Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-07-16, 20:35   #91
Vehetalyen
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 1
Domyślnie

Czyli jakby ktoś chciał coś podobnego do Altaronu i non-pvp to pozostaje tylko Zezenia?
Vehetalyen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-16, 00:07   #92
Royalks
Doradca
 
Avatar Royalks
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Gdańsk
Postów: 324
Domyślnie

która sie nudzi po 3 taskach
Royalks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-16, 01:06   #93
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Medivia jest bezstresowym złem, a jej reg przewiduje delete chara za huncenie kogoś. :|
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-16, 01:40   #94
Vehetalyen
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Royalks Zobacz post
która sie nudzi po 3 taskach
No trochę tak jest, Altaron jakby miał więcej polotu i bardziej wciągał.

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Medivia jest bezstresowym złem, a jej reg przewiduje delete chara za huncenie kogoś. :|
No nie wiem, z tego co widzę to na liście śmierci 90% to 10-20 levele zabite przez PK 35-60 lv. A gość który zabił dzisiaj osiem 10 leveli w ciągu godziny dostał bana na jakieś śmieszne 7 dni. Jakieś PVP na wyższych levelach to tam kij, pojedyncza osoba czy nawet dwie nie zabije jednej bez trapa, a zmasowanego PK to chyba nikt nie robi na randomów, gram dla relaksu ale tyle tam przeżyję, bez przesady, ale jak latają 40+ levele i zabijają 10 levele gdzieś na Rotach to trochę żenada. Ja bym za to dawał perm bany na IP bo to odstrasza nowych graczy. Poza tym trudno o bardziej debilne zachowanie, już tylko z tego tytułu perm ban na wszystko, grę, forum, wszystko, nawet bez względu na to jaki to ma wpływ na nowych graczy i populację. Gildie, wojny itp to wiadomo, to naturalne i część gry, ale taki debilizm jak to trzeba tępić.

Ostatnio edytowane przez Vehetalyen ; 10-07-16 o 01:49
Vehetalyen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-16, 02:05   #95
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

dokładnie! wszystkie serwery gier powinny być nonpvp, a pvp tylko jeżeli gracz to akceptuje!!!!!!!!!!!!!1!111
BIcie się w grach jest dziecinne i nic do gry nie wnosi, tylko niszczy rozgrywke!
Niech zyje ograniczenie graczy do bicia mobów, bo w końcu jak się jest no-handem to nawet zbieranie loota będzie problemem!
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-16, 04:11   #96
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

h) Hostile towards other players

Killing players without reason or abusing the power on the server forcing other players to do things under threat of punishment.

Punishment: Deletion of the character.

To jak nie egzekwują własnego regulaminu to jeszcze gorzej niż jakby faktycznie kasowali te chary za zabijanie bez powodu. xD
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 10-07-16 o 04:16
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-16, 14:33   #97
Vehetalyen
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
dokładnie! wszystkie serwery gier powinny być nonpvp, a pvp tylko jeżeli gracz to akceptuje!!!!!!!!!!!!!1!111
BIcie się w grach jest dziecinne i nic do gry nie wnosi, tylko niszczy rozgrywke!
Niech zyje ograniczenie graczy do bicia mobów, bo w końcu jak się jest no-handem to nawet zbieranie loota będzie problemem!
Dwa na szynach, siadaj. I lepiej się popraw bo nie zdasz egzaminu gimnazjalnego w przyszłym roku.
Vehetalyen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-16, 17:36   #98
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

ja nie spotkałem się z takim zachowaniem administracji, coś kiedyś słyszałem, ale największym zagrożeniem są 10 lvle biegające i zabijające na afku, od pewnego lvla podnosi się poziom kultury :P
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-16, 17:47   #99
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

No ja nie wiem, po zobaczeniu kto gra miałem założyć konto i sprawdzić co i jak, ale najpierw przeczytałem regulamin, który mnie całkowicie od tej myśli odwiódł. Jest on strasznie nieumiejętnie zrobiony. Podpunkt, który powyżej przytoczyłem znajduje się w dziale "statements", więc pomimo tego, że odnosi się do zachowań, zdeletowanie kogoś za napisanie "hunted" w świetle regulaminu jest całkowicie dopuszczalne, a to daje ogromne pole do nadużyć w majestacie prawa. :D
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-16, 22:50   #100
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

na Medivii mam 41 lvl rookera na serwerze Legacy. Konto ma ponad 4 lata :)

nick Psimgoth

aktualnie robie taska na 5000 minotaurów :D prawie 400 na rooku mam zabite. Potem minotaury magi :D
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin