Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-06-14, 11:44   #1
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie Loot

Proponuję zrobić jakiegoś NPC w mieście lub jakimś innym miejscu, może przy niektórych respach, który głosiłby plotki o dropie z nielicznych potworów. Coś ala kule bossów tylko odnośnie loota, informowałby nas jakimiś mało sprecyzowanymi informacjami o dropie z jakichś potworów. Informacje te nie muszą być zawsze prawdziwe, mogą być czasami przekłamane lub coś, nie wiem, twórcy mogą dużo zdziałać i zrobić to w ich sposób, ja daje tylko zarys pomysłu bo ciężko trafić na dobry drop, trzeba zbierać informacje od ludzi albo samemu obskoczyć wszystkie miejsca. Według mnie najlepiej jakby NPC odnosiłby się do respów typowo h-lvl typu bagienne, piro itd które po upie stoją puste. Na pewno taki NPC zachęciłby nas do gry drużynowej. Bo idąc w kilka osób nie mamy exp/h jaki sam możemy wykręcić, nie okłamujmy się, grupowe wypady są tylko po łupy a teraz nawet tego nie ma. Pozdrawiam
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 28-06-14, 11:53   #2
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11889
carlcoxxx jest nieaktywny  
Stare 28-06-14, 11:57   #3
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

:o nie widziałem tej propozycji, moją obmyśliłem z graczem Scurvy ale widocznie był już ktoś przed nami, no nic, wtedy do zamknięcia chyba.

A do Administracji, jeśli nic nie zmienicie to kiepsko to widzę bo doświadczenie to się obecnie samemu lepiej zdobywa(90 ryc duch robi więcej exp niż 160 mag duch solo) niż dzieląc je na 4-5 osób, śmiech na sali, takie hunty są tylko i wyłącznie po loot a skoro loota częściej nie ma niż jest to sami pomyślcie co spowodowaliście.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 28-06-14, 12:17   #4
Shiroe
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 5
Domyślnie

Nie, oni wiedzą najlepiej.
Shiroe jest nieaktywny  
Stare 28-06-14, 13:16   #5
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Npc-ów w Altaronie jest tyle ze ja to widzę tak.

NPC Konstantyn (na przeszłosci) gdy przy nim stoimy mówi coś takiego:
"Podobno ostatnio dużo wojowników poległo chcąc zabić węże morskie."
Ta wypowiedz oznacza, że dzisiaj jest dobry lot z wężów morskich, ponieważ wielu rycerzy zostało pożartych i potwory zagarnęły ich ekwipunek (pożarły woja z jego eq).

NPC Murinio (minotaur, przeszłość)
"Ostatnio tyle braci poległo chcąc zabić te przebrzydłe zielone bestie!"
To samo co wyżej

@V
Bo Altaron ma być trudny, administracja wie lepiej, i wgl Magneto nie jest twoją postacią, bo wszystkie konta należą do administracji. Mervakis wie lepiej, a Altaron to gra drużynowa.
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...

Ostatnio edytowane przez Yooshi ; 28-06-14 o 13:35
Yooshi jest nieaktywny  
Stare 28-06-14, 13:21   #6
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

@up

Jest wiele sposobów aby "wpleść" w klimat i fabułę Altaronu drobne podpowiedzi odnośnie loot rate. Sam nie widzę nic złego w takim rozwiązaniu. Jednak znając życie nic się w tej materii nie zmieni. Przykro
carlcoxxx jest nieaktywny  
Stare 28-06-14, 14:17   #7
life
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 8
Domyślnie

TAAAA JANINA : idz na rekiny dzis loci z 0.9 (y)
nie ma tak łatwo , jestem na nie chcesz wiedzieć gdzie dobry lot to pobiegaj poszukaj nie ma tak ze ciągle proficik :)
life jest nieaktywny  
Stare 28-06-14, 14:24   #8
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Taaa, gra drużynowa, jak ja idę z 1 shooterem na polowanko to NIE MA TAKIEGO RESPA W ALTARONIE KTÓRY BY NADĄŻYŁ ZA NAMI. Mówię o normalnych respach- Rekiny, Górskie, Kościane, DL'e, Wrl'e i masę podobnych. Gargi, Demony i Piaskowe to jest inny temat, chociaż podejrzewam, że i 1 shooter więcej i też by respić się nie nadążały. Dlatego nieporozumieniem dla mnie jest zwiększenie możliwości dobrego loot'a w drużynie w chwili obecnej to nie zdaje egzaminu- samemu wyjdę lepiej z lootem i zdobytym doświadczeniem. Może na nowym silniku jakoś to inaczej będzie działać, kto wie.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 28-06-14, 14:40   #9
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał life Zobacz post
TAAAA JANINA : idz na rekiny dzis loci z 0.9 (y)
nie ma tak łatwo , jestem na nie chcesz wiedzieć gdzie dobry lot to pobiegaj poszukaj nie ma tak ze ciągle proficik :)


Tak, wiemy że na żywiołakach sobie zarabiasz, pamiętaj, kiedyś zaczniesz więcej wydawać a żywiołaki nie będą więcej dropić. Sugestia ta jest kierowana w strone h-lvl gdzie obecny stan rzeczy zniechęca ludzi na wyprawy grupowe, a do tego dąży Altaron. Wiem po sobie, grałem rycerzem, moi znajomi też nimi grają, od 1 do 100 absolutnie kompletnie nie opłaca się kogokolwiek brać do share, rycerz sam wszystko wycina, robi kosmiczny exp i zarabia, shooter czy sioher to kula u nogi. A na wyższym poziomie kiedy zaczynamy expić typowo drużynowo, expimy wolniej niż sami gdziekolwiek a loot wcale nie jest lepszy.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 29-06-14, 07:25   #10
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Wplotę do tego inny wątek tej zmiany. Miało być tak, że teraz można bez problemu będzie wbijać poziomy na dziennych, żeby ludzie którzy mają mało czasu na gre nie odbiegali tak bardzo, a gra nie musiałabyś tak mega nudna i zależeć tylko od expienia. Teraz nie dość, że znerfili daily, to jeszcze zrobili ten system loota, że jak chcesz wyjść z expa na + to musisz tam expić dzień w dzień przez tydzień, żeby mniej więcej wyrównać zdobyte eq na te z waste i na te z lepszego dnia :D
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin