Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Testowy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-05-14, 01:32   #1
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie Moje uwagi

1. Wymagania siłowe
Wszystkie przedmioty powinny posiadać takie wymaganie. To że taki zestaw chaosu czy demoniczny nie posiada wymagań siłowych jest dla mnie bzdurą. Sprawia, że mag kompletnie nie musi inwestować w siłę, więc na dobrą sprawę musi jedynie w poziom magiczny klepać PN.

2. Ulepszanie
Błąd polega na tym, że nie dodaje nam statystyk posługiwania się bronią 1h, gdy taką statystykę zrobimy za pomocą craftingu. Broń 2h normalnie dodaje.


Tyle póki co

3. Leczenie
Wiem, że leczenie zależy od poziomu magicznego, ale żeby 60 rycerz duchowny leczył się TYLE SAMO co 265 rycerz duchowny?
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 10:20   #2
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
60 rycerz duchowny leczył się TYLE SAMO co 265 rycerz duchowny?
Tak i ja akurat w tym nie widzę nic dziwnego jeżeli mają ten sam poziom magiczny. Jeżeli różny to zwracam honor.
Mcree jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 12:54   #3
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

4. Różnica w obrażeniach 1h i 2h
Według mnie różnica ta powinna być bardziej widoczna. Aktualnie rycerze 2h duchowni powinni jak najszybciej zacząć skillować 1h i tarczę, bo dmg pomiędzy rycerzem duchownym 1h i 2h jest śmiesznie mały, a tarcza już daje mega dużo.
To samo tyczy się oczywiście rycerza 1h i 2h nekro.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 16:36   #4
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Chciałbym coś zauważyć - robąc zwiadowce mamy wybór: duch czy nekro? Robiąc wojka mieiśmy wybór - 1h czy 2h. Aktualnie trzeba zmienić o 360stopni całe postrzeganie tego. Teraz jest, chce być duch czy nekro? I zależnie od tego wybierać broń gdyż ani nekro 1h, ani duch 2h się nie sprawdzą :/ Co do Pnów i siły - próbowałem wczoraj przyskillować siłę. z 24 na 25 poziom szło wolno jak krew z nosa, wątpie aby komukolwiek chcialo się ręcznie zwiadem lecieć do 30 skilla tejże umiejętności przy bardzo dużych wymaganiach na itemki... Skille powinny lecieć szybciej, a Pny powinny być dużo tańsze bo np mag pakuje tylko w mlvl a zwiad musi własciwie... We wszystko.
Estebano jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 18:17   #5
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

5. Trenowanie siły
Mam 139 siły, a nie mogę się przebić pięścią chociażby w czerwia.

6. Łowienie
Coś wcina całą naszą przynętę. Rekin robakojad? Wieloryb? Nie wiem.
19:20 Namuras: wciaga 100 robali jedna ryba ;(
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 02-05-14 o 18:22
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 18:30   #6
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

@UP. Proponuje jakiś nowy sposób wbijania skilla siły. Może jakieś treinery czy coś? Tak mega głupio to brzmi, jak na jakiś orsh ots, ale można by jakieś treningowe kukły postawić w obozie i tam by sie coś z nimi robiło, nie konieczni stało na afku i biło, żeby ten skill wpadał? Bo nie widzę takiego 300 zwiada stojącego i bijącego raty przez tydzien bo w czerwie się nie przebija...
Estebano jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin