Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-01-16, 08:53   #21
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

Chętnie pomogę w testach i merytorycznie.
Boltzer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 08:55   #22
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

Jesli administracja da nam tak mozliwosc (w co watpie) jestem chetny :) i zalozcie temat niech kazdy wypisuje swoje pomysly,rady a nie tu robia spam :)
kacpinio1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 09:18   #23
szymongal
 
Avatar szymongal
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 151
Domyślnie

Cytat:
Napisał rpg klimat Zobacz post
Zarobki za dużo sie zarabia przez za duży dmg ale to zmienimy jeblem goście wbili 300lvl zarobili plecaki talarów i teraz chca grę utrudniać,chyba ze mówimy tu o zmianach i resecie innaczej tego nie widzę.
"Potrzebujemy pieniędzy na wojne, ale za łatwo sie zarabia, więc postoje w dp i poczekam na balans".
Reset to trudna, decyzja zwłaszcza, ze miało go wgle nie być, a juz jeden mial miejsce.
Po drugim ludzie zaczęli by traktować Altaron jak otsika, wbijasz 100 lvl, przegrasz wojne to idziesz na innego i czekasz na nową edycje.
Ktoś ma wolny miesiąc, to wbije 200 lvl, zeby potem w razie wojny za miesiąc lub dwa, było sie czym bić, a nie zeby zastać puste konto.
Reset ma zwoje zalety, ale bez przesady.
szymongal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 10:16   #24
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Dopisuję się do testów.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 11:04   #25
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Już widzę te grono testerów, które niczym rozwścieczony tłum staruszek rzucający się na karpia w Lidlu, ochoczo testuje nowe pvp. Max 2 dni. Przy czym wszyscy będą "testowali", nikt nie wyciągnie wniosków i nie przeanalizuje odpowiedniego balansu. Testów było i jest milion. Otwarty test serwer też był i niestety, aktywność i zapał wygasł po 3 dniach, a administracja nastawiona na to, że ktokolwiek zgłosi jakiś sensowny pomysł, patrzyła jak się naparzają pod depo i krzyczą :

Eeeee.. Merv! Daj Borute, hehehehe

Po co testować skoro nawet teraz nie potraficie nic konkretnego zaproponować? KONKRETY!!! A nie, oo ja potestuje bo sd za mocny. O ile za mocny?! Jak to powinno wyglądać? Macie arene, tam możecie postestować, a jeśli chcecie naprawdę coś zrobić, to zaproponujcie KONKRET, wtedy to z pewnościa będzie testowane na test serwerze.
oczywaszki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 11:29   #26
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Już widzę ten balans zrobiony przez navaroga i łobuza.
Robicie wielki szum i zamieszanie jakby ten wasz śmieszny balans miał przyciągnąć tutaj tłumy ludzi, co z tego, że coś zmienicie, dalej nie będą napływać tu nowi gracze, a tylko wkurzeni ciągłymi zmianami starzy odchodzić.
Kolega z hertagonu dobrze to ujął w innym temacie. Było dominando i zabijanie 10lvl to jakoś się nie przejmowaliście, że nie będą grać tu ludzie, wręcz przeciwnie, dążyliście do tego żeby nie grali. Kiedy jednak wielki lider z tygrysem na ręku się nie spełnił i został zwalony z tronu to teraz próbuje grać tego dobrego który chce jak najlepiej dla altaronu, proszę was...
Płaczą przeciętniaki którzy nawet w grze nie potrafią nic osiągnąć, a winę zwalają na tych którzy potrafili się wybić oraz wadliwy system. Każdy miał równe szanse, dalej może te szanse wyrównać robiąc czy to dobry zestaw, czy to odpowiednią postać.
Przed resetem grałem jedną z najgorszych postaci, a radziłem sobie zarówno w pvp jak i pvm i nie płakałem jaka to moja postać słaba i swoim 100 necro biję więcej niż 270~ duchownym.
Te zmiany w balansie zmienią to, że przez 2 tygodnie pobijemy się, a później przegrana strona wymyśli kolejny powód przez który "altaron to gówno", a w międzyczasie odejdzie kolejnych kilku którzy wkurzą się tym syfem.

Ratunkiem dla servera nie jest przejmowanie się płaczkami którzy dawno powinni skończyć w to grać (bo przecież tutaj wszystko jest takie słabe),a wypuścić w końcu obiecany dawno temu otClient pomijając nawet tłumaczenie go (na tą chwilę) i dzięki temu utorować sobie drogę do normalnego reklamowania gry nie przejmując się prawami autorskimi.
Nie rozumiem dlaczego administracja ulega presji ludzi którzy w całej grze więcej złego niż dobrego tu wnieśli, niech w końcu spełnią swoje obietnice i zostawią tą grę, bo przecież jest taka chujowa ;|
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 12:09   #27
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Ratunkiem dla servera nie jest przejmowanie się płaczkami którzy dawno powinni skończyć w to grać (bo przecież tutaj wszystko jest takie słabe),a wypuścić w końcu obiecany dawno temu otClient pomijając nawet tłumaczenie go (na tą chwilę) i dzięki temu utorować sobie drogę do normalnego reklamowania gry nie przejmując się prawami autorskimi.
Nie rozumiem dlaczego administracja ulega presji ludzi którzy w całej grze więcej złego niż dobrego tu wnieśli, niech w końcu spełnią swoje obietnice i zostawią tą grę, bo przecież jest taka chujowa ;|
Zgadzam się w 100%
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 12:44   #28
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Czyli w skrocie " jest chujowo ale stabilnie" nie robmy nic. Ok, zrozumialem
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 13:18   #29
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Już widzę ten balans zrobiony przez navaroga i łobuza.
Robicie wielki szum i zamieszanie jakby ten wasz śmieszny balans miał przyciągnąć tutaj tłumy ludzi, co z tego, że coś zmienicie, dalej nie będą napływać tu nowi gracze, a tylko wkurzeni ciągłymi zmianami starzy odchodzić.
Kolega z hertagonu dobrze to ujął w innym temacie. Było dominando i zabijanie 10lvl to jakoś się nie przejmowaliście, że nie będą grać tu ludzie, wręcz przeciwnie, dążyliście do tego żeby nie grali. Kiedy jednak wielki lider z tygrysem na ręku się nie spełnił i został zwalony z tronu to teraz próbuje grać tego dobrego który chce jak najlepiej dla altaronu, proszę was...
Płaczą przeciętniaki którzy nawet w grze nie potrafią nic osiągnąć, a winę zwalają na tych którzy potrafili się wybić oraz wadliwy system. Każdy miał równe szanse, dalej może te szanse wyrównać robiąc czy to dobry zestaw, czy to odpowiednią postać.
Przed resetem grałem jedną z najgorszych postaci, a radziłem sobie zarówno w pvp jak i pvm i nie płakałem jaka to moja postać słaba i swoim 100 necro biję więcej niż 270~ duchownym.
Te zmiany w balansie zmienią to, że przez 2 tygodnie pobijemy się, a później przegrana strona wymyśli kolejny powód przez który "altaron to gówno", a w międzyczasie odejdzie kolejnych kilku którzy wkurzą się tym syfem.

Ratunkiem dla servera nie jest przejmowanie się płaczkami którzy dawno powinni skończyć w to grać (bo przecież tutaj wszystko jest takie słabe),a wypuścić w końcu obiecany dawno temu otClient pomijając nawet tłumaczenie go (na tą chwilę) i dzięki temu utorować sobie drogę do normalnego reklamowania gry nie przejmując się prawami autorskimi.
Nie rozumiem dlaczego administracja ulega presji ludzi którzy w całej grze więcej złego niż dobrego tu wnieśli, niech w końcu spełnią swoje obietnice i zostawią tą grę, bo przecież jest taka chujowa ;|
Jeśli uważasz, że będzie grało tutaj dużo ludzi którzy wbiją 100lvl a ty ich solo zabijesz to pozdrawiam . Razem z Beatką tylko chuj wie o co bronicie tego serwera to lepiej jak byście powiedzieli dlaczego nic nie powinno być zmieniane. A jak chcesz mieć tygryska i być "na tronie" to pierw sobie na to zapracuj ,bo już raz na tronie chciałeś stanąć to większość osób się wypieła bo taką osobę mieć na tronie to pozamiatand
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 14:42   #30
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Tam gdzieś nisko na forum powinno się coś pojawić. Logowanie w normalnym kliencie, przy charze dopisek.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin