Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-11-18, 21:39   #51
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

To jest w końcu COMMUNITY pvp? Czy nie
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-11-18, 21:40   #52
Kr3jzoL
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 19
Domyślnie

Dokładnie. My chcemy ankietę. Załatwmy to demokratycznie.
"Tylko przypadkiem nie spróbujcie zrobić mi niespodzianki"
Kr3jzoL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-11-18, 14:59   #53
saju125
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 51
Domyślnie

Cytat:
Napisał Happyde Zobacz post
Może dodać jakąś ankietę? np.
Nerf duala
Buff 2h (przelicznik skila 2h zmienic wzor na dmg)

Załatwmy to demokratycznie.
nie wiem czy to dobry pomysł, bo większość ludzi nie zrozumie ile to czasu żeby dojść do potęgi. Zaznaczy najgorszą opcje, bo jak jeden może mieć lepiej od drugiego (nie ważne jakim kosztem czasu).
saju125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-11-18, 15:51   #54
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Proponuje że jeśli uważacie że łątwo wbić tyle zreki to dodajcie rycerzowi 100% (skaowane) szansy na 3 cios przy podwojnym ciosie przy max zreki, a magowi +1lvl szybosci za 10 zrecznosci ;) i niech cisna i sie przekonaja co to za mordega zanim znerficie
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-11-18, 00:51   #55
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

A jak kiedyś na serwer zawita więcej osób i większość z nich, która będzie chciała wbić zręczność wbije ja na bocie, to będzie wam przykro? Czy wtedy przełkniecie gorycz przegrywu, zacisniecie zęby, i żaden z was nie poplacze sie na forum? Ja uważam, że należy odrzucic profity zręcznośc z dwóch powodów: wiem ze wybijacie ja na bocie i osiągnięcie dużego poziomu tej umiejętności daje zbyt duże bonusy.

Uważam, ze dual powinien się sprowadzać tylko i wyłącznie do tego, aby rycerz 1h na expowiskach na których ważniejszy jest dmg, niż obrona mógł używać broni w dual wieldzie osiągając dmg mniej więcej w połowie pomiędzy 1h a 2h, czyli byc tzw. hybrydą. Nie tak jak to jest w tym przypadku, w którym rycerz 2h jest jakby osobną profesja.

Jak możecie w ogóle myśleć o tym żeby zwiększyć dmg 2h kiedy na samym stracie sezonowego rycerz nekro zwrocil wam uwagę, że bije za dużo?

1 hit z odes rago, żeby nie zbijal obszarowo 2 ładunków stoneskina.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-11-18, 01:20   #56
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
A jak kiedyś na serwer zawita więcej osób i większość z nich, która będzie chciała wbić zręczność wbije ja na bocie, to będzie wam przykro? Czy wtedy przełkniecie gorycz przegrywu, zacisniecie zęby, i żaden z was nie poplacze sie na forum? Ja uważam, że należy odrzucic profity zręcznośc z dwóch powodów: wiem ze wybijacie ja na bocie i osiągnięcie dużego poziomu tej umiejętności daje zbyt duże bonusy.

Uważam, ze dual powinien się sprowadzać tylko i wyłącznie do tego, aby rycerz 1h na expowiskach na których ważniejszy jest dmg, niż obrona mógł używać broni w dual wieldzie osiągając dmg mniej więcej w połowie pomiędzy 1h a 2h, czyli byc tzw. hybrydą. Nie tak jak to jest w tym przypadku, w którym rycerz 2h jest jakby osobną profesja.

Jak możecie w ogóle myśleć o tym żeby zwiększyć dmg 2h kiedy na samym stracie sezonowego rycerz nekro zwrocil wam uwagę, że bije za dużo?

1 hit z odes rago, żeby nie zbijal obszarowo 2 ładunków stoneskina.
Jak comum wbijał zręczność na bocie, to ja jestem andrzej.
Comum spędził jakieś 300h na łowieniu ryb, dziwisz mu się że walczy o swoją postać ?
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-11-18, 03:49   #57
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Dokładnie, sam mam za sobą jakieś 100h łowienia, 50h ścinania pól, oraz 200t na krewetki co na niskim lvl jest tez czasem poświęconym na zgromadzenie tego. Wszystko przepalone co miałem odłożone przez miesiąc i teraz piszecie że nerf xD Wesołych świąt :P Tyle że ta mechanika duala wymaga poświęcenia czasu lub czasu i talarków by tak wysoki lvl wbic :) Przypomnę że większość osób mogła poświęcić te 300h na skillowanie lub robienie run przed rozdaniem pnów, wtedy by nie odstawali może.
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-11-18, 14:02   #58
saju125
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 51
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
A jak kiedyś na serwer zawita więcej osób i większość z nich, która będzie chciała wbić zręczność wbije ja na bocie, to będzie wam przykro? Czy wtedy przełkniecie gorycz przegrywu, zacisniecie zęby, i żaden z was nie poplacze sie na forum? Ja uważam, że należy odrzucic profity zręcznośc z dwóch powodów: wiem ze wybijacie ja na bocie i osiągnięcie dużego poziomu tej umiejętności daje zbyt duże bonusy.
Wydaje mi się że od tego jest administracja żeby dopilnować by ktoś tego nie dobił na bocie (z mojego punktu prawidłowo to robi, łowiąc ryby potrafiłem mieć 2-3 dziennie przygody z nimi o rożnych porach), przywrócić jak dawniej delete, bo przecież takiej zręki nawet na bocie nie wbije w 3 dni. Nie każdy dobijał na bocie, wbij taka zreke ręcznie sam to dowiesz się ile to poświecenia i kurwicy człowieka łapie bo łowienie to najbardziej monotonna rzecz w Alraronie.


Tak, dodam ze tyle godzin łowienia, żeby nie dostać nic? Każdy będzie bronił tego co doświadczył a jest nas garstka 5 osób?
saju125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-11-18, 14:44   #59
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

Co do tej zręczności sam mam wbite 143 i już dostaje szału skillując a aktualnie z nowym czarem dla zwiadowcy przydałoby się jej jak najwięcej :P.
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-11-18, 14:54   #60
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Co do zręczności i nielegalnych dopalaczy to wiadomo że to jest pic gadanie że się nie da bota używać tu czy macra bo wszystko jest i tak ręcznie rozpatrywane i sprawdzane w changelogu i gdy gracz online dopiero jest zazwyczaj to niwelowane i taki owy sobie gracz zawsze wbije zręczność.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin