Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-12-15, 00:04   #1
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
zły wojna ogień dym bug

Nie moge zasnąć i se napisze .
1) anty kick
Jeśli będzie działał tak jak dzisiaj to jest to mega porażka. PRZECIEŻ MIAŁ ON NIE DZIAŁAĆ W PVP TYLKO PVM SAMI ... PISALIŚCIE
2) Jest jakiś ... bug z punktami pvp . Z dupy dzisiaj dostałem kilka razy punkty w takej sytuacji gdzie nikogo nie biłem tylko stałem :-o


Przy okazji pozdrawiam szuje który mi dzis spamował (podczas batle),że jestem osrany etc etc .
Oraz Beatke za jej umiejętności pvp które przechyliły szale zwyciestwa

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 01-12-15 o 07:46
Trixis jest nieaktywny  
Stare 01-12-15, 01:27   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Nie moge zasnąć i se napisze .
1) anty kick
Jeśli będzie działał tak jak dzisiaj to jest to mega porażka. PRZECIEŻ MIAŁ ON NIE DZIAŁAĆ W PVP TYLKO PVM SAMI KURWA PISALIŚCIE
2) Jest jakiś jebany bug z punktami pvp . Z dupy dzisiaj dostałem kilka razy punkty w takej sytuacji gdzie nikogo nie biłem tylko stałem :-o
1. Niech Pan przeczyta jeszcze raz co pisaliśmy, jutro będzie ograniczany do PVM, aktualna wersja została wprowadzona z wyprzedzeniem.

2. Jeżeli grał Pan kilka lat temu w normalną Tibię, to zapewne pamięta Pan, że obowiązywał tam system 2 fragów, gdy ktoś otrzymał obrażenia dawał koledze party, kolega go zabijał dzięki czemu wrogowi nabijano fraga. Aktualnie w Altaronie mamy do czynienia z systemem 1 fraga, atakujący w drużynie nie są w ogóle liczeni jako agresorzy (gdy dojdzie do zabicia w party wyświetlany jest żywioł, który do zgonu doprowadził), tak więc jeżeli atakuje Pan niskopoziomową postać, a ktoś ją dobije w drużynie, otrzyma Pan punkty PVP tak jak w starym tibijskim systemie, nie jest to bug.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 01-12-15, 07:08   #3
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Aha , jeśli pana zdaniem nie jest to bug to pozdrawiam , to jest śmieszne. . Nie wytaje mi sie ,że ktoś bawił się w coś takiego jak ciągłe rozdawanie pt swoim nob charą by dobić ich jak zostaną przeznaczeni . Jakoś jak wprowadzaliście system 1 fraga to o tym nie wspominaliście . Jak to ma wyglądać ,że ja z dupy dostaje 1 fraga nie bijąc nikogo przez 10 minut . Nie powinno to tak wyglądać! System 1 fraga to system 1 fraga nie system który posiada jakieś haczyki . To ,że było tak jak na tibi nie znaczy ,że ma być tu .

Chyba ,że przedstawi pan jakieś twarde argumenty dlaczego tak właśnie ma być . Bo ja to widze tak ,że jest to metoda na nabijanie punktów na które się nie zasługuje

P.S Nie każdy ma taką mase by se relogać w środku akcji na noby i nimi kombinować jak by tu ugrać 1 fraga :-D

Co do systemu anty kicka , który okazał się wadliwy i nie działał jak powiniem .


Gracz Artezon 2x ginąc od ludzi n wojnie nie stracił poziomu. Jeżeli zostało to uznane jako błąd powinien mieć zabrany poziom i kase za dwie deski . Wkońcu był to swego rodzaju bug a my za niego otrzymywaliśmy punkty

Peace

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 01-12-15 o 07:16
Trixis jest nieaktywny  
Stare 01-12-15, 07:54   #4
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Wczoraj:
Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Zamiast zrobić tak jak na tibi to oni chcą być inni i coś innego wymyślaja .
Dziś:
Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
System 1 fraga to system 1 fraga nie system który posiada jakieś haczyki . To ,że było tak jak na tibi nie znaczy ,że ma być tu.
Co do desek Artezona, to rzeczywiście wygląda to dziwnie. Na szczęście niedługo wejdzie poprawka do antykicka.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 01-12-15, 08:04   #5
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Wczoraj:


Dziś:


Co do desek Artezona, to rzeczywiście wygląda to dziwnie. Na szczęście niedługo wejdzie poprawka do antykicka.
Tamta wypowiedź tyczy się antykicka a ta druga fragów więc nie wiem po co mnie cytujesz.
Niektóre sprawy typu antykick powinny działć jak w tibi . A system fragów jak już jest altaroński od dawien dawna to niech go robią po swojemu ale dobrze
Trixis jest nieaktywny  
Stare 01-12-15, 08:21   #6
Support
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 8
Domyślnie

Nie chce nic mówić ale to chyba ja ci pkt wbilem a nie bug.pozdrawiam morgus
Support jest nieaktywny  
Stare 01-12-15, 08:26   #7
aleksy5885
 
Avatar aleksy5885
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 106
Domyślnie

Altaron staje się bagnem w którym nawet ork navarog nie chce sie już kąpać.
A co do anty kicka to już lepiej zęby go nie wcale nie było na pvp niż taki jaki jest obecnie gdyż nie po to marnuje swój czas i gram na pvp by zabijając gracza on nic nie tracił bo odłączył sobie neta. Oby zostało to wkrótce zmienione a osoby wykorzystujące tego buga/niedopatrzenie poniosą tego konsekwencje.
aleksy5885 jest nieaktywny  
Stare 01-12-15, 08:26   #8
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Support Zobacz post
Nie chce nic mówić ale to chyba ja ci pkt wbilem a nie bug.pozdrawiam morgus

Dostałem kilka punktów pvp , nie widząc/ nie bijąc nikogo w danym momencie.
Morgian możesz być z siebie dumny !!!
Trixis jest nieaktywny  
Stare 01-12-15, 08:30   #9
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Co do Artezona. Miał być Antykick, administracja poszła krok dalej, zrobiła antydeada :).
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 01-12-15, 09:10   #10
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Nadużywanie nadużywanie.. Punkty gracze dostali a te osoby nic nie straciły.. Co to ma być?

I to nadużycie z premedytacją bo wiedzieli że coś takiego jest.. Arczi gdzie twój honor ziomeczku?
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin