Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-12-11, 21:26   #11
anat123
 
Avatar anat123
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 48
Domyślnie

skoro kazdy tak ma to fair play
anat123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-12-11, 23:11   #12
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawello13 Zobacz post
No macie racje nie gram od początku i nie potrzebnie się tak uniosłem, ale i często w nerwach wychodzą dobre pomysły i jak ktoś kogoś sprowadza na ziemię to dużo wytłumaczy i ładnie, jak wy :D Przepraszam.

No mogę w sumie teraz nadrobić to tym bugiem, i nawet chyba lepiej na tym wyjdę. Mając tyle pnów.

Wlaśnie nie pamiętam nicku admina , bo pisałem to na Ctrl+r więc nawet nie mam szans znać bo tam chyba jest napisane GAMEMASTER. Nie znam się na tym, ale skoro stworzyliście taką grę, własny silnik, i to tyle czasu trwa to wierzę że wszystko możecie;]

A pytanie tam poszło dlaczego nie korzystałem z tego buga? Ponieważ jestem dorosły a nie dziecko, i gram fair play. A w dodatku jak Gamemaster napisał mi , że jest zapisane kto ile otrzymał tych % i potem straci, wolałem nawet nie ryzykować. Siedziałem w podziemiach i trenowałem całe dnie.
No, no. Tak powstał czokapik. A mi pisał, że mikołaj nie istnieje. CHAMY I PROSTAKI te MGy. Bana im!
Radzę nie rzucać takich tekstów, bo ktoś się może zdenerwować. Np; ja. Nie lubię takiego rzucania oskarżeń bez dowodów, bez konkretów, ot, ktoś powiedział, co złego to nie ja.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-12-11, 09:47   #13
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
jakub00s, jakby działała to nie byłoby tego problemu. Niestety, stamina należy do błędów, których nie da się naprawić. Spokojnie, nie zabierzemy jej ot tak nie dając niczego w zamian :).
Bardzo mnie to cieszy. Czy na prawdę tak trudno jest zalogować się i pójść expić? Jeżeli nie chcecie bezsensownie tracić staminy, nie trzeba bawić się pod depozytem relogując i ją tracąc.

Dodam od siebie jeszcze, że (chociaż nie jest to pewne) kładąc się w łóżku, w domu nie tracimy staminy. Niestety działało mi to na właścicielu domu, jednak niestety bez skutku na sublokatorach. Tego sposobu nie jestem pewien, zadziałało kilka razy, jednak stabilności potwierdzić nie mogę. Jednak lepszy rydz, niż nic.
jakub00s jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin