Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-02-14, 14:48   #21
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Spałem, gdy nagle z łóżka zwalił mnie okropny krzyk kobiety. Przez moment pomyślałem, że to może sen, lub efekt uboczny zażytych wczorajszym wieczorem proszków nasennych. Tak czy siak postanowiłem sprawdzić co się dzieje. Zszedłem na dół i oczom mym ukazał się widok płaczącej kobiety. To była Magda! Kucharz tak ją poganiał do pracy, że z nerwów i pośpiechu rozcięła sobie palec tasakiem.


Wróciłem do pokoju hotelowego z myślą, o kontynuowaniu snu, jednak zasnąć już nie mogłem. Postanowiłem więc, że nie będę marnował czasu, leżąc bezczynnie i patrząc się w sufit i wybrałem się zapolować. Czynsz za wynajmowanie pokoju powoli dobiega końca, więc polowanie nie dość, że przyniesie mi trochę doświadczenia, to umożliwi opłacenie pokoju na kolejnych kilka dni. Popłynąwszy na Anan, udałem się na cmentarz, na którym spędziłem trochę czasu.


Po skończonym polowaniu, sprawdziłem zawartość plecaka, w celu oszacowania zarobku. Tak! To właśnie o to mi chodziło!



Życie codzienne na Archipelagu, to nie tylko sen i zdobywanie doświadczenia. To także codzienna pomoc mieszkańcom oraz ciężka praca. Dzisiaj zdeklarowałem się pomóc Młynarzowi Januszowi, który poprosił mnie o chociaż częściowe zapełnienie magazynów zbożem. Ruszyłem więc do pracy.


Wyczerpany polowaniem oraz pracą, udałem się na spoczynek do mojego pokoju hotelowego. Czym zaskoczy mnie jutrzejszy dzień? Zobaczymy!
Jeszcze tylko 2 tabletki nasenne i mogę zas.. s... zzZZzzZ.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	magda.JPG
Wyświetleń:	597
Rozmiar:	23.5 KB
ID:	2371   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	36 lic.JPG
Wyświetleń:	609
Rozmiar:	16.1 KB
ID:	2372   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	loot lic.JPG
Wyświetleń:	590
Rozmiar:	6.4 KB
ID:	2373   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zręczność.JPG
Wyświetleń:	603
Rozmiar:	26.1 KB
ID:	2374  
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 11-02-14 o 23:01
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-02-14, 16:16   #22
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

WOW, tak bardzo RPG. Uszanowanko. Taki Roleplay.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-02-14, 16:19   #23
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

O ile milej ogląda się zdjęcia, gdy wplecie się je w jakaś mini-fabułę i pogra RPG. Oby tak dalej !
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-02-14, 22:48   #24
wyro
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 38
Domyślnie

To był męczący dzień..

Na początku, po dwóch dobach wypoczynku od przygód spotkałem znowu tego okropnego szczura Popiela!

Nie był ciężki do pokonania, więc od razu wiedziałem, że żadnych cennych rzeczy przy sobie nie będzie miał!

Później po walce z orkami stwierdziłem, że zawitam do serowych smrodów.
Tego się nie spodziewałem!


Czekałem na jakiegoś kompana z którym w końcu ubijemy tą bestię! Na szczęście pojawił się Stefanides! Jednak przez moje gapostwo i nie wysłuchanie rad Stefanidesa padłem.. Było to duży cios który spowodował w znacznym stopniu zniechęcenie do dalszego biegania po wyspach..

Tym bardziej, iż byłem nie daleko 55 poziomu, a w moment spadłem z 54lvl i około 50% do 53 lvla i 36%. Na dodatek skille również spadły w dół!

Na szczęście przy drugim podejściu wykazałem się większą koncentracją i polegałem na doświadczeniu Stefanidesa



Pokrak padł, wymagało to od nas nie lada wysiłku! Jednak on też nie miał przy sobie nic wartościowego.. No może oprócz maczety zaczarowanej żywiołem ziemi! Ale co mi po niej, skoro mam korbacz.. Kolejny krok do zniechęcenia! Nie dość, że padłem i musiał opiekować się mną Mnich to w dodatku Pokrak chyba zapomniał zabrać swojego uzbrojenia do walki - Gladiusa i tarczy Myśliwego..


To był zdecydowanie nieudany dzień..
wyro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin