Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-04-14, 16:12   #11
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Nie hejter, wiewiórki i kotki mnie po prostu rozbawiły. ;)

Jakieś osiołki, którym by się toboły przypięło i by robiły za tragarza, itp. to ja rozumiem, ale wiewiórka? xD
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 19-04-14, 19:12   #12
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Mervakis, wiewiórka by sobie wsadziła miedziaki tam, gdzie gracz wsadza plecaki plecaków plecaków. Dokładnie w to samo miejsce.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny  
Stare 19-04-14, 22:11   #13
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie

Wiewiórki, żółwie, króliki, pająki, hmm zajeżdża margonem moim zdaniem dobry pomysł. Kiedyś ktoś napisał taką samą propozycję, został zhejtowany i obrzucony mięsem, jednak kto wie, może ta propozycja nie wpadnie do archiwum
__________________
18:47 Anami: prosze o pomoc
18:47 Ostry Wózek: o co chodzi
18:48 Anami: udknąłem tu jak sie idzie na drógom wyspe
Uhh jest nieaktywny  
Stare 19-04-14, 22:15   #14
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Pomysł dosyć zabawny ale i przeze mnie poparty. :D Tylko może te wiewiórki i zajączki zastąpić faktycznie osiołkiem? Ten jakoś bardziej mi się kojarzy z tragarzem... :D Niemniej jednak pomysł dobry. Ale trzeba jeszcze wziąć pod uwagę to co to będzie się działo jak w końcu Altaron zostanie rozreklamowany i na taki serwer przyjdzie z 100 graczy... niech tak każdemu się zachce wejśc do depo z takim pupilem. Pomysł godny uwagi lecz potrzebujący poprawek. :)

Pozdrawiam, RubSon.

PS. Trzeba byłoby pomyśleć też nad tym, że takie zwierzątko dałoby się zabić. Nadałoby to trochę takiego "tragizmu". Na expie, osioł zapakowany po samą D*** kasą czy też itemami i nagle glon a my nie mamy miejsca na itemy ani na kase. I co teraz? :D
RubSon jest nieaktywny  
Stare 19-04-14, 22:49   #15
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Lidka by poparła.
Sam myślałem nad tym tematem.
Nie przeczę, że możliwy w bardziej lub mniej wygodny sposób...

Sakiewka na miedziaki raczej odpada, przynajmniej na obecną chwilę. Dałoby się, ale wtedy można wywalić instancję banku praktycznie. Oraz zmniejszyć razem z tym udźwig postaci.
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny  
Stare 20-04-14, 00:04   #16
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

A może dla tych, co chcą mniać tragarza, to dać im wózeczek do ciągnięcia? :D
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny  
Stare 20-04-14, 01:21   #17
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

Zwierzaki, pety, zachowywałyby się raczej jak npc. I można by było przez nie przechodzić. Dlatego też nie trapowałyby przejść, czy jak kolega wspomniał depo. Ogólnie wiewiórka czy jakiekolwiek inne zwierze może mieć większy lub mniejszy pojemnik.

Nie ma co urealniać plecaków, ja bym w tej grze założył, że wszystkie worki i plecaki są magiczne. Bo kto normalny włożyłby plecak w plecak, żeby mieć więcej miejsca. Tu nawet nie ma co tego rozkminiać. Zakładamy, że nasze plecaki są magiczne :P

Pety to fajna sprawa. Jak wspomniałem w temacie "co zniechęca...". Potrzebujemy więcej wyzwać. Mamy już plecaki, ale małe lvl o nich nie wiedzą. A gdyby taki nowy gracz zobaczył w depo jakiegoś wyższego lvl, za którym biegnie niedźwiedź polarny. Zechciałby go zdobyć! Miałby jakiś cel do osiągnięcia :P

Oczywiście super-rar pety powinno się zdobywać mega trudno. Pomyślałem, że można by je zdobywać np. za pomocą specjalnych instrumentów.
magiczny gwizdek (jakiś ptak), zaczarowana harfa (np. jeleń), flet wampira (nietoperz), róg mroźnych ludzi (niedźwiedź polarny).

Można by dać ty potworom unikalne umiejętności z dużym coldownem, sterowane za pomocą komend.

- Twój ptak zaczyna śpiewać, podnosi cię to na duchu. Bonus do prędkości na 10 sekund. (coldown 3 minuty)
- Twój nietoperz ogłusza za pomocą ultradźwieków twojego przeciwnika, który na 2 sekundy ucieka w popłochu. (coldown 2 minuty)
- Twój jeleń otacza cię mocną lasu. Przez 30 sekund dostajesz dodatkowy bonus do leczenia. (coldown 4 minuty)
- Ryk twojego niedźwiedzia pobudził cie do walki, przez 5 sekund dostajesz bonus 10% do obrażeń. (coldown 2 minuty)

można wymyślać w nieskończoność

Ostatnio edytowane przez sebcio12 ; 20-04-14 o 14:24
sebcio12 jest nieaktywny  
Stare 20-04-14, 09:53   #18
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
- Twój jeleć otacza cię mocną lasu
Jeleć mocną lasu... hm. Interesting.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny  
Stare 20-04-14, 10:48   #19
KUSZNIK
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: 100lica
Postów: 42
Domyślnie

Oczywiście jestem za ,ale mi by stykło zwykłe auto stackowanie kasy po wrzuceniu do plecaka ( tak, wiem nie bedzie )
KUSZNIK jest nieaktywny  
Stare 20-04-14, 14:18   #20
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Zajebisty pomysł, jak jestem temat "co zniechęca nowych graczy do gry" to ten pomysł można dodać do "Jak zachęcić nowych graczy do gry" tak jak to napisał sebcio, takie coś by się naprawdę przydało :D
Nie rozumiem też czemu to miałby być mini dodatek. Nie mówię, że mają siać rozpierdol, ale jak taki hlvl zdobędzie takiego rara to przydałoby się, żeby taki pet był przydatny w expie/questach jak i w pvp ;)
cewix jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin