Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-11-14, 17:51   #41
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie







Pas, idę na żarłacza.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	l1.JPG
Wyświetleń:	523
Rozmiar:	248.4 KB
ID:	3512   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	l2.JPG
Wyświetleń:	498
Rozmiar:	247.7 KB
ID:	3513   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	l3.JPG
Wyświetleń:	510
Rozmiar:	246.8 KB
ID:	3514   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	l4.JPG
Wyświetleń:	500
Rozmiar:	242.7 KB
ID:	3515  
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-11-14, 18:09   #42
jopi
 
Avatar jopi
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 52
Domyślnie

Wyszło troche nieciekawie, a to z racji że musiałem dzisiaj skorzystać z dobrodziejstw painta.











jopi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-11-14, 19:55   #43
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

Zwycięzcą V wyzwania i zdobywcą 3 punktów został:

Wymiatacz

Broom dzięki wrzuconym screenom wywalczył 1,5 punkta. Zdobyłby pół punkta więcej, gdyby tylko nie pomylił kozła z rogaczem.

1,5 punkta trafia też na konto Marańczy, która wykonała całe zadanie poprawnie, niestety połowa jej screenów została zrobiona już po ostatnim screenie zwycięzcy.

Lord Hordan i Xazax byli na dobrej drodze do zdobycia punktów lecz ich screeny nie załapały się już na ich przyznawanie.

Gratuluję uczestnikom, którzy zdobyli punkty i przypominam wszystkim, że kolejne wyzwanie, a zarazem okazja do wprowadzenia zmian w tabeli punktowej, już jutro pomiędzy godziną 17 a 20. Pozdrawiam!
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-14, 16:17   #44
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! WYZWANIE VI !

Idziesz na pocztę by wysłać list urodzinowy do znajomej z Ankardii. Rozmyślając, nad życzeniami wchodzisz do budynku witając się z pracownikiem poczty. Sekundę po tym słyszysz:

- Czy możesz z łaski swojej chodzić trochę ciszej?! I nie witaj się ze mną tak głośno nie widzisz, że boli mnie głowa?
- Ale...zaraz...o co cho... - próbujesz powiedzieć lecz listonosz Ci przerywa.
- No wiesz jak to bywa praca listonosza wcale do łatwych nie należy. Człowiek czasem musi się zrelaksować...zwłaszcza jeśli musi gnać taki kawał do sąsiedniej wioski. No i wiesz, przy drodze prowadzącej do tej wiochy, mój przyjaciel prowadzi gospodę. Cyryl mu na imię. Ten to ma metody, żeby człowieka rozluźnić. 98% skuteczności, że tak zażartuję, hehe. Tylko wiesz... on to wydaje spod lady. Z resztą nie dziwię się, po 10 minutach wyżarło mi dziurę w kubku! Dosłownie zrywa papę z dachu! Ałć dlatego też boli mnie łepetyna.


Listonosz patrzy na Ciebie swoim mętnym wzrokiem. Ewidentnie bada czy może Ci zaufać.

- A powiedz mi, chciałbyś może pomóc biednemu Rufuskowi? Bo wczoraj wypiłem już strzemiennego i gdy czołgałem...znaczy wychodziłem ponownie na szlak w kierunku Neolithu, zaczęły mnie gonić jakieś wstrętne lisy! Uciekałem im z zawrotną prędkością, wszakże miałem do dyspozycji o dwie kończyny więcej niż zwykle Niestety mój plan nie był do końca przemyślany. Nietypowa pozycja sprawiła, że moja torba z listami musiała się otworzyć! To jedyne co pamiętam, później była już tylko ciemność...i tak obudziłem się rano z okrutnym kacem. Porównałem jednak rejestr listów z tymi które posiadam i okazało się, że brakuje 20 z nich. Nie mam dziś siły i głowy na spacery i poszukiwania...może Ty zechciałbyś mi pomóc? Nawet jeśli znajdziesz tylko kilka to ułatwi mi to życie!

Zadanie polega na znalezieniu zgubionych listów, które wiatr porozwiewał po szlaku pomiędzy Karczmą "Po Drodze" a Neolith'em. Znalezione listy należy dostarczyć Rufusowi i z każdym z nich (otwartym) zrobić screena i umieścić go potem pod tym wyzwaniem. Można zrobić też te kilka screenów z treścią listów i połączyć je w jeden np. w paintcie.

Pierwsze trzy osoby, które zbiorą najwięcej listów zostaną nagrodzone€“ o ile nie będzie sytuacji, gdy wszystkie listy znajdzie jedna bądź dwie osoby. W wypadku, gdy wszystkie listy odnajdzie jedna osoba dostanie ona 1 punkt dodatkowy (tzn. 4 punkty). W wypadku odnalezienia listów wyłącznie przez dwie osoby punktacja wygląda standardowo, jednakże bez przyznania 1 punktu dla trzeciego miejsca. Każdego z listów jest wyłącznie jeden egzemplarz, a zatem gdy już listy odnajdziecie to nie musicie na zabój i połamanie nóg szybko wrzucać screenów - ostatecznie i tak liczy się ich odnaleziona ilość. ZADANIE TO MOŻNA WYKONAĆ DO RESTARTU SERWERA.

Ostatnio edytowane przez Siupek ; 15-11-14 o 16:47
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-14, 17:06   #45
Wymiatacz788
 
Avatar Wymiatacz788
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Szczecin
Postów: 303
Domyślnie

5 listów :




Wymiatacz788 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-14, 17:12   #46
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

kaos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-14, 17:19   #47
jopi
 
Avatar jopi
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 52
Domyślnie

Tylko 11.



jopi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-11-14, 12:40   #48
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

Zwycięzcami VI wyzwania zostali:

1. Xazax – 11 listów – 3 punkty
2. Wymiatacz – 5 listów – 2 punkty
3. Lutzipher – 4 listy – 1 punkt

Rufus jest Wam bardzo wdzięczny za pomoc! Ja z kolei chciałem podziękować graczowi o nicku Panakeja, który jest w głównej mierze autorem tego zadania. Dziękuję ^^!

Jako, że jesteśmy już na półmetku turnieju to wklejam też aktualną punktację:

1. Wymiatacz 10 pkt
2. Lilith Warhallyah 7 pkt
3. Broom 4,5 pkt
4. Xazax 4 pkt
5. Lutzipher 4 pkt
6. Marańcza 2,5 pkt
7. Ark The Shadow 1 pkt
8. Laramlir 1 pkt
9. Lord Hordan 0 pkt
10. Hajabuza 0 pkt
11. Marilyn 0 pkt
12. Bard 0 pkt


Kolejne wyzwanie już jutro pomiędzy godziną 17 a 20! Bądźcie czujni! Pozdrawiam!
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-11-14, 16:50   #49
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! OTO WYZWANIE VII!


W Neolith'ckiej depozytowej skrzynce znajdujesz kopertę ze swoim imieniem i nieudolnie narysowanym sercem. Z zaciekawieniem i wypiekami na twarzy ją otwierasz...niestety nie jest to list miłosny, niemniej jednak jego treść przykuwa Twoją uwagę.

Haha! Zapewne chcesz wiedzieć, kto jest nadawcą tego tajemniczego listu? Chcesz prawda?! Haha! Zatem znajdź mnie!

Rusz w stronę czterech gildii! Przy drugim skrzyżowaniu ulic niech instynkt łowcy skieruje Cię w dobrą stronę. Podążaj przed siebie, a za miejscem sprawiedliwości niechaj boska ręka wskaże Ci drogę. Gdy wszystko dookoła mienić się będzie kolorem nadziei odbij w niewielką ścieżkę. Widzisz ją? Jej błękit tryska ku górze – tam też skieruj swoje kroki. Słyszysz ten zgiełk? Ruszaj w jego kierunku! Pomiędzy dwoma symbolami poczty kieruj się na północ. To już koniec Twej wędrówki. Jeśli dobrze trafiłeś znajdziesz w tym miejscu niemałą wskazówkę, która podpowie Ci kim jestem. Czekam! Zobaczymy czy Ci się uda!
JSC

Waszym zadaniem jest rozwiązanie zagadki i pokonanie drogi prowadzącej do wskazówki, która podpowie Wam, kim jest nadawca listu. Jako dowód wykonanego zadania musicie przesłać mi w PRYWATNEJ WIADOMOŚCI NA FORUM (inaczej nie zaliczam) dwa screeny. Jeden z miejscem, w którym jest wskazówka, a drugi z NPC'tem, który Waszym zdaniem jest nadawcą tego listu. Pierwsze trzy osoby, które poprawnie wykonają zadanie zostaną nagrodzone punktami. Powodzenia!
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-11-14, 12:32   #50
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

Nie ma jeszcze trójki zwycięzców. Czyżby zagadka okazała się za trudna :P?
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin