Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-01-17, 19:55   #41
Morgiannek
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 89
Domyślnie

Gość brałeś zwiadowca Duchowny i Alchemik ile ty chcesz bic w ludzi? było brać nekro... i tak jestes tankierem prawie jak ek tylko ze kostelnarr nie masz
Morgiannek jest nieaktywny  
Stare 10-01-17, 20:09   #42
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mastach Zobacz post
@Mervakis

I dobrze, narazie zmienmy tylko te skille tak jak opisales wyzej + te bomby zeby byl 1 hit. Reszte bedziemy "testowac" na biezaco.
Wprowadzenie zbyt wielu zmian za jednym razem, pewnie znowu bedzie rodzic jakies kontrowersje.
Przecież testy yase unar i sd masz w tematach z testów sprzed startu, potem biją praktycznie identycznie co sd. Tutaj jest skalowanie od od max dmgu, więc i od skilli. O odes rago już pisałem, że chodzi o górną granicę, a nie żadne nerfy ogólnego dmgu. Puginały zresztą zmieniłem o 5 atk, a nie tak jak pisali o 10, koszt z 65 zmieniłem na 55. Przy bełtach tez 5 atk i 7 na 6 md/szt. z questem 5 md/szt.

Jak chcecie to podajcie mi w tym temacie nicki postaci swoich z non pvp to Wam dam dostęp do test serwera żebyście mogli zobaczyć jak to wygląda przed wgraniem na globala, bo i tak przez najbliższe 3 dni pewnie nie zostanie to wgrane.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 10-01-17, 20:11   #43
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Ty no srednie hity z beltow po 100 x4 na 120lv to jest 400 dmg w pvp postacia nastawiona na leczenie xD Jak Ci dobrze siadzie to walniesz 4x 150 na 120lv czyli 600 praktycznie zabijasz 60-70 magow na 1 kpiro 2 takich zwiadkow jak ty moze zabic 110 maga na spam nekromanta bys walil jeszcze wiecej narzekasz? Ja na 120lv z tym co teraz jest raczej nie bede bil z sd od 300 do 600 w ludzi nawet z kosturem + ja nekro nie duchowny

Imo i tak bym przyspieszyl jakos proces robienia run nie wiem np zeby moznabylo w protection zone potowac sie szybciej albo w pizdu oddawac npckowi poty kamienie runiczne kostke i zaplacic za zrobienie polaczonych run nawet moznaby czekac na to bo to bez sens zebym mial wastowac 50k na refill dla 2x wiekszego expa co i tak wyjdzie jakbym expil z pela alukow na profit przez czas tworzenia run ;c
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 10-01-17, 20:17   #44
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Goferczarnegozla Zobacz post

Imo i tak bym przyspieszyl jakos proces robienia run nie wiem np zeby moznabylo w protection zone potowac sie szybciej albo w pizdu oddawac npckowi poty kamienie runiczne kostke i zaplacic za zrobienie polaczonych run nawet moznaby czekac na to bo to bez sens zebym mial wastowac 50k na refill dla 2x wiekszego expa co i tak wyjdzie jakbym expil z pela alukow na profit przez czas tworzenia run ;c
Generalnie zawsze byłem przeciw runom u NPCa, ale skoro to miał być serwer dla tych, co chcą się pobić, to i zwykłe "hi->100 runes of pociski->yes" byłoby w porządku tutaj. Trochę drożej niż wychodzi na manasach, żeby ci co chcą, nadal mogli robić runy i sprzedawać z zyskiem. Też źle mi się expi magiem, ale cóż poradzić :/
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny  
Stare 10-01-17, 20:22   #45
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Tez wolalbym runy 7.4 style ale nikt tu tak naprawde tych run nie robi nie chca mi lobuzy zmniejszyc many za taiw fomesy to nie mam zadnej alternatywy dzieki ktorej refill trwalby 10-15min a nie 40-50 sdkow tez trzeba zrobic 1k na refill zeby byl porzadny ale trwa to tyle co zrobienie 4k-5k pociskow i cala idee pegioli za zarobione talary szlag trafia
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 10-01-17, 21:06   #46
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Mam 92.5% celności czyli średnio jeden bełt z co dwóch kpiro jest chybiony.
Pancerz zmniejsza ten dmg z kpiro.
Bije mniej o kolejno 30 i 20% przy 1 i 2 sqmy od celu.

Mam 70 maga na kpiro? Kpiro to są 3 hity + jeden z auto attacku w przeciągu trzech sekund. Nawet taki Gofer, który jest typowym parcelem, no-handem, zdąży się uleczyć 2 razy.

Trzeba być debilem, żeby porównywać kpiro do sd. Nadinterpretacja, trzeba być debilem, żeby porównywać cztery hity do jednego.

W połowie 2 edycji zwiększono atak rozrywających bełtów z 55 do 60. Teraz Mervakis zamierza zmniejszyc z 60 do 55.

Niezłe cofnięcie się w rozwoju.

Wystarczy, że popłacze kilka magów i są boostowani. Mało tego, dodatkowo inne profesje są jeszcze nerfione. Wiecie co to znaczy?

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 10-01-17 o 21:12
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 10-01-17, 21:17   #47
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

3 sekundy? Tyle to kpiro uzywasz i nie zauwazyles ze leci to duzo szybciej? Dalej masz mozliwosc zadanie w ok. 1.5sekundy wiekszego dmg niz mag mniejszym kosztem cos jeszcze?
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 10-01-17, 21:25   #48
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Tylko jeżeli stoje 3 kratki od celu i trafie wszystkimi bełtami. Większy dmg od maga? Jak na tym serwerku nawet nie ma 122 maga typie. Jeszcze wam się sd nie odblokowaly, a dmg porównujecie.

Na 122 lvlu magiem będziesz klepał po 400-450 z sd i 100 z kosturu = 500-550
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 10-01-17, 21:29   #49
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

A zwiad nekro bedzie klepal jak mu wejda belty 700? xDD
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 10-01-17, 21:35   #50
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Nekro-alch bije o 5% więcej od duchownego 5% z 350 to 17.5 więc nekro uderzy 367
Figovsky jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin