Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-11-12, 13:23   #11
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Tacy jak wy zabili kopernika, chrystusa i joannę d'arc. Na szczęście gowno możecie.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-12, 13:31   #12
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Jakim trzeba być chamskim s*****, żeby domagać się usunięcia konta graczowi, który przeszkadza części graczy. Kara zupełnie nieadekwatna do winy. To tak jakby w 'realu' ktoś wam coś ukradł i domagalibyście się, żeby skazać go na karę śmierci. Nie wiem jakich słów użyć, żeby opisać wasze zachowanie, a jednocześnie, żebym nie dostał bana za tego posta. Pozdrowienia dla piegusa, że was ciśnie bo po waszych wypowiedziach można stwierdzić, że w pełni się to wam należy.

PS. Nie mówiąc już o tym, że piegus nie łamie regulaminu.
Narwashi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-12, 13:43   #13
Ellegon
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Nigdzie
Postów: 40
Domyślnie

Pisałem by się wypowiadały osoby z npvp, a nie debile z pvp, którzy po prostu wbili tu i nabijają sobie posty i nie znając nawet piegusa (na pvp pewnie nie gra, bo wie żeby nie wyszedł z depo). Do tego ciężko bloknąć takiego gnojka jak w niewidce lata po trollach i ewentualnie wbija na inne respy żeby kogoś zablokować, gdy taka osoba się tego nie spodziewa.
Ellegon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-12, 13:48   #14
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Mi on nie zawadza. Zbiera mi błogo 1h i to się liczy.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-12, 13:55   #15
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ellegon Zobacz post
Pisałem by się wypowiadały osoby z npvp, a nie debile z pvp, którzy po prostu wbili tu i nabijają sobie posty i nie znając nawet piegusa (na pvp pewnie nie gra, bo wie żeby nie wyszedł z depo). Do tego ciężko bloknąć takiego gnojka jak w niewidce lata po trollach i ewentualnie wbija na inne respy żeby kogoś zablokować, gdy taka osoba się tego nie spodziewa.
cry mode ;)

Piegus kawał dobrej roboty.
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-12, 13:57   #16
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ellegon Zobacz post
Pisałem by się wypowiadały osoby z npvp, a nie debile z pvp, którzy po prostu wbili tu i nabijają sobie posty i nie znając nawet piegusa (na pvp pewnie nie gra, bo wie żeby nie wyszedł z depo). Do tego ciężko bloknąć takiego gnojka jak w niewidce lata po trollach i ewentualnie wbija na inne respy żeby kogoś zablokować, gdy taka osoba się tego nie spodziewa.
Myślisz, że cokolwiek obchodzi mnie to, że napisałeś, by pisali tu tylko ludzie z npvp? Dzielisz ludzi na tych 'dobrych' z npvp i debili z pvp? Nabijam posty pisząc jednego na miesiąc? Nawet gdyby piegus okradł mnie ze wszystkiego czy zabił mnie 10 tysięcy razy NIGDY nie domagałbym się ukarania go przez administracje. Możecie jedynie sami sobie z tym poradzić, a jak sobie nie radzicie to wy macie problem, a nie piegus, który pewnie się dobrze bawi, a od tego jest właśnie ta gra. Nie każdy człowiek w waszym życiu będzie wam pomagał, niektórzy będą bardzo wam wszystko utrudniać ale to nie znaczy, że trzeba od razu zniszczyć człowieka. Nienawidzę ludzi który postępują tak jak wy.

PS. Pozdro dla piegusa. :D
Narwashi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-12, 14:00   #17
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ellegon Zobacz post
Pisałem by się wypowiadały osoby z npvp, a nie debile z pvp, którzy po prostu wbili tu i nabijają sobie posty i nie znając nawet piegusa (na pvp pewnie nie gra, bo wie żeby nie wyszedł z depo). Do tego ciężko bloknąć takiego gnojka jak w niewidce lata po trollach i ewentualnie wbija na inne respy żeby kogoś zablokować, gdy taka osoba się tego nie spodziewa.
Prędzej on by wyszedł z dp niż ty. Widać że jest zaradny i robi was jak chce, to i na pvp by sobie poradził. Czemu mi ublizasz?
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-12, 15:01   #18
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

hahaha co za temat bzdurny wgl, a na pvp może pobanowac pk? bo to też jest niemiłe jak cię zabijają, właśnie takie życie wybraliście idąc na npvp a teraz płaczecie...
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-12, 16:03   #19
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Wybraliście npvp jednocześnie zgadzając się takie zachowanie graczy. Nie łamie regulaminu więc nie ma mowy o żadnym karaniu. A jak już mowa o karze to jedynie zasługuje na nią autor tematu który ubliża innym graczom.
Tyrond jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-12, 16:14   #20
Andusek123
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 7
Domyślnie

Piegus zabił 80 lvle? ŚMIECH! Zabił tylko gościa 67 maga o nicku Faster Mag, którego Piegus od początku gry miał za "Bro" bo koleś za niego poręczył i zlurował mu potworki na wspólnym huncie gdy ten afczył. On nie ma żadnych skilli nie potrafi ubić nikogo powyżej 20 lvla, jak już to na "Wspólnym huncie", a bana powinien dostać za co innego i on wie za co niekoniecznie za ubijanie ludzi ;>

Zresztą co większość z was o nim wie? Ja z nim się ścierałem od początku, ja byłem z nim w gildii i ja tylko propsuje pomysł ;>
Andusek123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin