Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-09-18, 10:24   #11
6543134
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Białystok
Postów: 81
Domyślnie




Mój błąd, miałem ponad 100, to było z 3 lata temu także wiesz, nawet nie pamiętam czy Ci gracze przy mnie byli z pvp, ale chyba Mervakis był. Więc czy jest możliwe, że gdy przeniesiono moja postać z pvp > npvp otrzymałem wszystkie pny również te za misje i zostały one po przejsciu na cpvp?
__________________
Dare to be great
6543134 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-09-18, 10:42   #12
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Hekkate, tu masz temacik:
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=21754&page=1

Generalnie teraz masz 550 PN, czyli 165 górką (albo więcej, nie wiem czy za lvle 1-10 się dostaje).

Za misje można (o ile dobrze pamiętam) uzyskać max ~260 PN (nie mogę tego teraz potwierdzić, ale tak mi świta).

Jest więc prawdopodobieństwo, że jesteś do tyłu max. o 100 PNów jeżeli wykonałeś wszystkie misje.

Ja się tym nie przejmowałem, wystartowałem na 59 lvlu po przenosinach i spokojnie gram.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-09-18, 11:28   #13
6543134
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Białystok
Postów: 81
Domyślnie

Z tego co czytam na forum to więcej niż 260. Zrobiłem praktycznie wszystkie misje poza runami, także zawsze będę w plecy w porównaniu do nowych. Poza tym dochodzą misje dzienne. Tak czy inaczej uważam, że jestem za dużo plecy, bo któś nie mógł zwrócić pnów za misje i lvl x7, co było by i tak nie do końca satysfakcjonujące, bo wydało się grube siano na wbicie tego 90 mlvla na runach.
__________________
Dare to be great
6543134 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-09-18, 11:35   #14
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

No niestety, na tamten moment trudno było myśleć o lepszym rozwiązaniu.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-09-18, 11:44   #15
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Na 55 poziomie masz równo 172 pny więcej od standardowego grajka (172 ze względu na to, że ofc. masz pny lvl x10 + 7 za to, że nie masz tego 1 lvla za 0 pnów, bo licor kończymy na 10 poziomie z 63 pnami).

Nie zapominajmy też o blokadach skilli, nie ma co wydawać teraz u Ciebie na mlvl, skilluj powoli, rób runki i exp na abi czy czym tam byś chciał.

Misje dzienne? Nie każdy je robi, nie jest to obowiązek więc jeden będzie mieć tak czy siak "przewagę" nad drugim.
A też nie zapominajmy o tym, że one w krótkim czasie dają nam te 30% lvla,
dzięki temu szybciej dobijamy kolejny i po przenosinach z npvp->cpvp mamy ten lvl/2 więcej.

A zawsze też dostaniesz trochę pnów z tych wspomnianych run, pewnie i rubieży*/organów*/tristana* (*- możliwe, że wykonałeś), zresztą nikt nie wie lepiej od Ciebie ile tych misji zrobiłeś.

To się może wydawać, że te straty są jakoś niebotycznie duże, ale to naprawdę w głównej mierze są tylko i wyłącznie przypuszczeniami.

Jeśli teraz zrobisz nową postać - co z tego będziesz mieć?
Racja - questy zaczniesz robić, ale ile zejdzie czasu zanim zrobisz ich tyle by być na +?
W tym momencie możesz zacząć expić "Hekkate", robić dzienne itd. zgarniać kolejne punkty nauki oraz poziomy (7pnów), myślę, że wyjdziesz jednak na +, biorąc pod uwagę to, że nie wydasz pnów na mlvl od razu.

Tu masz tabelkę blokad:
https://forum.altaron.pl/attachment....0&d=1507296401
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-18, 10:36   #16
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Będziesz dużo w plecy nie polecam, ja grałem oo transferze i popełniłem błąd życia
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-18, 10:42   #17
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Pogadalem z hekkate o tym i o tamtym, wiem ilu questow nie zrobił. Jest na + ;).

P.s, nigdy nie będzie dużo w plecy, pewnie Ty też jesteś na spory + bo nadal lvlujac dostajesz pny do tych x10, i robisz dzienne ;]
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-18, 11:12   #18
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Dzienne robione od resetu, wszystkie questy oprócz zbrojeń i zielarza. Najlepszym wyznacznikiem jest to że nie dałem żadnego pną w siłę ani nic innego tylko 100% mlvl i wcale nie jestem lepszy w porównaniu z magami wyexoionymi od zera. Minimalnie ich mlvlem doganiam a oni mają jeszcze 20sily więcej ode mnie.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin