Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Który system PVP jest wg Państwa lepszy?
Obecny system 22 32.35%
Nowy system 46 67.65%
Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-06-15, 17:59   #51
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Dlatego zaproponowałem żeby zmniejszyć koszt bukowych liści. Zamiast przykładowo wydawać 50k na jeden skill od 50 alchemi (przy obecnych kosztach 10md/szt) wydawalibyśmy 10-20k(po zmiane na 6-7md/szt). Dzięki temu za trochę mniejszą, ale nadal wysoką cenę moglibyśmy korzystać z subprofesji alchemika tak jak to być powinno, a nie jak jest teraz.

Cytat:
Napisał Noratl Zobacz post
można sprzedawać po 200, pasowało by dać możliwość kupna i sprzedaży większej ilości składników/mikstur przy okazji tej łatki.
Tak czy siak łatwo o muted jeśli się smiga do Jakuba sprzedać 10k ekstraktów albo kupując 10k bukowych liści. Też jestem za możliwoscią kupna i sprzedaży większej ilości składnikow/mikstur.
Lub znacznie lepszej opcji - wprowadzenie okna handlu tak jak to jest w Tibii.

Ostatnio edytowane przez Graata ; 15-06-15 o 18:05
Graata jest nieaktywny  
Stare 15-06-15, 18:01   #52
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Tu właśnie pojawia się problem indywidualności. Każdy poziom umiejętności wymaga innej liczby PN, a każdy z wydanych PN przypisany jest innej wartości tries, tak więc nie można cofnąć umiejętności z automatu..
Rozumiem, więc oddajcie ludziom te pany według tabelki gdzieś ona była rozpisana że do 1-70 alchemii 2 pn,70- 100 3 pny itd. W takim wypadku ludzie co rozdali pny niewiele zyskają. Ale też PNów nie stracą.
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny  
Stare 15-06-15, 18:20   #53
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Graata Zobacz post
Dlatego zaproponowałem żeby zmniejszyć koszt bukowych liści. Zamiast przykładowo wydawać 50k na jeden skill od 50 alchemi (przy obecnych kosztach 10md/szt) wydawalibyśmy 10-20k(po zmiane na 6-7md/szt). Dzięki temu za trochę mniejszą, ale nadal wysoką cenę moglibyśmy korzystać z subprofesji alchemika tak jak to być powinno, a nie jak jest teraz
Wszystkie składniki dodawane do sklepu były w myśl zasady, by ich sumaryczna cena wraz ze zlewką była o 5 miedziaków wyższa niż cena sprzedaży u NPC Jerzy. Nie chcemy by zdobywanie alchemii ograniczało się do odwiedzin sklepu i ekstraktora, składniki w sposób prosty można pozyskiwać z przeciwników.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 15-06-15, 18:40   #54
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Każdy by odwiedzał sklep i ekstraktor na tyle na ile byłoby go stać. Przecież tak samo jest teraz - tylko za większą cene, czyż nie? Składniki tak czy siak pozyskiwano by z przeciwników bo niesie to ze sobą większy profit.

Może dość już tego nerfienia wszystkiego co się rusza bo jak już to kiedyś napisałem ''kilka osób popłacze, a na drugi dzien jest to zmieniane'' i zająć się tym, co graczom najbardziej przeszkadza. Bo przynajmniej takie zmiany nie zniechęcą do dalszej gry, a zmiany na gorsze (w Altaronie nazywamy to nerfieniem) w balansie z pewnością.
Graata jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin