Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-04-15, 11:52   #71
noldor77
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 0
Domyślnie

@CySio zachowujesz się tak jakby Sęp był dla ciebie czymś niedobrym, nieezbalansowanym, dostępnym tylko dla duchownego. Obwiniasz administracje, że jest "nierówne skillowanie", mimo że tak nie jest (Orzeł i 165 zręczności). NIKT nie karze ci korzystać z Kruka, to że ma bonus do obrażeń od śmierci nic nie znaczy, ciągle możesz używać Sępa.
Powiedzmy że wykonujesz 30 ataków z sępa jako nekromanta, każdy po 300 "czystych"(przed dodaniem do nich bonusów z sub-klas, przedmiotów etc.) obrażeń.
300x30x138%(największy możliwy bonus-nekro alchemik)=12420 obrażeń
Teraz ja jako duchowny używam sępa(niestety nie wiem jak to jest liczone dokładnie więc podaje dwie możliwości):
(300x30x115%)x105%(bonus sępa)=10867
300x30x120%=10800
Wniosek? Mimo bonusu z kuszy, zadaje mniejsze obrażenia końcowe. Wyników Kruka nie będe już pisał, bo duchowny wyjdzie z tym tragicznie.
Zgaduje że wyjedziesz z tekstem o niesprawiedliwości i dalej będziesz walczył o nic.
noldor77 jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 11:59   #72
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

I dodaj do tego 50% wrażliwości potworów na światło (kościane smoki itp itd). Wychodzi 15000+, dodaj do nekromanty 20% obrażeń wychodzi 15000 obrażeń. Może dlatego?

Nikt mi nie karze korzystać z kruka, a ktoś karze korzystać z sępa duchownemu? Niech używa kruka, bo tak. Walczę o sprawiedliwość. Bo ja nie postanowiłem "Nekromanta ma robić obrażenia, a duchowny ma leczyć" i nie dążę do tego, że nekromanta ma bić więcej, tylko ma prawo do używania najlepszej dla swojej profesji kuszy tak samo jak duchowny do swojej. I nie mówcie mi, że ktoś na tym wychodzi lepiej gorzej. Nie porównujcie obrażeń duchownego do obrażeń nekromanty. Tak samo ja nie porównuje leczenia jest jak jest.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 12:31   #73
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Prędkość ataku to częstotliwość wystrzeliwania bełtów, czyli ilość ataków w danym okresie czasu.

Z kompozytowym łukiem z dużą prędkością ataku wykonasz więcej ataków w ciągu minuty niż kuszą z małą prędkością.

Sęp daje Ci lepsze bełty (atak i celność) i lepszą prędkość ataku (więcej dmg w okresie czasu). Jako, że masz dużo więcej ataku niż duchowny, to te bonusy dadzą Ci i tak wiecej, niż duchownemu to samo i dodatkowe 6% od światła.

Ale w sumie to nie moja brocha. Ja się kłócę o 'deper tewo oltę', bo pudłuję nią w potwory (chociaż już się co nieco nauczyłem).
Catthon jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 12:55   #74
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

To niech dadzą sępa tylko dla duchownych a kruka tylko dla nekromantów. Nie chcę używać kuszy która spowoduje tylko, że uderzę kilka bełtów więcej z autoattacku, a muszę wbić na nią 150 zręczności, chcę tak jak duchowny mieć w kuszy bonus do obrażeń.

I nie wzięliście pod uwagę tego, że duchowny zyskuje dmg na wszystkim kpiro+autoattacki, a nekromanty tylko te kilka bełtów z autoattacku.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 13:16   #75
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Nie pamiętam jak to jest ustawione, ale wolniejsze kusze powinny chyba wolniej strzelać z kpiro.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 14:35   #76
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up
Bo tak jest (a przynajmniej tak było przed resetem)

@Cysio
Kogo obchodzi, że chcesz mieć bonus w kuszy tak samo jak duchowny, te 6% dla duchownego zostało wprowadzone, ze względu na zbyt dużą przewage nekro nad duchem, poza tym co z tego, że nieumarłe są mocno wrażliwe na świętość skoro tylko one są, więc duch nie ma w czym wybierać, a nekro może wybierać prawie we wszystkim.
cewix jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 14:49   #77
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Bo kurwa tak chciała administracja. Chuj mnie to obchodzi, że nekromanta może bić prawie wszystko, a kurwa nawet tak nie jest. Jesteś pierdolonym noobem, który nie wie jakie są potwory na większy lvl. Ja nekromantą mam do wyboru piaskowe hydry/bagienne hydry/warlocki oraz gargantuany, duchowni mają wszystkich nieumarłych + dodane ostatnio upiory, a także może bić warlocki oraz demony/profany. Elementalista może bić wszystko. I mnie to gówno obchodzi, że biję więcej niż duchowny, bo kurwa tak ustawiła administracja. Więc nie porównywajcie pierdolonego dmg nekromanty do duchownego!!!!!! Ja nigdy się nie uleczę tyle co duchowny. Albo kupcie pierdolony rozum albo się nie wypowiadajcie. Wypowiedź kieruje przede wszystkim do CEWIXA.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 14:56   #78
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Cysio
Uspokój się bo ci żyłka pęknie :)
Tak jak ty nie uleczysz się tyle co duchowny, tak samo duchowny nie uderzy tyle co ty więc się tak nie bulwersuj.
cewix jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 15:01   #79
Aragorn512
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 13
Domyślnie

Cytat:
A co do prędkości ataku, to nie podnosi ona obrażeń względem expienia, bo jedyne co zwiększa to prędkość lecących bełtów.
Nie no, ja się popłakałem :D
Z kim Wy w ogóle dyskutujecie...

Przecież to, że w ciągu 5 sekund, wykonasz jeden dodatkowy strzał jest nie ważne, to nie wpływa na zdobywanie doświadczenia i zwiększenie obrażeń:)

Ostatnio edytowane przez Aragorn512 ; 17-04-15 o 15:07
Aragorn512 jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 15:16   #80
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

U nekromanty 1 bełt??? Zobacz, że u duchownego zwiększy 6-8 hitów w tym czasie, może dlatego? I ty mówisz z kim oni dyskutują? Pierwsze pomyśl co piszesz, a potem to przelej na forum.

@Cewix
Więc tapen tawis 150lvl.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin