Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-08-12, 21:37  
III. Zapowiedź lato 2012 - Zmiany profesji i nie tylko
Trav Trav jest nieaktywny 09-08-12, 21:37

Gdyby Altaron był biurowcem, to byście siedząc w gabinetach słyszeli zza ścian trzaski, hałas maszyn i przeklinających problemy robotników stawiających nowe piętro. Nie ma co - bywa, że przeszkadza to w pracy, ale jest to oznaka zmian. Rzadko błędy pojawiają się bez powodu nagle tam, gdzie ich przez długi czas nie było. Nawiązując tu troszkę do obecnych od kilku dni problemów z domami graczy na naszej stronie oraz do różnych rzeczy, jakie z pewnością trzeba będzie poprawiać jeszcze po wyjściu aktualizacji - otwieram trzecią i ostatnią zapowiedź letnich zmian Altaronu.

A w niej różnorodność nowości! Swego czasu chyba pokazano Wam skrawki nowych lokacji, ale nie wydaje mi się, że powiedziano, że zaliczają się do nich również nowe domy! Około 30 nowych posiadłości, w tym 2 rezydencje klanowe, znajdziecie na ziemiach poza Neolithem.


W wiosce Bekalelu albo Ankardii będzie ich najwięcej, ale nie tylko tam.

Z radością też wspomnę, że raptem parę dni temu udało się naprawić ważny błąd z bonusami czasowymi od większości alchemicznych mikstur, które nie chciały współpracować z bonusami od zestawów uzbrojenia. To samo tyczy się czarów Berserker, Skupienie Ducha i Gruboskórny. Ta poprawka pojawi się z całą aktualizacją.

Ale czas na główny temat zapowiedzi - zmiany w profesjach. Niemało pracy było przez ostatnie tygodnie przy nich. Skupiono się głównie na poprawie stanu tych profesji, które uznawane były powszechnie za widocznie gorsze względem innych.

Na przykład wojownik walczący bronią dwuręczną. Zwiększono atak tych broni o 25%, dzięki czemu zadawane obrażenia są znacznie mocniejsze. Niestety kosztem szybkości ataku: bronie dwuręczne (nie licząc najsłabszego kijka) wymagają dwukrotnie dłuższego odstępu czasowego między ciosami! Zmodyfikowano też bonusy zestawów uzbrojenia, które dodatkowe punkty życia i obrony oferują z kolei wojownikom noszącym pełne wersje z tarczami. A co z czarami? Magiczne Cięcie teraz będzie zadawało obrażenia różne w zależności od tego, czym broń biała została zaczarowana, a siła Magicznego Rzutu będzie bardziej zależała od umiejętności i poziomu gracza. Wojownicy nie są raczej urodzonymi magikami, więc aż tyle zmian tu nie zaszło.


Zarówno mag duchowny jak i nekromanta otrzymali pewne nowe zabawki. Ten pierwszy będzie mógł wytwarzać i wykorzystywać magiczne runy Odparcia Zła, które rzucone na przeciwnika będą mu zadawały przez dłuższy czas niewielkie obrażenia. Od razu też przy okazji warto wspomnieć, że mocniejsze czary leczące będą wymagały troszkę więcej czasu odpoczynku przed rzuceniem następnego, niż dotąd. A mroczny mag? Kosztem siły czaru Zew Śmierci otrzyma też nowe niskopoziomowe (co nie znaczy, że słabe!) zaklęcie Wyssania Życia, które trochę punktów życia przeciwnika zabierze i da jemu samemu. Zwiększono też obrażenia pewnych mało używanych czarów, jak np. run pocisków.


Łucznik nekromanta też coś nowego dostał. Czar Raniących Sztyletów jest swego rodzaju poszerzonym wariantem Skrytobójcy (którego moc swoją drogą też została zwiększona) i zadaje on przeciwnikowi dwa dość mocne ciosy, z czego drugi go na chwilkę spowalnia. Zarówno ten nowy czar, jak i dobrze znana łucznikom Szybkostrzelność, będzie jednak miała nowe wymaganie. Łucznik musi rzucając czar stać nieruchomo - w przeciwnym wypadku nie wystrzeli wszystkich pocisków. Poza tym dobra wiadomość dla niedoświadczonych graczy walczących na dystans: Potrójny Strzał można będzie wykorzystywać już z każdym rodzajem amunicji do łuku (również dowolnie zaczarowanym), a jego wymagania poziomowe zostały znacznie obniżone.


To były ogólne nowości jakie mi zapadły w pamięć, ale sporo bardzo drobnych rzeczy zmieniono w kilku czarach - nie o wszystkich tu wspomniałem. Czy to tyle na dziś?

No, niezupełnie.


Tajemnicą raczej nie jest, że wyraziliśmy niejeden raz zamiar otwarcia nowego serwera, gdzie nie będzie walki między graczami (no, może poza jednym miejscem, które odkryjecie), ale poza paroma wskazówkami, jakie spostrzegawczy wyłapali na stronie i forum, nie ogłaszałem tego otwarcie. Teraz to robię. Drugi świat zostanie otwarty wraz z aktualizacją gry (lub bardzo szybko po niej) i będzie czekał, aż chętni czegoś nowego go wypełnią.

A do tego czasu powodzenia życzę ja i cała ekipa Altaronu!

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-08-12 o 20:36.

Trav
Super Moderator
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Odwiedzin: 43400
Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-08-12, 10:51   #121
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Nie wiem czy byłeś neutralem czy nie, ale ja w tej grze nikogo za free nigdy nie zabiłem.
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-08-12, 11:18   #122
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Hmmm... to samo Teverix co robiliśmy na pvp? Tutaj po tym wszystkim, co zrobiliśmy, to organizowaliśmy sobie czas, a nie PK i wojny. Wiec na npvp zapewne zrobimy tak samo ;p
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin