Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-08-14, 19:52   #11
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

zacznijmy od tego, że po zabiciu 6 razy duzo słabszych graczy przy zgonie traci ona skille i czym więcej punktów pvp tym więcej skills pada, od 9 razy taka postać dostaje rsa, więc dodatkowo przy zgonie traci całe eq, od 18 razy spada mu całe eq/w chuj skilla i nie może bić ludzi przez miesiąc. Wystarczająco według mnie.
cewix jest nieaktywny  
Stare 07-08-14, 20:08   #12
Moonfang
 
Avatar Moonfang
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 0
Domyślnie

Wychodzi na to, że zostałem zabity za to, że wybierając na 70 lvlu na drugą klasę alchemika, kiedy każdy, kogo zapytałem doradził mi go, bo się lepiej expi i ma się więcej korzyści. Uważam, że w cztery miesiące 86 lvl, to niewiele. Zwłaszcza, że na samym początku siedziałem jak głupi na pszczołach, guardach żeby pozbierać miód i rudy żelaza na sell. Całe te pieniądze poszły na mój lvl (nie przekraczając 150k/h), a moje eq nie zmieniło się od 60 poziomu, kiedy kupiłem pierwszy mosiężny item.

@topic

Cytat:
zacznijmy od tego, że po zabiciu 6 razy duzo słabszych graczy przy zgonie traci ona skille i czym więcej punktów pvp tym więcej skills pada, od 9 razy taka postać dostaje rsa, więc dodatkowo przy zgonie traci całe eq, od 18 razy spada mu całe eq/w chuj skilla i nie może bić ludzi przez miesiąc. Wystarczająco według mnie.
Tak, to prawda. Na pewno system świetnie sprawdzałby się na warach, ale... Wyobraź sobie, że taki niskolevelowy gracz nie ma za bardzo możliwości uśmiercić swojego/ich prześladowcy/ów. Nie potrafię sobie zobrazować sytuacji, w której biorę ze sobą Nightshade'a i idziemy wspólnie mścić się na osobie, która- owszem, ma rsa, ale ma także 150 lvli więcej i dUżO wIęCeJ ccków. Na pewno dałoby się coś wymyśleć, aby ułatwić wybicie się nowym graczom.

Peace!
Moonfang jest nieaktywny  
Stare 07-08-14, 20:50   #13
frodo1
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 133
Domyślnie

Mustafa na prezydenta !
frodo1 jest nieaktywny  
Stare 07-08-14, 20:51   #14
Moonfang
 
Avatar Moonfang
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 0
Domyślnie

Proszę postawić się na miejscu takich osób, które są boguduchawinne, a podejrzenia idą właśnie ku nim. Rozumiem, że jesteście skłóceni z jakąś tam inną grupą graczy, nienawidzicie się, itp., ale dajcie też szansę dla nowych graczy. Przypomnijcie sobie, jak to było zaczynać.

Dlaczego brak na tym otsie osób, które mają w sobie choć odrobinę dobrych chęci i potrafią od czasu do czasu wyciągnąć pomocną dłoń pomimo swej pozycji .

Dalej uważam, że istnieje jakiś kompromis dla low lvlowych graczy i hlvlowych, taki by Ci pierwsi mieli choć w początkowym stadium gry możliwość czerpania przyjemności, a Ci drudzy mogli zaspokajać swą rządzę krwi. Rozumiem, że są ludzie, którzy swą kulturalnością i zachowaniem nie grzeszą i możecie mieć już wyrobione opinie, co skłania Was do zabijania wszystkiego, co się rusza, ale chcę zauważyć też, że nie każdy jest właśnie takim typem osoby.
Moonfang jest nieaktywny  
Stare 15-08-14, 02:13   #15
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Jak pisałem już w kilku innych tematach - system pvp przewiduje wystarczająco wysokie straty dla Graczy, którzy zabijają słabszych od siebie. Przeglądając forum dziwię się sytuacji, w której pomimo tak wielu skarg na gildię X, osoby "poszkodowane" (o szkodach mówić tu nie można, gdyż same wybrały typ serwera, na którym grają mając świadomość co je może spotkać) nic nie robią ze swoją sytuacją w grze. System projektowany był w taki sposób, by osoby z niższymi poziomami miały realną szansę przeciwstawienia się ich wysokopoziomowym oprawcom, nic w tej kwestii nie będzie zmieniane.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin