Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-05-14, 10:20   #1
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
pergamin Dual Wield - prośba o listę broni i informacje

Witam serdecznie.

Wczoraj na czacie gry zasłyszałem, iż podobno działa dual wielding. Jako, że żadnych informacji w update o tym nie widziałem to stwierdziłem, że to zwykłe trollowanie. Gdy informacja ta przewinęła się jeszcze kilka razy przez czat gry postanowiłem zapytać doradców jak to w końcu wygląda.

Okazało się, że faktycznie dual wielding został wprowadzony i przetestowany, ale nie działa ze wszystkimi orężami - kwestia balansu pomiędzy siłą 1h, 2h a x2 1h.

Tu właśnie pojawia się moja prośba do administracji. Czy jest możliwość stworzenia jakiejś listy, która będzie pokazywała bronie jednoręczne, które działają z tym sposobem walki. Wielu graczy, zarówno jak i ja byłoby bardzo wdzięcznych. Byłoby miło dostać również informację o dokładnym sposobie działania tego "trybu". Jak to działa? Czy atak się sumuje? Czy atak jest szybszy? Jak to wpływa na obronę? Jak wpływa to na stosowanie czarów takich jak np. rago tote? Takie informacje odpowiedziałyby na podstawowe pytania dotyczące tej kwestii i przez to ułatwiłyby graczom podjęcie decyzji, czy walczyć bronią 1h, 2h, czy x2 1h.

Pozdrawiam a za wszelkie informacje i listę broni dziękuję w imieniu swoim i graczy, którzy dual wielding zamierzają przetestować i w późniejszym czasie za jego pomocą zdobywać doświadczenie.
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 10:38   #2
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

ja tam wiem że można nosić puginały w dwóch rękach, nie słyszałem o dwóch mieczach ;d
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 11:26   #3
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

Cytat:
Napisał arkon Zobacz post
ja tam wiem że można nosić puginały w dwóch rękach, nie słyszałem o dwóch mieczach ;d
No widzisz :P a da się ! Dziwi mnie to, że administracja nie chwaliła się tym w zapowiedziach i informacjach o zmianach wprowadzonych w aktualizacji.
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 14:32   #4
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Można dwie bronie 1h nosić, atak jest dzięki temu szybszy, lecz o wiele słabszy.
Większa zręczność daje więcej obrażeń (Umiesz lepiej się posługiwać dwiema brońmi :3)
neccoz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 16:38   #5
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

Cytat:
Napisał neccoz Zobacz post
Można dwie bronie 1h nosić, atak jest dzięki temu szybszy, lecz o wiele słabszy.
Większa zręczność daje więcej obrażeń (Umiesz lepiej się posługiwać dwiema brońmi :3)
Dzięki. A nie znasz może listy takowych broni :P? Fajnie by było jakby taka lista była do wglądu graczy. Wtedy każdy by wiedział jakiego oręża używać do dual wieldingu a jakiego się wystrzegać.
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 16:42   #6
Dreat
 
Avatar Dreat
 
Zarejestrowany: Kwi 2010
Skąd: Tricity
Postów: 82
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Dreat
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siupek Zobacz post
Dzięki. A nie znasz może listy takowych broni :P? Fajnie by było jakby taka lista była do wglądu graczy. Wtedy każdy by wiedział jakiego oręża używać do dual wieldingu a jakiego się wystrzegać.
Podbijam. Sam chciałbym wiedzieć ;f
__________________
But no matter how distant in space or time
One constant remains
Chaos.
Dreat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 16:43   #7
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Poproście ładnie Eletrixa to może wam zrobi listę :) wie wszystko o wojowniku :D
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 19:20   #8
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

W koncu! Doczekalem sie i moj pomysl zostal wcielony! :-D Dziekuje Szanownej Administracji! :-D
Tylko ciekawe dlaczego sie nie chwalili... :-)

Pozdrawiam, RubSon
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 23:15   #9
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Jak się nie chwalili, jest w liście zmian ...
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 23:34   #10
pregusia
niby admin
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Domyślnie

Co do listy, to zostawimy graczą aby odkrywali czego można używać w tym trybie, a czego nie. Jako podpowiedź mogę dodać, że broni ciężkich, wyglądających na masywne sie nie da tak użyć, jedynie lekkie.

Co do zasady dzialania to opisane to zostało na liście zmian. Używając dwuch broni nasz atak nimi jest szybszy, jednak jego wartośc spada.
Dla broni z atakiem < 20 spadek wynosi okolo 10-20% (takze na licorze moze sie to przydac). Dla wiekszego ataku spadek wacha sie od 50% do 25% okolo (przy czym im postac bardziej zreczna, tym mniejszy on będzie.
pregusia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin