Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jakbyś mógł/a zmienić swoją profesję lub/i subprofesję. To co byś wybrał/a?
wojownika elementalistę duchownego 10 10.87%
wojownika elementalistę nekromantę 1 1.09%
wojownika elementalistę alchemika 0 0%
wojownika alchemika duchownego 3 3.26%
wojownika alchemika nekromantę 0 0%
wojownika alchemika elementalistę 1 1.09%
maga elementalistę duchownego 15 16.30%
maga elementalistę nekromantę 4 4.35%
maga elementalistę alchemika 0 0%
maga alchemika duchownego 1 1.09%
maga alchemika nekromantę 0 0%
maga alchemika elementalistę 1 1.09%
zwiadowcę elementalistę duchownego 6 6.52%
zwiadowcę elementalistę nekromantę 4 4.35%
zwiadowcę elementalistę alchemika 0 0%
zwiadowcę alchemika duchownego 11 11.96%
zwiadowcę alchemika nekromantę 1 1.09%
zwiadowcę alchemika elementalistę 0 0%
nie zmienił/a bym nic 34 36.96%
Głosujących: 92. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-09-13, 20:20  
Ankieta III - Czy jakbyś miał możliwość, to zmienił/a byś swoją profesję na inną?
Tron Tron jest nieaktywny 01-09-13, 20:20

Witajcie!

#edit: Uwaga! Do ankiety wkradł się błąd, proszę ignorować powtórzenia!

Mamy za sobą już drugą ankietę w której odpowiadaliście na temat potwora w Altaronie, który zasługuje na największe zmiany. Padło wiele ciekawych i naprawdę dobrze uzasadnionych propozycji, które na pewno zostaną wzięte pod uwagę przy zmianach altarońskich kreatur. Dziękujemy bardzo za liczne opinie!

Jak obiecałem, jeśli przekroczymy liczbę pięćdziesięciu postów to rozlosujemy[*] dwa, a nie jeden trzydniowy status szlachecki. Tak się na szczęście stało, wypowiedziało się dokładnie 50 użytkowników, a zwycięzcami zostali draq i Wyrosuaw. Serdeczne gratulacje! Oczywiście ta sama zasada obowiązuje przy dzisiejszej ankiecie, więc zachęcam do wzięcia udziału. Jednocześnie przypominam o specjalnej nagrodzie, która zostanie przyznana już niebawem dla najbardziej aktywnych we wszystkich ankietach użytkowników wyróżniających się od innych graczy odpowiedziami!

Pytanie w trzeciej ankiecie brzmi:

Cytat:
Czy jakbyś miał/a możliwość, to zmienił/a byś profesję lub/i subprofesję swojej postaci na inną? Jeśli tak, to jaką profesję i subprofesję byś wybrał/a. Uzasadnij dlaczego i uwzględnij serwer na jakim grasz w swojej odpowiedzi.
Odpowiedzi proszę opisywać swoimi słowami. Dodatkowo, miejsce to nie służy do krytykowania pomysłów innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 8 września. Zapraszam więc głosowania w sondzie i do uzasadniania swojego wyboru w tym temacie!

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta poprzez stronę www.losowe.pl

Ostatnio edytowane przez Tron ; 01-09-13 o 23:50.

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 40960
Stare 01-09-13, 23:06   #11
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Zmieniłbym zwiadowce nekromante alchemika na zwiadowce duchownego alchemika z powodu okrutnego upośledzenia siły ataku nekromanty która jest taka sama co duchownego jednak ten drugi dużo lepiej się leczy co w expie jest bardziej przydatne jak i w wojnie dłużej postoi dodatkowo poleczy innych.

Serwer PvP.
Walles jest nieaktywny  
Stare 01-09-13, 23:20   #12
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Byko przeczytaj jeszcze raz temat ankiety i dopiero pyskuj do innych

Ja nie zamieniłbym mojego rycerza 2h duch ele za żadne skarby i to nie jest tak, że jest op, sub profy wybrałem zanim jeszcze były na topie.
Nie wyobrażam sobie gry inną profesją jak rycek, po prostu to mój styl.
cewix jest nieaktywny  
Stare 01-09-13, 23:37   #13
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

No raczej, że bym zmienił. Nie podam konkretnego przykładu, bo zbyt często wszystko się zmienia. W praktyce wygląda to tak:
-Mam najlepszą profesję! (spierd****a się)
-gram teraz inną(po update spierd**a się)
-gram w takim razie jeszcze inną, bo jest najlepsza!(i znów zmiana)

No dążmy do równowagi ku**a.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 01-09-13, 23:41   #14
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Non-PVP

1. Mag ele-nekro na maga ele-duch. Niestety, nekro jest dużo, dużo słabszy od jego kompletnego przeciwieństwa. Nie leczy, nie zapewnia wsparcia, nie ma sam zbyt dużej przeżywalności, a i więcej jest konkretniejszych potworów z podatnością na świętość.
Tę odpowiedź zaznaczyłem, bo chyba ta zmiana jest mi bardziej potrzebna. Do czasu naprawienia maga, a w szczególności maga nekromanty - to jest najsłabsza kombinacja jaka jest. Chyba tylko alchemik przebija nekro.

2. Rycerz duchowny-alchem zamieniłbym na rycerza nekro-ele. Gra rycerzem duchownym jest tak koszmarnie prosta, że to aż nudne. Zwykły tawisem jestem w stanie leczyć się z większości potworów, chyba, że luruję po 10 starych czerwonych smoków. I wierzę, że 2h nekro w końcu stanie się tym, czym powinien być.
A czemu odrzuciłbym całkiem alchemika? To profesja na jakiegoś noobchara z lvlem 60~. Do robienia potów, do kostki i tylko tyle. Zero korzyści z bycia alchemikiem, totalnie zmarnowany wybór profki. Do zarabiania przydaje się w małym stopniu, bo na niskich poziomach nic nie wycinamy, potem też nie bardzo jest z czego, a potem już rycerzem zarabiania nie potrzebujemy, bo na każdym expie wyciągamy miliony talarów kosztem parunastu mana potów.

Pytanie za 1.000.000.000 punktów. Po co robić drugą, niemal identyczną ankietę, skoro już w pierwszej ludzie mówili co im nie pasuje w profkach? Piąta ankieta będzie pewnie: "Która profesja jest waszym zdaniem najlepsza i czemu?"

Pierwsza nie dotyczyła subprofesji, ta je obejmuje razem z profesjami głównymi #Tron
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....

Ostatnio edytowane przez Tron ; 01-09-13 o 23:53
Wicked jest nieaktywny  
Stare 02-09-13, 01:10   #15
apophenion
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 6
Domyślnie

Gram Wojownikiem Duchownym-Alchemikiem
i szczerze mówiąc... zmieniłbym Alchemika na Elementaliste...
Żywiołowe Rago bardzo by mi się przydało, z alchemika praktycznie wogole nie korzystam a zbieranie paprotek i grzybów już mi się znudziło...
apophenion jest nieaktywny  
Stare 02-09-13, 08:45   #16
skyromk71
 
Avatar skyromk71
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 82
Domyślnie

Zamieniłbym moje maga na zwiadka duch bije tyle co akutalnie ja na swoim magu nie liczą ue zato palladyn duch ma wiecej hp wiecej capp wiecej się leczy bo ja swoim hape tawis po 500 to jest jakiś nie smaczny zart opracowany przez arterona
skyromk71 jest nieaktywny  
Stare 02-09-13, 09:07   #17
Aryen
 
Avatar Aryen
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 6
Domyślnie

Ja swojego zwiadowcy nekromanty-alchemika akurat bym nie zmienił, choć na pewno ucieszyłbym się gdyby był bardziej użyteczny, zanim kiedykolwiek wbije 150 poziom.

Mimo wszystko uważam, że możliwość zmiany profesji to bardzo dobry pomysł i przy tak drastycznych zmianach w update'ach, taka możliwość powinna zostać udostępniona graczom.
Aryen jest nieaktywny  
Stare 02-09-13, 15:14   #18
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Zmieniłbym nekromantę na duchownego by mieć lepsze leczenie, lecz na 150 poziomie nekromanta jest o wiele lepszy w dmg niż duchowny. Elementalista się kiedyś przyda, a teraz alchemik ma dobry zarobek, lecz dłużej przy tym expi. :D
neccoz jest nieaktywny  
Stare 02-09-13, 17:04   #19
Draugh
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Swojego maga nekro ele poki co nie zmienialbym, bardzo przydaje sie niewidka na poczatku plus w miare dobre obrazenia. Sadzac po leczeniu cos czuje ze w przyszlosci beda z tym problemy
Draugh jest nieaktywny  
Stare 02-09-13, 18:51   #20
jankolo21
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 24
Domyślnie

ja zmienił bym swojego rycerza 1h na zwiada duchownego i alche czego? szybszy zarobek szybciej się lvl bije i zwiad przydatny przy expieniu share
jankolo21 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin