Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-09-13, 21:47   #1
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie Misje dzienne ;x po raz kolejny

Zróbcie ku**a misje dzienne raz dziennie lub zmniejszcie exp za nie x4. Jak ktoś nie ma czasu expić to i tak zrobi raz dziennie. Inne argumenty już były. Tak być nie może -.-
Uiop jest nieaktywny  
Stare 09-09-13, 22:28   #2
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Ale chodzi o to by ludzie te misje robili. Gdy było za nie mało expa to nikt nawet do gildi nie zachodził. A właśnie chodzi o to by na chwile ludzie oderwali się od expa i dali porwać klimatowi RPG XD
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 09-09-13, 22:32   #3
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Gówno, bo to tak nie działa
Uiop jest nieaktywny  
Stare 09-09-13, 22:36   #4
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Te dzienne i tak są do bani. Na 60lvl dostanę za nie 10k expa a ile sie trzeba naganiać. To już wole zabić 10 smoków w minute albo mniej (z bonusem łóżkowym) i mam spokój. A ta kasa z dziennych? Totalne dno i wodorosty.
__________________
O Boże Boże Boże Bożenko, Jak mogłaś to robić z Cyganem?
On bił cię w du du dużym pokoju,
A Ty mu obciągnęłaś...sweter bo miał gołe plecy,
adamo199412 jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 02:43   #5
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Was chyba coś pognało. Te dzienne są zdecydowanie przesadzone. Na lvlach >100 to daje tyle expa, że to przesada jakaś. Same noobchary można wyexpić do 50-60 poziomu robiąc sobie cały czas dziennie. A trudno to takie, że normalnie, no nic tylko umrzeć idzie, podejść na ankardia, gdzieśtam. Szał.

Już od dawna mówiłem, że dzienne są przesadzone i powinny być albo osłabione, albo zlikwidowane. Co z tego, że ktoś ma 100 lvl, skoro połowę wbił na dziennych. Albo i lepiej niż połowę. ;/
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 06:36   #6
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

100lvl NA SAMYCH DZIENNYCH wykonując dajmy na to po 4 razy dziennie, zaczynając od 10 lvla to jakieś pół roku, dziękuje dobranoc
cewix jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 07:44   #7
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

@up trochę się mylisz. Dodatkowo gdy ma się maga idzie dzienne zrobić w 10-15 minut. Z wojownikami trudniej, ale on po drodze na abi wbiją sobie jeszcze odrobine expa. Zwiadek jak ma smoczych też szybko w miare leci. Dodatkowo nekr ma jeszcze jedną misje dodatkową, którą można łączyć z karawaną na raindar czy coś, Thali do ~180 robiła prawie tylko dzienne czyli się da. Sama przyznała się, że ani razu swoim magiem nie była na żadnych mobach. Only dzienne bo to postać do runek. Jaki ma tam lvl? 90? Sam wojownika expiłem na dziennych to na lvlach 10-23 dzienne dają około 100% lvla! Co prawda trzeba się prosić o wybloczenie, ale wybór masz łatwy, albo expisz albo robisz dzienne na 7 lvlu i masz 125% lvla ;) a dzienne na licorze? 30 lvl eletrixa chyba mówi wszystko za siebie kiedy logował tam raz dziennie przez 2? tygodnie na 5 minut. A molan? No właśnie. Dzienne sux :D
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 08:04   #8
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

No i o to chodzi by wbijano lvle na misjach. podejrzewam, że jak już mają obniżyć expa to obniża exp za potwory a nie za misje ...
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 08:51   #9
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Ja robię dziennie najczęściej dwa razy dziennie, rano przed praca i wieczorem po pracy i to też zależy od tego czy mi się chce. Dla mnie jest to forma oszczednosci na potach czy pociskach.. Jakoś nie narzekam, że inni mogą zrobić je 4 razy dziennie bo siedzą non stop przed kompem albo mają chwilę czasu co te cztery godziny.
Po drugie, na 60 lvlu za misję dzienną dostaje 28%. 28% misjami zrobię w mniej więcej 15 minut, zależy to też od tego gdzie muszę polecieć z proszkiem nasennym. 28% expiąc z bonusem zrobię w 5 minut dłużej.. Więc nie pitolcie, że exp z tego zadania to przesada xD
Jakbym zrobił te 4 razy dziennie misje dzienne to wbiłbym nieco ponad lvl.. myślę, że mało jest takich osób.
Najbardziej opłacalny czas kiedy robi się te zadania do tak mniej więcej do 35-40 lvla.. później jak już rozdasz pny itd czas wbicia expa a czas zrobienia zadania to różnica 5 minut, przynajmniej magiem :)
Gdybym miał wbić 60 lvl samymi zadaniami dziennymi, to tak jak ktoś powiedział wyżej, może nie pół roku, ale kilka miesięcy na pewno :)

Najbardziej realnym byloby ograniczenie mozliwosci zrobienia misji dziennych dla wyzszych lvli.. Chociaz z jakiej racji, skoro bedzie to wtedy nie sprawiedliwe.

Kolejny temat do potrollowania na forum.. oby tak dalej.. -.-

Ostatnio edytowane przez Wyrosuaw ; 10-09-13 o 08:57
Wyrosuaw jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 10:41   #10
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Nie wiem, ja jestem ze starej szkoły Tibijskiej, gdy ta gra była o skillu, gdy szło o expienie i posiadanie lvla, bo się na niego zarobiło, a nie wybociło na debil friendly questach w stylu dzienne właśnie.
Jak na moje to tych zadań nie powinno być w ogóle. To może w ogóle zróbmy, że każdy dostaje minimum lvl dziennie, za darmo, bo czemu nie? Skoro i tak możesz tyle wbić, bo pójdziesz expić, to czemu nie ułatwić tego? Jeszcze lepiej! Im mniej expasz, tym więcej lvli dostajesz gratis... ot, aby smutno nie było i żebyś nie czuł się poszkodowany względem graczy, którzy poświęcają czas na expanie. ;_;

Nie wiem, ja osobiście dziennych nie robię, bo nie lubię się czuć takim totalnym botem.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....

Ostatnio edytowane przez Wicked ; 10-09-13 o 13:00 Powód: literówka
Wicked jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin