Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-01-19, 11:01   #11
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Czy znalazłby się chętny do rozpisania sugerowanych zmian w lootach poszczególnych bossów? Oczywiście z takim założeniem, że są to zmiany pod cały serwer zarówno teraz, jak i w przypadku startu kolejnego serwera (czyli nie dla obecnego stanu ekwipunków, kiedy część przedmiotów jest niepotrzebna, bo rynek jest nasycony).
Ja bym mógł, ale fajnie byłoby, jakby zostały rozpisane dropy z bossów na wiki do końca
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-01-19, 11:11   #12
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Dla mnie bez sensu jest prosic o rozpisanie lootu poki nie znamy co sie bankowo nie zmieni oraz co bedzie po patchu oraz jakie itemy/bossy/questy oraz czy tabelka jest finalna oraz balans klas.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-01-19, 11:16   #13
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Rudy chodzi o rozpisanie zmian w dropie bossów, które już są w grze (na obecnie dostępnych terenach).
Bossy na Kogarze to przyszłość i tym raczej zajmie się administracja, żeby nie psuć frajdy z odkrywania (tfuu na spoile).
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-01-19, 11:30   #14
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Ok Mexiunio, ogarnę dla Ciebie rozpiskę co z czego leci.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-01-19, 12:25   #15
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Czy możliwa jest zmiana, żeby przedmioty z bossów (szczególnie ze skrzynek) miały we wnękach tylko bonusy dodatnie ewentualnie po prostu puste wnęki?
//zwiększyłoby to szansę na jakiś uzyskanie jakiegoś sensownego bonusu w takim przedmiocie (aktualnie w większości przypadków: item ma coś we wnęce = trzeba użyć młotka absorbującego)

Dodatkowo, żeby bronie i tarcze (też szczególnie ze skrzynek) miały zawsze jakiś bonus dodatni (chociażby +1 do ataku/+x redukcji) - denerwujące jest kiedy ze skrzyni z bossa wypada ci "czysta" wersja broni/tarczy, którą równie dobrze można wydropić z dużo słabszego moba.
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-01-19, 13:18   #16
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Wildd, może jest możliwe - nie wiem jak to wygląda technicznie. Pewnie da się zrobić, by nie było wcale, jeżeli to taki dramat.

Jest jednak dużo broni, które lecą tylko z bossów. Dlaczego zawsze ma być w nich dodatni bonus? Ponadto w 1/3 z nich trafiają się dodatnie bonusy (może nawet częściej). Ujemny bonus o ile wiem zdarza się rzadko.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-01-19, 13:19   #17
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Wildd, może jest możliwe - nie wiem jak to wygląda technicznie. Pewnie da się zrobić, by nie było wcale, jeżeli to taki dramat.

Jest jednak dużo broni, które lecą tylko z bossów. Dlaczego zawsze ma być w nich dodatni bonus? Ponadto w 1/3 z nich trafiają się dodatnie bonusy (może nawet częściej). Ujemny bonus o ile wiem zdarza się rzadko.
W przedmiotach na 90 lvl + nie może się trafić ujemny bonus (ale we wnęce może, co jest słabe)
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin