Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-05-14, 19:36   #31
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Jestem prawie pewien, że można ustawić możliwość leczenia się na paralu od moba, a uniemożliwić leczenie się z paralem od gracza. Ba, może to nawet funkcjonować jednocześnie na jednym świecie.
Schodzić z parala 3 minuty? Kto to widział. Pojawiają się katastroficzne myśli "co będzie jeśli...?"
Gracz musi sobie odpowiedzieć na bardzo, ale to bardzo ważne pytanie podczas expienia. Brzmi ono tak:
"Czy jestem pewien, że chcę zrobić ruch do przodu? A co jeśli w trakcie ruchu dostanę parala i będę z niego schodził 3 minuty?"

Posty typu: "Zostawiajcie sobie poty przed respem", "Wyrzucajcie puste butle", lub najlepszy możliwy "Loota zostawiajcie na ziemi", będą przeze mnie kwitowane śmiechem.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:40   #32
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Napiszę jeszcze raz bo widzę, że nie wszyscy zrozumieli.

Pierwsza wersja paraliżu dopuszczała leczenie się UHem w jego trakcie.
Paraliż w PVP działa inaczej.
Paraliż w PVE działa inaczej.
Grupę testową stanowili akurat Gracze z PVP, gdyby Gracze z NON-PVP zasugerowali, że powinno się dać/nie dać leczyć UHem lub jakakolwiek inna grupa testowa z PVP to by się dało nadal. Wszystkie osoby testujące stwierdziły, że takiej możliwości być nie powinno.
Nie ma co się dziwić, że testowały osoby z PVP, mieli pełny dostęp do swoich zasobów z domków. Ja wbiłam kilka razy na test, ale co można testować z prawie pustą postacią ? W zasadzie całe depo mam w domku... na non pvp.
Miałam wejść, robić runy, żeby po 1h okazało się, że serwer został wyłączony i cała robota poszła się rypać. Arkon proponował w dziale testowym, żeby wgrać od nowa postacie na serwer testowy, zeby osoby z non mogły się przygotować odpowiednio, setem, runami, manasami itd. Olaliście ludzi z non, to się nie dziwcie teraz i nie zasłaniajcie tym, że nikt z non nie sprzeciwiał się.
Co do paralu, sparwdziłam na praojcach...jest masakryczny.
I jeszcze jedno. Zdaje się, że osoby w ruchu ciężko złapać ihem, czy uhem.
Rayo jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:51   #33
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Hm. Mam laptopa, 15 cali, otwieram 6 okienek + 2, jeśli mam zwinięty ekwipunek.
A jak masz 10 targetow na battle, to tez rozwijasz na maxa? Kazdy dobzre wie, ze czasem trafic kogos na battle to udreka. Burdel sie robi i nie ma mozliwosci skupic sie na 1 celu. powinna byc jakas opcja "skupienia sie" na 1 targecie.

Ostatnio edytowane przez Voltix ; 26-05-14 o 19:56
Voltix jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:22   #34
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Jak mam 10 targetów, to minimalizuję okna i otwieram szerzej.
Ty jednak tak nie masz, bo to domena pvp.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:33   #35
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Właśnie robiłem misje u Edmunda z 4-osobową drużyną.

Lonewolf
Elitarny zwiadowca Elementalista i Nekromanta
106 poziom


26 maj 21:10 107 Pokonał go Praojciec


Sytuacja wyglądała tak, Praojciec się na mnie przerzucił, trzymałem go na dystans i mogłem spokojnie od niego uciec, lecz stwierdziłem ze mając ponad 1400hp i uhy leczące po 1100 dam rade go przytrzymać pare sekund zanim bloker go zabierze. Przystanałem więc z palcem na uhu f-1, oczekiwałem na pierwszego hita, dostałem za ponad 600, wcisnąłem f1 a tu nic :D uh nie wszedł, żadnego innego czaru / mikstury nie używałem, sam UH. Nawet nie pokazało komunikatu na środku informującego że używam 1 ze 100 uhów :D.
Dostałem drugiego hita i padłem, jak tak ma to wyglądać to dziękuje :D


PS nie miałem żadnych scroll locków i tych innych włączonych
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:04   #36
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Błąd jeszcze polega na tym, że podczas paraliżu i ruchu, czasem postać się blokuje w innym miejscu niż pokazana jest na ekranie, nie można się ruszyć ani nic zrobić, dopiero przez poruszenie, przez kompana ruch jest możliwy. Najczęściej dzieje się to gdy przejdziemy po skosie.
Ser jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:30   #37
hotchicken
 
Avatar hotchicken
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 29
Domyślnie

dzisiaj na praojcach, jeśli już o nich mowa zdarza się że praojciec się ze mną stackuje na dobrych pare chwil oraz pojawiają się 'czarne dziury', w które się wchodzi i nikt tej osoby nie widzi. Czy to też nie będzie poprawione bo nie zostało wyłapane na teście??
Co do tego paraliżu -> to jest jakaś masakra!! Sama widziałam na własne oczy przed chwilą co ten paral robi przede wszystkim z magami.
hotchicken jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:31   #38
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
zaskoczony

I tu otwiera się nowy temat , mianowicie "zapłon" uhów . Przedstawie moze tutaj swoja sytuacje.
Expilem sobie na kosciannych , przesadzilem troche z lurem (bylo 6 kosciannych , wiarolomce jakis pokutnik , kosciej) ciskalem hape tawisa , jednak nim powoli zaczalem nie wyrabiac z hp . Gdy moje zycie bylo blisko reda(1,5k hp) postanowilem ,ze zmienie rodzaj leczenia na uha , poniewaz daje wiecej , co się okazało po 3 sekundach takowy uh nie dzialal ....

Potem odrodzenie w temple upewnilem się czy aby napewno je posiadam , i czy mam je na hotkeyach ..... tak wszystko gralo :/
begar321 jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:43   #39
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ser Zobacz post
Błąd jeszcze polega na tym, że podczas paraliżu i ruchu, czasem postać się blokuje w innym miejscu niż pokazana jest na ekranie, nie można się ruszyć ani nic zrobić, dopiero przez poruszenie, przez kompana ruch jest możliwy. Najczęściej dzieje się to gdy przejdziemy po skosie.
Tak naprawdę stoi Pan w innym miejscu niż to widzi, reszta ekipy widzi Pańskie prawidłowe położenie.

Cytat:
Napisał hotchicken Zobacz post
dzisiaj na praojcach, jeśli już o nich mowa zdarza się że praojciec się ze mną stackuje na dobrych pare chwil oraz pojawiają się 'czarne dziury', w które się wchodzi i nikt tej osoby nie widzi. Czy to też nie będzie poprawione bo nie zostało wyłapane na teście??
Co do tego paraliżu -> to jest jakaś masakra!! Sama widziałam na własne oczy przed chwilą co ten paral robi przede wszystkim z magami.
Tak jak wyżej, stoi Pani w innym miejscu jeśli chodzi o "stackowanie". "Czarne dziury" są związane z faktem, iż mapper zamiast jednego podłoża, kładł ich kilka, wiele z takich miejsc zostało już naprawionych, nie widziałem, aby zgłosiła Pani jakąkolwiek z takich pozycji.

Cytat:
Napisał begar321 Zobacz post
I tu otwiera się nowy temat , mianowicie "zapłon" uhów . Przedstawie moze tutaj swoja sytuacje.
Expilem sobie na kosciannych , przesadzilem troche z lurem (bylo 6 kosciannych , wiarolomce jakis pokutnik , kosciej) ciskalem hape tawisa , jednak nim powoli zaczalem nie wyrabiac z hp . Gdy moje zycie bylo blisko reda(1,5k hp) postanowilem ,ze zmienie rodzaj leczenia na uha , poniewaz daje wiecej , co się okazało po 3 sekundach takowy uh nie dzialal ....

Potem odrodzenie w temple upewnilem się czy aby napewno je posiadam , i czy mam je na hotkeyach ..... tak wszystko gralo :/
UHy nie działają na paraliżu.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:43   #40
Buhajek
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Skąd: Racibórz
Postów: 23
Domyślnie

Cały ten updejt to jeden wielki bug.Teraz wychodzą efekty gównianych testów przeprowadzanych przez administrację !
Buhajek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin