Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Który system PVP jest wg Państwa lepszy?
Obecny system 22 32.35%
Nowy system 46 67.65%
Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-06-15, 12:41   #31
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał corkarypto Zobacz post
Czyli nic nie będzie nic z tym robione? To ja chce zmianę subprofki na elementaliste bo ten alchemik mi nic nie daje, jedynie redukuje mi liczbę legowisk potworów na których mogę zdobywać doświadczenie. Wybierając Alchemika chciałem po prostu się więcej manasować tym magiem więcej od pozostałych ale obecnie manasuje się praktycznie tyle samo.

Chyba możecie pomnożyć obecną alchemie 1,5 * (dany poziom alchemii) co ile chcecie zwiekszyć szybkość jej wbijania i Ci co wbili alchemie pnami też będą zadowoleni.
Większy dmg w pojedynczy cel, więcej dają mikstury, możesz sam tworzyć mikstury - tańsze runy, możliwość zdzierania skór z potworów.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 13:12   #32
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

A ja rzucę mądrością: balans to nie kwestia jednej dobrej zmiany, trzeba nad nim pracować cały czas, nigdy nie będzie idealny.

A vampire shield to myśmy z Colensem i Drakonnem próbowali dać, ale to jescze na serwerze testowym, w erze mezozoiku. W tym temacie nawet zdjęcie jest z tej chwili - klik
Potem kratka działała na jeden item, niemożliwy do zdobycia przez gracza. Kael go sobie wyczarował i położył ^^. Po tym incydencie Trav usunął ActionID z tej płytki. Jak sam mówił - miał kiedyś dokończyć te zadanie, ale było napisane tak dawno temu (na forum hunted jeszcze przez bodajże Mopsioka), że nie miał już notatek więc zostawił takie otwarte drzwi, by kiedyś można było to zadanie rozwinąć. Prawdą jest, że nigdy nie zostało to zrobione a w momencie gdy wygrane zostały nowe grafiki outfitów w tym grabarz z kapeluszem, trochę straciło to sens :)
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 09-06-15 o 13:35
Obles jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 13:42   #33
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Większy dmg w pojedynczy cel, więcej dają mikstury, możesz sam tworzyć mikstury - tańsze runy, możliwość zdzierania skór z potworów.
Alchemik nie daje mi punktowych obrażeń, jedynie elementalista je redukuje. Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile zrobiłem multi bp plecaków manasów ile przerobiłem multi bp składników, stakowanych run, a i tak tworze nadal słabsze mikstury niż w sklepie. Poświeciłem kupę czasu, pieniędzy i mam z tego kupę... Gdzie tworzone przeze mnie mikstura są nadal słabsze niż sklepowe.

A wszystko to za cenę dodatkowych czarów które daje Ele
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 15:07   #34
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
@up
rycerz 30lvl 250/h, przestałem czytać, zabij się.

I jeszcze duch tyle samo co nekro, bajkopisarz xD
Tak jak pisałem, piony expa nie zrobią.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 19:56   #35
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

jeżeli altaron ma być inną grą od tibii, to dlaczego tak kurczowo trzymacie się pewnych zasad właśnie z tibii. Po rozdaniu pnów gra staje się dużo bardziej dynamiczniejsza, mag niestety nie daje sobie rady z tym przerostem umiejętności, blokuje go tylko i wyłącznie ilość hp, potrafi zadać taki dmg że z blokerem (high lvl) wyciągnie 1kk expa na ~50 lvlu; 500k na 32lvlu. dlaczego sam tyle nie wyciągnie? bo wszystko co do niego podejdzie to go zabija, ba! wiele mobów zabija go na dystans. Najważniejsza zasada altaronu: jeżeli nie padniesz na combo to możesz expić na danych noobach, po pewnym czasie pojawia się druga zasada, czyli to czy dasz rady nadążyć z leczeniem. Dlatego rycerz tak przewyższa inne profesje w szybkości expienia, lecz szybkość jego expa nie wzrasta już tak dynamicznie wraz z poziomem, u maga sprawa wygląda inaczej, do pewnego momentu brakuje mu Punktów życia, ale gdy będzie miał już pewną ilość hp, będzie mógł normalnie grać. Zwiadowca jest dobry tylko na bardzo niskich poziomach, tak to odstaje od pozostałych profesji pod każdym względem (najbardziej go zniszczyła zależność prędkości od wolnego capa)

zwiększyć ilość HP zdobywaną przez maga na poziomie 10-55 z 5 na 10, 225hp nie wiele a jednak tak wiele.
Noratl jest nieaktywny  
Stare 10-06-15, 00:38   #36
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Ten sam pomysł można osiągnąć zwiększając liczbę punktów. Może być, ale nie przyniesie większej zmiany. A jest to trochę cofanie się.

Zróbcie tak, żeby gracz z dużym poziomem mógł zabijać tych z małym poziomem ( za które teraz dostaje 4-5 punktów) ile chce razy, tylko zeby temu malemu np. nic nie spadalo. Przychodziłby taki nobchar na wojne, by po prostu dostal tp do światyni ;P
Oprócz tego w 2 stronę. Ten gracz z małym lvl niech nie może bić tego dużego. Jakby chciał zaatakować wystarczy ze sie pojawi komunikat "Ten bohater jest dla Ciebie zbyt silny".

I nie ma problemu. Ani z trapowaniem, anie z random pk.
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny  
Stare 10-06-15, 07:03   #37
sokon12
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Skąd: Oleśnica
Postów: 56
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do sokon12
Domyślnie

po co sie spinacie i tak za rok moze dwa bedzie reset postaci i od nowa sie zacznie xD
sokon12 jest nieaktywny  
Stare 10-06-15, 21:10   #38
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał sebastianix Zobacz post
Ten sam pomysł można osiągnąć zwiększając liczbę punktów. Może być, ale nie przyniesie większej zmiany. A jest to trochę cofanie się.

Zróbcie tak, żeby gracz z dużym poziomem mógł zabijać tych z małym poziomem ( za które teraz dostaje 4-5 punktów) ile chce razy, tylko zeby temu malemu np. nic nie spadalo. Przychodziłby taki nobchar na wojne, by po prostu dostal tp do światyni ;P
Oprócz tego w 2 stronę. Ten gracz z małym lvl niech nie może bić tego dużego. Jakby chciał zaatakować wystarczy ze sie pojawi komunikat "Ten bohater jest dla Ciebie zbyt silny".

I nie ma problemu. Ani z trapowaniem, anie z random pk.
Jest problem , bo wbiegam takiemu na respa , ciskam pocisk on pojawia sie w miescie i co ? Musi zapierdzielac od swiatyni na expa ? To działa również w 2 stronę
Trixis jest nieaktywny  
Stare 10-06-15, 21:25   #39
Czorny3303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Brakuje tutaj postów Adrinadrandila płączącego o zręczność w dualu...

Same zmiany dobre, szkoda, że tak późno. Każdy zaczynając grać w nowy Altaron, miał nadzieję, że już został zbalansowany. Jak widać po ilości ciągle wprowadzanych zmian, nigdy nie będzie...
Ktoś musi to trzymać, biere tą funkcję.



CO Z DUALEM?!
__________________
Altaron!
Czorny3303 jest nieaktywny  
Stare 11-06-15, 18:25   #40
sokon12
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Skąd: Oleśnica
Postów: 56
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do sokon12
Domyślnie zle

juz tam wczesniej bylo pisane o tym ze lvl w tej grze nic nie znaczy. to ze jest combo bomb wina alchemi, bo ktos zrobi noba wbije 160 alchemi i robi bomby a kazdy kto ja moze rzucic i zadaje taki dmg postaci ktora ja stworzyla, to chyba nie tak bo co jak mi zrobi zwiadek kusze na + 10 i ona ma 200 zreki to ja nie bede bil tak jak on bo on mial 200 zreki tylko tyle co ja mam wiec bomby powinny tylko i wylacznie zalerzec od postaci ktora ma ta jakas alchemie.

Ostatnio edytowane przez sokon12 ; 11-06-15 o 20:19 Powód: bład
sokon12 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin