Nikt tyle nie zarobi np. na górskich trollach, smokach, lub używając moździerza na innych mobkach ;P Robienie miksturek mimo, że bardzo opłacalne szybko się nudzi. Bomby używane głównie na wojnie. Drogie ale myślę, że przydatne na tą dobitke (dmg chyba koło 400 w ludzi).

Duchowny
- Tak na prawdę posiada tylko zaawansowane leczenie. Bez którego nie wyobrażam sobie gry moim rycerzem ;D

Nekromanta
- Mało przydatna subprofesja dla rycerza. Dmg w niczym nie różni się od elementalisty. Grata na n-pvp wgl nie przydatna. Na pvp - myślę, że czasami ktoś na wojnie tego użyje. ~DO POPRAWY~

ZWIADOWCA


Elementalista - Tak samo jak nekromanta rycerza tak i elementalista dla zwiadowcy jest mało przydatny. Choć pnącza są bardzo cenionym czarem zarówno na pvp jak i n-pvp. ~DO POPRAWY~

Alchemik - Ta sama sytuacja co u rycerza. Tylko u rycerza bez zastanowienia bierzemy elementaliste zamiast alchemika. Tutaj mamy wybór: duży zarobek czy wijące pnącza. Na altaronie dużego problemu z zarobieniem pieniędzy na exp nie ma, więc można wybrać tylko wyjące pnącza.

Duchowny - Głównie zajebiste leczenie ;D No i magiczne lustro, o którym mało wiem. Poza tym duchowny posiada czar olta tote. Który raczej jest mało przydatny. Może do zabijania słabszych potworków.

Nekromanta - Puginały... hmm. Niby ok, szkoda tylko, że dla tych najlepszych i wytrwałych graczy ;[ Według mnie można nawet zrobić puginały od 150 lvla. Bo kto ich wcześniej użyje? Można też zastosować dość drastyczne zmiany, m.in. Zmniejszyć dmg ze zwykłego kpiro, a puginałom dać dmg obecnego kpiro. Jednak nie on tu powinien być głównym shooterem. ~DO POPRAWY~

CZARODZIEJ


Elementalista - Ogarnięty gracz potrafi zrobić z niego maszynę do zabijania. Powtarzam... OGARNIĘTY i to bardzo. Każdy mag bez zastanowienia wybiera tą subprofesję, ze względu na dużo dodatkowych czarów.

Alchemik - Każdy mag, który zdecydował się na alchemika teraz pewnie tego żałuje ;P No ale cóż. Alchemik to nie subprofesja dla niego... i tego nie zmienimy.

Duchowny
- Wszyscy mówią, że jest teraz taki pro. Owszem. Jeśli ma się blokera do expienia to gra się miło. Jednak grając samemu to sama męczarnia. Katakumby? hah Może i dobre. Jak weźmiesz troche tych nieumarłych stworków na klate to może być nieźle. Czyli tak gdzieś od 90 lvla ;P Zmniejszyłbym koszt many za Blask Dugiona. Tućke za dużo ciągnie.

Nekromanta - TO ON POWINIEN MIEĆ NAJWIĘKSZE DMG !!! To on powinien być głównym shooterem. Z niewidką bardzo łatwo się wyexpić. Do 90 lvla można spokojnie expić na trollach. Ale co potem? Sd? Heheszki. Nutki? Heheszki. Paral? Paraliżując również wszystkich dookoła? ;p Heheszki. Ma jeszcze, ten... taki czar obszarowy który atakuje cele w okół postaci. Ciekawe kto tego używa ;P Jedyny czar, który jest używany przez nekromante na wyższym lvlu to ten wave od śmierci. Dobre na wrl i podobne temu potworki. No i efo tote. Do tego też nie mam zastrzeżeń. Jednak... ~DO POPRAWY~ (po prostu zwiększyć dmg)

Co do zmiany profesji i subprofesji nie mam zdania. Mogę tylko napisać, że pograłbym sobie Elitarnym Zwiadowcą Nekromantą Elementalistą na 150 lvlu. Chciałbym pobawić się tymi puginałami i rozrywającymi bełtami, a elementalista uwiódł mnie swoim outfitem ;)
__________________
21:42 Tamir [46]: To jest jedyna gra MMORPG, w której murzyn nie może poczuć się sobą. :D

Ostatnio edytowane przez my life ; 04-09-13 o 07:58
my life jest nieaktywny  
Stare 04-09-13, 09:27   #30
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Gram Magiem Duch / Ele na npvp. Nie zamieniłbym nic, gra mi się dobrze zarówno solo jak i w 2 osoby czy w team-ie. Czasami co prawda chciałbym pograć ryckiem 2h ele / duch ale to tylko czasami :)
ReeZo jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin