Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-03-19, 23:21   #28
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Ja jak nosiłem tarcze wojem 2h to mało się to opłacało a co do zamykania praocjów 1kk expa to chyba mówisz o tych przy obozie drwali kolego, tam to bez sio w 3 zwiadków biegaliśmy. Polecam podchodzić do dyskusji merytorczynie, a jak nie lubicię rudego czy coś to pvp przecież jest. Woj 1h jest op tylko i wyłącznie w przypadku kiedy mamy siohera, solo oczywiste że wykręci mniej i mówiąc, że kręce mniej od woja 1h miałem tu na myśli tylko i wyłącznie TH. Sprawa tarczy (moim zdaniem) jest op do czasu, w momencie kiedy woj 2h przekracza pewien poziom przykładowo 150 ma już taką ilość hp że tankuje i tak git. Przykładem jest TH z beliarem gdzie za czasu naszych ~100 zamykaliśmy spota bo przestałem padać na packe od 3 Hrimturów. Ale sprawa wyglądała o wiele inaczej na 75 poziomie gdzie profan bił mnie na 2h po ~600 a 1h bił po 250max co było dziwne bo obrona tarczą nie redukowała wtedy tak dużo. Podsumowując 2h jest lepszy w endgame gdy ma dużą ilość hp i tak czy siak stoi to samo co 1h ale zadaje przy tym 2x tyle obrażen. 1h woj jest w porządku i bym go nie zmieniał, jedynie może popracował nad tym żeby skillowanie obrony tarczą było rzeczywiście opłacalniejsze aczkolwiek mi przy 70 skillu nic nie dawała, nie jest tak, że każdy kto zakłada tarczę jest "tanky" mi praktycznie nic nie dawała przy 2h(+ nic nie biłem będąc 1h). Sama tarcza nie jest do reworka tylko skill i bym chętnie zobaczył jakiś nowy spell do woja bo ta gra już jest w chuj nuda bez uptadów. A teraz takie informacje od siebie :) 1,3kk best exp w 3 na praojcach z bonusem i nie były zamykane z tego co pamietam. 900k/h solo na górskich full waste(lvl w ponad godzine).
Benek i Konrad z tego co kojarze 2,5kk/h krecili na bonusie na Piaskowych w share, a Benek był "expiony" że tak powiem, choć ich nie lubię nie ma co jechać im po rajtach bo Konrad musiał robić ręcznie poty żeby tak expić + i tak lvl ponad godzine ale i tak nerf mag . Zamiast zajmować się pierdołami przy 30 aktywnych graczach rozbudujcie gre o przedmioty, tereny i czary bo od 2013 nie było praktycznie nic wprowadzane co by było jakieś kluczowe.

I znów jestem podirytowany, że poświęciłem swój czas żeby coś tu wnieść a maluszki i tak nie wyciągną lekcji.

Ostatnio edytowane przez wojtek12345 ; 07-03-19 o 23:28
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin