Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-12-18, 22:38   #11
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Jeśli można się zapisać na testy to mógł bym z miłą chęcią w nich pomoc, niestety nie natrafiłem na informacje jak i gdzie się zapisac;)

Co do zmian sprzed 3 miesięcy nie mogę się wypowiedzieć bo pokrywa się to z moim stażem tutaj.

Dla mnie jedyna rzeczą która sprawia że wiem że jestem po teście GMA jest rozwalony indyjski symbol szczęścia (odwrócona swastyka) czy przestawione rzeczy albo monety między rybami^^

Co do zmian to może poproś pregusie by w kliencie zawierała datę aktualizacji, a link do questlooga dodała w kliencie jako jeden z klawiszy z hiperlaczem. Niewielka zmiana mi się wydaje która wymaga małego nakładu pracy.

Wampiryzm zgłaszałem ale w grze Mistrzowi Gry nie przez formularz więc może wypadło mu z głowy jeśli nie miał odnotowane.

Że zmian na gorsze mogę powiedzieć jedynie ze wiki stało się dużo mniej użyteczne, oraz przeraża mnie nerf duala któremu poświęciłem sporo czasu nie po to by lepiej łowić ryby czy skorowac^^
Medalikarz jest nieaktywny  
Stare 10-12-18, 23:52   #12
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Mówię o zmianach z okresu ostatnich trzech miesięcy - to za te zmiany mogę ewentualnie brać część odpowiedzialności.

Nie wiem o jakiej swastyce mówisz. Pushnięcie też generalnie nie musi działać. Póki co nie popełniłem błędu w banach, a trochę ich wyszło.

Wiki to nie jest nasza bajka - robią je gracze od początku do końca.

Co do duala - przykro mi, że uległeś temu błędowi, niemniej rycerz w dualu jest po prostu przegięty w wyniku serii zmian, które służyły jego polepszeniu. W gruncie rzeczy był przegięty od dłuższego czasu, ale nikt tego nie przetestował. I co gorsza - nie wiem czy to policzył wprowadzając zmiany.

Zgłosiłeś, nie wyleciało, ale tak jak pisałem - zmiany w kliencie wprowadzamy partiami, a nie na bieżąco.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 18-12-18, 17:50   #13
Delunia
 
Zarejestrowany: Gru 2018
Postów: 1
Domyślnie

Ja tak samo, zaliczyłam juz 3 debugi i jeszcze na szczęście żadnej deski co miejmy nadzieje tak pozostanie
Delunia jest nieaktywny  
Stare 18-12-18, 20:02   #14
Zimny1
 
Avatar Zimny1
 
Zarejestrowany: Cze 2015
Postów: 12
Domyślnie

Witam otóż to mam ten sam problem z lagami i wyrzuca z gry.
czasami minie z 10 min zanim zacznę grać najgorzej jest zawsze na początku
po zalogoaniu.
Zimny1 jest nieaktywny  
Stare 18-12-18, 20:04   #15
Zielina
 
Zarejestrowany: Paz 2018
Postów: 1
Domyślnie

Nie tylko oni są jedynymi graczami mnie również kilka razy wyrzuciło z gry przez error nieznanego pochodzenia, jednakże nie fajnie by było stracić coś na co się poświeciło tyle czasu, choć co prawda mi się upiekło bez zaliczenia śmierci, bo miejsca gdzie mnie wyrzuciło to były np: domek czy depo.
Zielina jest nieaktywny  
Stare 18-12-18, 20:06   #16
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Catton nowy klient jest za Twojej kadencji, włazisz w d..e elitce oddając hajs i expa, maja go najwięcej, za to nowi odchodzą bo ich zlewasz.
Medalikarz jest nieaktywny  
Stare 18-12-18, 20:13   #17
kornelus12
 
Zarejestrowany: Gru 2017
Postów: 15
Domyślnie

Zdarzają się błedy na nowym klientcie dlatego go nie używam miałem to szczęście ze błedy wyskoczyły mi akurat jak byłem z ekipa miał mnie kto uratować lub po prostu w czasie robienia misji .
kornelus12 jest nieaktywny  
Stare 18-12-18, 20:40   #18
komandor007
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 5
Domyślnie

Klient jest nie dopracowany co chwile mnie kratkuje i wywala z gry a na starszych wersjach tak nie miałem ...
komandor007 jest nieaktywny  
Stare 18-12-18, 20:49   #19
Nesti
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 3
Domyślnie

Zgodzę się z Mastik, bo dziś też 3 razy robiłam reloga bo miałam kratkowanie na expowiskach... co do starszego klienta nie zdarzało się to ani razu..
Widać że są błędy w nowym kliencie. Liczę że w końcu na poprawę tego błędu.
Nesti jest nieaktywny  
Stare 20-12-18, 03:01   #20
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie Trochę luzu

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Catton nowy klient jest za Twojej kadencji, włazisz w d..e elitce oddając hajs i expa, maja go najwięcej, za to nowi odchodzą bo ich zlewasz.
Ruda nie wchodzi nam w dupe catthon to my mu wchodzimy na głowe , z milionem pomysłów , propozycji "ELITA" zna serwer , wie mniej więcej o większości wad serwera aktualnie głównym jest to , że EXPOWISKA NIE WYRABIAJĄ , BRAK LUDZI DO PRACY PRZY SERWERZE 2 OSOBY TO ZA MAŁO


Jeśli macie problem z internetem albo z łączem i zwalnia mam internet to powoduje errory na kliencie przez co pojawiąją się debugi clienta (ERROR) .

ZAMIAST SIE GO CZEPIAĆ DAJCIE MU PRZEJRZYSTY TEMAT NA FORUM , A NIE OCZERNAINIE CO 5 SEKUND ... JAK SZANUJESZ KOGOŚ TAK ON CB BĘDZIE SZANOWAŁ .

TYLE OSÓB MA PROBLEM Z POŁĄCZENIEM GDZIE TEMAT ?

I JESTEM PO STRONIE GRACZY IŻ NOWY KLIENT JEST NIEDOPRACOWANY I POWINNIEN BYĆ WYPUSZCZONY JAKO BETA DO TESTÓW , A STARY BYĆ NADAL NA GŁÓWNEJ STRONIE .
Astero jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin