Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-09-14, 00:13   #1
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie Różowe Klejnoty

Z uwagi na BARDZO TRUDNĄ dostępność tych świecidełek proponowałbym może zmniejszyć ich zakres z -4/+4 na wartości zawsze dodatnie do max +3.

Jako argument przemawiający za dodam :

*leci tylko z Gorynycza, który respi się raz w miesiącu
*bardzo rzadko z Bękarta Wojny, którego można zabić tylko raz daną postacią i prawdopodobieństwo znikome na trafienie :/
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 12-09-14, 00:19   #2
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Matt nie przesadzaj, to ja tak samo mogę powiedzieć, żeby polepszyli wbijanie skila 1h albo 2h, szmaragdem wysokiej jakości zawsze na +3 1h, albo rubinem wysokiej jakości zawsze na +3 2h. O to chodzi żeby trudno było wbić.
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 12-09-14, 00:21   #3
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Ilość potworów, które respią się co chwilę i z których wypada rubin :
Raka Olbrzymiego, Obserwatora, Przemytnika, Starszego Smoka, Czerwonego Smoka, Starszego Czerwonego Smoka, Dezertera, Bandyty, Pradawnego Elfa Łucznika, Diablika, Demona, Profana, Żywiołaka Ognia, Łowcy, Pradawnego Elfa Maga, Maga Dorafsa, Czempiona Dorafsa, Oświeconego Dorafsa, Kapłanki Dorafsa, Piromanty Dorafsa, Legionisty

Chcesz to porównać do Gorynycza raz na miesiąc i Bękarta Wojny raz na postać?
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 12-09-14, 00:56   #4
Pasztet
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 117
Domyślnie

Zdecydowanie nie.
Różowy klejnot od zawsze był uważany jak rar. Sam decydujesz czy chcesz go poświęcić aby spróbować wbić +4 mlvl czy nie :)
Pasztet jest nieaktywny  
Stare 12-09-14, 01:03   #5
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Niebieskim ktoś wbił więcej niż +1? Bo na minus to nawet -3 widziałem. Różowym maks +2. To +4 to jakaś mistyfikacja / hemoglobina jest :/
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 12-09-14, 08:23   #6
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał ReeZo Zobacz post

Chcesz to porównać do Gorynycza raz na miesiąc i Bękarta Wojny raz na postać?


Gorynycza nie widziałem z 3 miesiące na PvP, a Bękart?... Był błąd że zaliczało go tylko temu co dobił, na dwóch postaciach nie miałem go zrobionego. Na mustafie zabiłem go 2 razy, muchomorkiem 4 razy i co? Różowego klejnotu nie uświadczyłem, więc moim zdaniem masz rację... Ten klejnot jest na ten moment niezdobywalny...
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny  
Stare 12-09-14, 09:58   #7
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Po uppie zabiłeś go 4 razy ? Jak ? Ja poszedłem na niego a po zabiciu zostawiłem postać na wzniesieniu bo wylogować nie mogłem. Myślałem, że po zapisie serwera będę miał tam postać ale niestety, pojawiłem się w neo.

Tak sobie myślę, że może aby nie przesadzać z właściwościami to dodać ten klejnot jako loot do paru potworów.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 12-09-14, 10:00   #8
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

1 raz poszedłem w ekipie z portalakiem, nie zaliczyło, 2gi raz z Esthisem, on dobił mi nie zaliczyło, 3ci raz poszedlem z Dark Shootera magiem, on dobił, nie zaliczyło. 4 raz pobiegłem sam, dobiłem i zaliczyło, ale klejnotu brak... (taki sam błąd był z ingawiusem, zaliczało tylko temu który dobił, a jak nie zaliczyło to mogłem ponownie wejść na niego)
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny  
Stare 12-09-14, 10:04   #9
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pasztet Zobacz post
Zdecydowanie nie.
Różowy klejnot od zawsze był uważany jak rar. Sam decydujesz czy chcesz go poświęcić aby spróbować wbić +4 mlvl czy nie :)
Tu się zgodzę. Skoro jest RARem niech daje plus... skoro już poświęcam RARa to niech to będzie opłacalne.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 12-09-14, 11:13   #10
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Różowy klejnot mógł być jedynie rarem-błyskotką do momentu, w którym nie był on do niczego innego potrzebny.
Teraz, gdy daje bonusy jak inne klejnoty, musi dawać je bardzo pożądane, bo jest o wiele rzadszy niż inne klejnoty.
Tak więc ja problem widzę, ale zamiast majstrować w szansie wbijania bonusu, proponowałbym raczej wymyślenia nowego, ciekawego bonusu dla tego klejnotu, lub innego sensownego zastosowania tak, by jego rzadkość odpowiadała jemu pożądaniu przez graczy.

/Swoją drogą - różowy klejnot powinien lecieć bardzo często z Bękarta Wojny. Zabija się go raz i to w drużynie, tak więc powinien być swoistą nagrodą za walkę. Warto przyjrzeć się też czy reszta lootu Bękarta jest w porządku. Wszak powinien lecieć z niego dość często (raz na dwie/trzy wyprawy - tak samo jak klejnot), jakiś fajny dodatkowy itemek (zbroja, miecz czy cuś...).
A z tych naszych bossów questowych loot jest śmieszny w swojej żałości. Fajne itemy powinny nagradzać co 2, 3 drużynę, tak by mieli radochę z wykonywania zadania i pokonywania bossa.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 12-09-14 o 11:18
Obles jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin