Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-08-16, 09:30   #1
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie Mały ukłon w stronę wytrwałych

Witam, po kilku miesiącach wszedłem ponownie na forum i na Altaron (nie, nie zapomnę i doczekam w końcu Altaronu Beta), poczytałem trochę, potem w grze trochę pobiegałem, chwilę poexpiłem, i wiecie na co wpadłem? Ekipa mogłaby zrobić małą rzecz, która nie wymaga żadnego zaangażowania, raczej kilku kliknięć myszką: zróbcie reset charów, aby fani Altaronu i ciężkiego rpg mogli przeżyć jeszcze jedną przygodę, bez możliwości sprzedawania kurzych piórek za górę talarów już na 10 lvlu i bez pomocy od silniejszych kolegów. To jest jedna opcja, jeżeli są jeszcze grający ludzie, którzy są zdecydowanie na nie (ja bym na pewno pograł po resecie), to cofam sugestię. Jeżeli będzie duży protest, to oto pomysł zastępczy: aktywujcie z powrotem drugi serwer, zamieńcie jego status na non-pvp i niech tam ludzie mają możliwość gry zupełnie od zera po całkowitym resecie (chociaż chyba i tak wszystkie postacie stamtąd zostały przeniesione). Fajnie by było zagrać w Altaron od zera, bez świadomości, że w każdej chwili możesz dostać od kogoś 20 talarów czu super runkę ot tak.

Dodatkowo można by zmniejszyć loot rate gdzieś do 0.5-0.6. Myślę, że wielu wciąż przeglądających to forum i grających w Altarona, szuka ciężkiego, trudnego, klimatycznego rpg, taka dodatkowa zmiana dobrze by zrobiła.

Ostatnio edytowane przez 909794 ; 03-08-16 o 10:23
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-16, 12:30   #2
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Nom, taki reset pvp był by git
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-16, 12:37   #3
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

przecież był xd

Legwan na Altrela!
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-16, 13:47   #4
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Proponowałem to na serwerze pvp przed usunięciem go :D. Raczej to nie wypali. Aczkolwiek jak już robić reset to dmg -40% + zmniejszony loot jak wspomniałeś. Może i ja bym wtedy pograł, ale tylko serwer pvp wchodzi w grę, by nie znudził się za szybko :).
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-16, 15:32   #5
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Wiesz Cysio, z początku tak właśnie chciałem napisać, bo wiadomo, że pvp jest o wiele ciekawsze od non, ale pomyślałem sobie, że od razu zleciałoby się tam kilku żłobów, którzy (z przyczyn naprawdę dla mnie niepojętych) są gotowi poświęcać naprawdę dużą część swojego wolnego czasu na psucie zabawy innym graczom na Altaronie. Od razu stworzyliby 20-30 levelowych magów i biegali w kilku, cały swój czas w grze poświęcając na polowanie na graczy. Dlatego też w tym układzie wolę już serwer non.
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-16, 17:15   #6
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Większość ludzi mogła by się zebrać i ich bić, byłbym jednym z tych osób i pomagał :)
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-16, 18:01   #7
aleksy5885
 
Avatar aleksy5885
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 106
Domyślnie

Już widzę te 5 osób logujacych się do altaronu z nowym światem pvp. Ja juz bym wolał na morcie pograć niż na altaronie w obecnym stanie.
Ps. Sledzik aka Exo kiedy wyjdziesz z tego super marketa POLO by zrobić reload na morcie?
aleksy5885 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-16, 18:06   #8
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Hah, Dziki by znowu robiły rozpierdol na altaronie;d

Ogólnie pomysł do dupy. Trzeba czekać na nowa gre.
sokoskiiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-16, 18:14   #9
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał aleksy5885 Zobacz post
Ps. Sledzik aka Exo kiedy wyjdziesz z tego super marketa POLO by zrobić reload na morcie?
Jak sprzątnie podłogę :D
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-16, 23:22   #10
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

sell scripts, sell, sell, sell cc, sell characters, sell sell sell!
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin